Třásňový rotační mop Vileda Easy Wring and Clean TURBO

21. 3. 2017
Třásňový rotační mop Vileda Easy Wring and Clean TURBO
Nový třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy splňuje všechny požadavky pro rychlý a efektivní úklid. Jedinečná hlavice mopu, která kombinuje dva druhy třásní, umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce, pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také mop vylepšen o čelní otvor. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání, stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Web: www.vileda.cz Cena: od 949 kč

Vendula (31 let), nastávající maminka, žijící v Praze 9 – Kbely:

Klepněte pro větší obrázek

Pomocník do domácnosti!

Do rukou se mi dostal k otestování mop Easy Wring ultramat od značky Vileda a hned jsem se s ním pustila do úklidu bytu. Manipulace s mopem Vileda byla jednoznačně jednodušší, než s mým stávajícím mopem.  Nejenže se díky kvalitní odnímatelné pratelné hadře nachytal na mop všechen nepořádek, ale také díky nášlapnému pedálu došlo k dokonalému vyždímání, což mi usnadnilo práci snažit se podlahu vytřít úplně do sucha, s čím jsem dříve dost bojovala.  Úklid celého bytu jsem tak hravě zvládla během chvilky, což bylo pro mě i velké plus v mém současném stavu. Díky teleskopické tyči je mop i perfektně skladný, což je pro náš malý byt ideální. Pokud chcete mít ve Vašem domově snadno a rychle uklizeno, tak mohu mop Easy Wring ultramat vřele doporučit. Mamince děkuji, že mi umožnila tohoto pomocníka do domácnosti vyzkoušet.


Zuzka (37 let), maminka Pavlínky (2,5 roku) z Ostravy:

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchý a rychlý!

Překvapilo mě, jak je manipulace s mopem jednoduchá a rychlá. Celý byt jsem měla vytřený za polovinu času oproti klasickému mopu. Díky svému tvaru se s ním snadno manipuluje a dostane se i pod nábytek a do rohů. Návlek se snadno nandavá a sundavá a výhodou je i to, že je pratelný a z hodně savého materiálu. Díky speciálnímu systému ždímání voda necáká ven z kbelíku.

Výhodou je i teleskopická tyč, která se snadno složí a nezabírá zbytečné místo.

Celkově jsem velice spokojená jak s manipulací, tak s kvalitou vytírání.


Aneta (29 let), maminka Sabči (1 rok) z Řitky:

Klepněte pro větší obrázek

Snadněji už to nejde!

Sadu Easy Wring Ultra Mat jsem velmi uvítala jako pomocníka do domácnosti. Mám tři psy, takže vytírám několikrát denně a musím říct, že Vileda mi usnadnila život. Kýbl je prostorný, takže napustím dostatečné množství vody a nemusím několikrát během mytí měnit, jako jsem byla zvyklá s hadrem a menším kýblem. Vytírací tyč je lehká a snadno použitelná.. pomocí osmiček setru veškerý nepořádek z podlahy během chvíle. V  kýblu namočím, vymáchám a dvěmi zašlápnutími mycí hadřík vyždímám. Není nic jednoduššího a vytírání je s ním opravdu snažší a zábavnější.


Květa (33 let), maminka Květušky (6 let), Mirečka (4 roky) a Péťi (2 roky),žijící v Hradci Králové:

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduché vytírání!

Od redakce časopisu Maminka jsem v rámci testovacího klubu obdržela k vyzkoušení mop Vileda Easy Wring Ultramat. Tento mop mě velice mile překvapil. Práce s ním je velmi jednoduchá, vytírání s ním mi šetří mnoho energie a zejména času, který můžu věnovat výchově dcer. Přímo nadšená jsem se ždímače, který je dobře konstruován, tak že z něj nevycákne žádná špinavá voda. Mop Easy Wring Ultramat se dostane i do těžko přístupných míst pod skříněmi a gaučem. Výhodou je, že návlek lze prát v automatické pračce. Tento mop určitě doporučím i svým kamarádkám a příbuzným.


Bára (29 let), maminka Mariky(3roky), žijící v Litomyšli:

Klepněte pro větší obrázek

Hravě si poradí s každým povrchem!

V nedávné době jsem dostala na testování Mop Vileda. Byla jsem za to velmi ráda, jelikož mě už nebavilo ždímat hadr, který jsem dávala na koště znovu a znovu, to jistě znáte. S mopem se krásně vytírá, kýbl na vodu je dostatečně velký a díky pedálu, který je na kýblu umístěn se krásně bez námahy ždímá, stačí jen párkrát sešlápnout a je to J Řádně vyždímaný mop zanechal mou podlahu rychle suchou, už jsem nemusela otevírat okna, aby to rychleji uschlo. Bála jsem se trochu přechodu z lina na plovoucí podlahu, ale tento mop si hravě poradí s každým povrchem. A díky perfektnímu tvaru ždímače nevystříkne ani kapka vody ven. A co víc návlek, kterým se vytírá, se dá snadno sundat a prát v pračce. Jako velký plus je navíc teleskopická tyč mopu, kterou si lze lehce nastavit na délku, která mi vyhovuje. S tímto mopem jsem velmi spokojená.


Jana (36 let), maminka Aničky (6 let), žijící v Líbeznici:

Klepněte pro větší obrázek

Zajede i pod sedačku!

Máme dřevěnou podlahu a Vileda Easy Wring Ultramat mě mile překvapil.

Pravda, nejprve jsem se trochu prala se systémem ždímání, ale pak jsem pochopila, jak správně zasunou mop do ždímače a už to byla hračka. Úklid není zcela moje hobby, ale tentokrát jsem vytírala s chutí. Mop příjemně a bez námahy klouže po podlaze, krásně zajede i pod sedačku a jiných míst, kam se jednoduše nedostanu.. A teleskopická tyč je super, může se chopit úklidu i můj manžel...

Informace na obalu nelžou: bez námahy, bolavých zad a se suchou rukou se dá krásně uklidit. Doporučuji:) 


Lenka (30 let), maminka Radky (7 let) a Péťi (5 let), žijící v Rakovníku:

Klepněte pro větší obrázek

Doslova hračka!

Vytírání podlahy nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené činnosti, ale s mopem Vileda Easy Wring Ultramat je to doslova hračka. Celý set jsem sestavila během pár minut, ocenila jsem zejména teleskopickou tyč, jejíž délku jsem si nastavila dle potřeby. Při ždímání není potřeba vynakládat téměř žádnou námahu, díky nášlapnému pedálu to máte raz dva. Na plovoucí podlahu, kterou mám, je tento mop naprosto ideální. Po dokončení úklidu se navíc set dá krásně složit do krabice a uskladnit. 


Petra (29 let), maminka Markétky (2 roky), žijící v Tachově:

Klepněte pro větší obrázek

Těšila jsem se!

Přišel mi domů mop Vileda Easy Wring, mopování není moje úplně nejoblíbenější činnost, ale docela jsem se těšila, až ho vyzkouším. Nechci, aby to vypadalo, že si nevážím tak drahé věci, ale musím přiznat, že mi vůbec nevyhovuje. Tyč nešla vysunout, mop nešel pořádně vyždímat a podlaha byla dost mokrá a poté flekatá. Za tu cenu bych si ho nekoupila, dám ho na chatu, tam to bude na lino a venkovní dlažby akorát. Každopádně moc děkuji.


Zuzana (38 let), maminka Adámka (10 let), Karolínky (8 let), žijící ve Zlíně:

Klepněte pro větší obrázek

Skvělý!

Již dříve jsem používala Viledu ve starší verzi a tím jak jsem ji hodně používala, stala se pak už nepoužitelnou. Proto jsem pak zase přešla ke klasice, vytírání na koštěti, anebo ještě tu náročnější verzi pro kolena a záda. Když jsem dostala možnost vyzkoušet novou verzi Viledy, říkala jsem si...proč ne? Od té hodně starší, kterou jsem měla, se liší zásadní věci -  ždímaní a neřešení velkých mokrých stop. Skvěle! Stačí párkrát prošlápnout a je připraveno na suché vytírání.

Vzhledem k tomu, že můžu i porovnávat se starší verzí, nasazování textilní části je jednodušší díky pružnějším gumovým drukům. Jedinou nevýhodou v menší koupelně je pro mě velikost kyblíku, což je zase dobré na lepší propírání. Takže to vypadá, že se znovu vracím k Vilede .o)

Děkuji za možnost vyzkoušení a tak vrácení se k této jednodušší verzí vytírání a zrychlení času trávené úklidem. Pokud bych změnila názor, dam určitě vědět.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Otestování, Redakce časopisu, Maminka žijící, Litomyšl, Vendula, Podlaha

Mohlo by vás zajímat
Špatně spí? Možná jste to zavinili vy! Tomuhle se rozhodně vyhněte
Čtyřčata jsem kojila. Divím se, že jsem to dala, úplně mě vysála, říká Helena
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Obula jsem podpatky a vyrazila si. Mé staré já stále existuje, jásá Marie Doležalová
Po narození syna se můj obdiv k Táně prohloubil, říká Vojtěch Dyk
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni

Horoskopy

Panna S blížícím se víkendem jste veselejší a těšíte se, jak si odpočinete od povinností. Můžete být rádi, že…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zora, Danica, Zoran

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné