Maminka.czČtenářské testy

Tyčový mixér Sencor

Nejtenčí tyčový mixér na trhu pro jednoduchou manipulaci, s plynulou regulací rychlosti a extra tichým motorem. Nerezový sekací nůž je vhodný i na sekání tvrdých ořechů, mixovací nádobka slouží zároveň jako odměrka a s nerezovým nástavcem zase rozmixujete horké pokrmy.
25. 11. 2015
Tyčový mixér Sencor

Táňa (31), těhotná, žijící v Žatci

Klepněte pro větší obrázek

Bez tyčového mixéru se moje domácnost už prostě neobejde. Získal si mě díky neodolatelné barvičce, která se mi dokonale hodí do kuchyně, takže jsem ho prostě musela mít! I když ho nepoužívám denně, má své stálé místo na kuchyňské lince, protože by byla škoda mít ho uklizený někde ve skříňce :-)


Andrea (26), maminka Janičky (2 měsíce), žijící v Praze

Klepněte pro větší obrázek

V rámci Testovacího klubu rodičů od časopisu Maminka jsem obdržela produkt na testování. Byl to tyčový ponorný mixér Sencor. Naprosto mě uchvátila krásná zelenkavá pastelová barva (pastels collection). Tyčové mixéry používám velice často a jsou každodenní součástí mého vaření. Krásný, to by byl, ale zajímalo mě, jaký bude výkon a co všechno dokáže.

První výzvou byla brokolicová polévka nebo chcete-li krém. Byla jsem překvapená a spokojená, mixér si poradil s brokolicí naprosto hravě. Velice často si dělám koktejly s mlékem a ovocem, vyzkoušela jsem tedy mixér na ten banánový a vše úžasně rozmixoval. Poslední zkouškou byla smetana ke šlehání, na kterou se hodí spíše metlička, ale já jsem se nebála a vyzkoušela svého pastelového pomocníka. Smetanu jsem trochu osladila a hostům jsem servírovala krásnou hustou dobrotu se zmrzlinou. Výkon mě překvapil a doporučuji každému, kdo má rád zábavný design na spotřebičích a kvalitu. Za mě tedy super!

Témata: Čtenářské testy
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Skřítek, víla nebo myš? Inspirace na podzimní masky není nikdy dost
Kam s dětmi o víkendu: Festival Evolution, LUSTR nebo Struny dětem
Víme, jaká jména budou nejpopulárnější v roce 2018. Inspirujete se?
Deset rad, jak předejít dětské obezitě: Připravujte svačiny doma a sladké nedémonizujte

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu