Maminka.czČtenářské testy

Tyčový mixér Electrolux Expressionist Collection

22.  5.  2015
Tyčový mixér Electrolux Expressionist Collection
Tyčový mixér Expressionist Collection vyniká moderním designem i silným motorem. Kombinace vysokého výkonu, vhodně tvarovaného zvonu a kvalitních čepelí je zárukou perfektních výsledku. Součástí je hlavice se šlehací metlou, mixovací nádoba a sekací nádoba s dvojitým nožem.

Maminka Adéla 34, Soňa a Jakub, Rychnov nad Kněžnou

Klepněte pro větší obrázek

Zaslání tyčového mixéru Electrolux k testování jsem uvítala s nadšením, právě jsem měla v plánu stávající mixér nahradit novým. Velkou předností nového tyčového mixéru je celonerezový povrch (nejsem příznivcem podobných plastových pomocníků, které, když se zahřejí, mohou místo vůně v kuchyni přinést i nepříjemný zápach spáleného plastu). Pro naše děti jsem využila mixér hlavně k přípravě polévek, příkrmů a omáček.

Tyčový mixér je skladný, vždy po ruce a během okamžiku připraven k práci, snadno se obsluhuje i čistí. Možnosti jeho použití jsou širší než u klasického stolního mixéru, a to nejen díky konstrukci a tvaru, které umožňují mixovat přímo v hrnci či jiné nádobě. Zaslaný model má dlouhý přívodní kabel. S výrobkem jsem maximálně spokojená a určitě bych ho doporučila všech maminkách, které hledají kvalitní a praktické výrobky.


Veronika 27, těhotná, Liberec

Klepněte pro větší obrázek

Zapojila jsem se do projektu testovací klub rodičů s časopisem Maminka a otestovala produkt, který mi dorazil. Nevím, zda je to nějaká moje úchylka, ale tyčové mixéry miluji a mám jich doma asi pět. Tyčový mixér Electrolux je celý z nerezu a působí velice stabilním dojmem. Má dlouhou nohu s odolnými noži. Dá se použít i šlehací metla, která je vhodná například pro hospodyňky k výrobě sněhu na nejrůznější pečení. V příslušenství nechybí ani mixovací nádoba, a sekací nádobka.

Mám velice ráda studené nápoje a led to krásně zvládne. Mixér má dvě tlačítka soft a turbo můžete si tedy nastavit intenzitu mixování. V praxi jsem mixér zkoušela na rozmixování zeleniny pro studenou zeleninovou polévku a vše dopadlo na jedničku. Polévka byla jemná a manžel si velice pochutnal. Tyčové mixéry doporučuji obecně. Jsou to výborní pomocníci v kuchyni a každá žena je ocení. Tyčový mixér Electrolux je nejen krásný ale i praktický a výkoný. Palec nahoru


Maminka Olina 28, syn Otta 3 roky, Benešov

Klepněte pro větší obrázek

Jedním slovem – bomba! Jsme naprosto spokojení a nemáme žádné výhrady. Miluju věci z nerezu, takže když jsem zjistila, že tyčový mixér má nerezovou nohu, byla jsem nadšená. Ihned jsme si udělali brokolicovou polévku, byla opravdu jemně rozmixovaná, lahodná.

Velkou výhodou je, že k samotnému mixéru je přiložena ještě velká nádoba a jedna uzavřená, ve velké jsme si udělali smoothie s ledem a šlo to jako po másle, stačí ani né minuta a máte dokonalý džus pro malého, který se rozmixovaného ovoce nemohl nabažit.

S metlou jsem udělala dokonalou šlehačku na dort. Často se mi u starého mixéru šlehačka srazila (možná to bylo i samotnou šlehačkou) ale zatím u tohoto mixéru oceňuji opravdu vše a jsem s ním naprosto spokojená.

Při zatím posledním zkoušení jsme udělali krémovou rajčatovou polévku, někdy se stává, že se nějaký kousek zeleniny zasekne, ale zatím u mixéru Electrolux nemám výhrady (do polévky jsem přidala, co jsem chtěla, ochutila, rozmixovala a bylo hotovo)

Vím, že se opakuji, ale stroj mi naprosto vyhovuje a mockrát děkuji za možnost testování. Já i celá rodina si pomocníka nemůžeme vynachválit!

 

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Nádoba, Rychnov nad Kněžnou, Otta, Velká nádoba, Mixér
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
A je to venku! Herečka Tereza Ramba je dvojnásobnou maminkou!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Herečka Kristýna Hrušínská: Náš Vojta by chtěl být momentálně buď Hurvínek, nebo Belmondo
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Cigareta po porodu, jízda bez autosedačky? Retro fotky ukazují, co by se dnes už určitě nestalo!
Formánková Simona
Galerie
To se pobavíte. Originální rady, jak odrazit všechny, kdo vám v těhotenství radí a soudí vás
Vajsejtlová Barbora
Těhotenství
Ewě Farne druhé těhotenství neuvěřitelně sekne! Začala jsem si svého těla opravdu vážit, přiznala zpěvačka
Mrázková Dita
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky