Maminka.czČtenářské testy

Tyčový mixér Electrolux Expressionist Collection

Tyčový mixér Expressionist Collection vyniká moderním designem i silným motorem. Kombinace vysokého výkonu, vhodně tvarovaného zvonu a kvalitních čepelí je zárukou perfektních výsledku. Součástí je hlavice se šlehací metlou, mixovací nádoba a sekací nádoba s dvojitým nožem.
22. 5. 2015
Tyčový mixér Electrolux Expressionist Collection

Maminka Adéla 34, Soňa a Jakub, Rychnov nad Kněžnou

Klepněte pro větší obrázek

Zaslání tyčového mixéru Electrolux k testování jsem uvítala s nadšením, právě jsem měla v plánu stávající mixér nahradit novým. Velkou předností nového tyčového mixéru je celonerezový povrch (nejsem příznivcem podobných plastových pomocníků, které, když se zahřejí, mohou místo vůně v kuchyni přinést i nepříjemný zápach spáleného plastu). Pro naše děti jsem využila mixér hlavně k přípravě polévek, příkrmů a omáček.

Tyčový mixér je skladný, vždy po ruce a během okamžiku připraven k práci, snadno se obsluhuje i čistí. Možnosti jeho použití jsou širší než u klasického stolního mixéru, a to nejen díky konstrukci a tvaru, které umožňují mixovat přímo v hrnci či jiné nádobě. Zaslaný model má dlouhý přívodní kabel. S výrobkem jsem maximálně spokojená a určitě bych ho doporučila všech maminkách, které hledají kvalitní a praktické výrobky.


Veronika 27, těhotná, Liberec

Klepněte pro větší obrázek

Zapojila jsem se do projektu testovací klub rodičů s časopisem Maminka a otestovala produkt, který mi dorazil. Nevím, zda je to nějaká moje úchylka, ale tyčové mixéry miluji a mám jich doma asi pět. Tyčový mixér Electrolux je celý z nerezu a působí velice stabilním dojmem. Má dlouhou nohu s odolnými noži. Dá se použít i šlehací metla, která je vhodná například pro hospodyňky k výrobě sněhu na nejrůznější pečení. V příslušenství nechybí ani mixovací nádoba, a sekací nádobka.

Mám velice ráda studené nápoje a led to krásně zvládne. Mixér má dvě tlačítka soft a turbo můžete si tedy nastavit intenzitu mixování. V praxi jsem mixér zkoušela na rozmixování zeleniny pro studenou zeleninovou polévku a vše dopadlo na jedničku. Polévka byla jemná a manžel si velice pochutnal. Tyčové mixéry doporučuji obecně. Jsou to výborní pomocníci v kuchyni a každá žena je ocení. Tyčový mixér Electrolux je nejen krásný ale i praktický a výkoný. Palec nahoru


Maminka Olina 28, syn Otta 3 roky, Benešov

Klepněte pro větší obrázek

Jedním slovem – bomba! Jsme naprosto spokojení a nemáme žádné výhrady. Miluju věci z nerezu, takže když jsem zjistila, že tyčový mixér má nerezovou nohu, byla jsem nadšená. Ihned jsme si udělali brokolicovou polévku, byla opravdu jemně rozmixovaná, lahodná.

Velkou výhodou je, že k samotnému mixéru je přiložena ještě velká nádoba a jedna uzavřená, ve velké jsme si udělali smoothie s ledem a šlo to jako po másle, stačí ani né minuta a máte dokonalý džus pro malého, který se rozmixovaného ovoce nemohl nabažit.

S metlou jsem udělala dokonalou šlehačku na dort. Často se mi u starého mixéru šlehačka srazila (možná to bylo i samotnou šlehačkou) ale zatím u tohoto mixéru oceňuji opravdu vše a jsem s ním naprosto spokojená.

Při zatím posledním zkoušení jsme udělali krémovou rajčatovou polévku, někdy se stává, že se nějaký kousek zeleniny zasekne, ale zatím u mixéru Electrolux nemám výhrady (do polévky jsem přidala, co jsem chtěla, ochutila, rozmixovala a bylo hotovo)

Vím, že se opakuji, ale stroj mi naprosto vyhovuje a mockrát děkuji za možnost testování. Já i celá rodina si pomocníka nemůžeme vynachválit!

 

Témata: Čtenářské testy
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Praváci versus leváci: Jak je na tom vaše dítě?
Omlazení intimních partií: O co jde a jak se zákrok provádí?
„Jedna přes plínu je někdy lepší než domlouvání,“ říká Monika Absolonová
Na maškarní za seniora? Stačí pár doplňků a senzační kostým je na světě

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu