Maminka.czČtenářské testy

Vaginální tobolky Nagyn

28. 7. 2015
Vaginální tobolky Nagyn
Zdravotnický prostředek ve formě vaginálních tobolek s obsahem stříbra, kyseliny hyaluronové a aloe vera podporuje léčbu i prevenci vaginálních zánětů a mykóz, podporuje i hojení poporodních a pooperačních ran, např. po gynekologických zákrocích.

Maminka Adéla 27let, syn Tomáš 1rok a syn Štěpán 3roky, Písek

Klepněte pro větší obrázek

Dovolte mi se podělit o zkušenost s přípravkem Nagyn, který je určený jako podpůrný prostředek při vaginálních mykozách, herpes, bakteriálních i virových infekcích.

V rámci těhotenství i po porodu mé tělo prošlo celou řadu hormonálních změn, není tedy divu, že více než kdy jindy jsme řešila gynekologické problémy. Vím, že když se mykóza často opakuje, je třeba, aby léčba byla komplexní, neléčíme jen příznaky (výtok a svědění), ale také příčinu.

Omezila jsem cukry, pečivo, změnila mýdlo na intimní hygienu a navíc jsem k tomu všemu přidala na  10 dní  přípravek Nagyn.  Výsledek se skutečně dostavil a to již po dvou dnech, konečně se po několika měsících  cítím v intimních partich čistě a svěže.

Vyzkoušela jsem celou řadu přípravků, značek i lékových forem, Nagyn vaginální tobolky se rychle rozpouštěji, konzistence je snesitelná a jsou bez zápachu, malinkou výtku mám k tvaru, jsou to oválné tobolky, dost úzké, takže to chce trochu grif při zavádění.

Všem, kterým mateřství kromě radosti přineslo i tyto starosti Nagyn doporučuji.


Maminka Jarmila 34let, syn Ondřej 6měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Nikdy jsem netrpěla infekcemi v ženské dolní oblasti. Až po porodu jsem začala být v těchto partiích velmi citlivá. Chodíme se synem pravidelně do bazénu, ale bohužel jednou za čas si odtamtud přinesu nějakou vaginální infekci. Vždy jsem léčení řešila podobnými přípravky z lékárny, ale vadilo mi, že se mi infekce jednou za čas znovu objevila. Z tohoto důvodu mohu Nagyn jen doporučit. Opravdu funguje i jako prevence těchto onemocnění, protože od té doby,co jsem ho použila se mi nic neobjevilo. Svědění a nepříjemné pálení při močení jsou pryč. Oceňuji hlavně balení. Malé tobolky se snadno zavádí. Vůbec necítíte, že jste ho užila. Tento produkt doporučuji všem ženám, které se trápí s těmito problémy.


Maminka Markéta 33let, syn Petr 2roky

Klepněte pro větší obrázek

Měla jsem těžký porod, malý měl 4,2 kg, byla jsem hodně zašitá. Rány se zahojily dobře. Dbám velmi na hygienu, omývala jsem se několikrát denně, ale presto mě začaly od té doby trápit vaginální výtoky. Stačí mi se jen například více zpotit při cvičeni nebo jit do veřejného bazénu a výtok je na světě. Vyzkoušela jsem toho velmi přípravku, ať vnějších nebo vnitřních. Vždy to ale pomohlo jen dočasně. Po testování Nagynu mohu říci,ze opravdu funguje. Již 2 měsíce se nic neobjevilo. Cítím se opět skvěle a svěže:-). Balení je vyhovující, tablety jsou male a zavádí se bez problému. Mohu všem ženám, co trápí vaginální výtoky jen doporučit.


 

Ivana 28let, Praha

Po dobu 7 dnů za sebou jsem si zaváděla večer před spaním do pochvy jednu tobolku Nagynu.

Tobolku jsem se dle návodu snažila zavést co nehlouběji do pochvy.

Vzhledem k tomu že poslední roky trpím opakovanými poševními záněty, výtoky a svěděním pochvy po ukončení užívání se u mě tyto obtíže velmi značně zmenšily, vymizelo svědění a nepříjemné pocity pochvy, zcela zmizelo narušení rovnováhy mého poševního prostředí.

Vyhovovalo mi že Nagyn nemusím uchovávat v ledničce, ale mohu ho mít po dobu aplikací na svém nočním stolku.

Děkuji za možnost se s Nagynem seznámit a vyzkoušet ho, určitě si ho v případě

obtíží zakoupím.


Kateřina 30let, Ivančice

Klepněte pro větší obrázek

Dostalo se mi do ruky možnost otestovat nový výrobek pro ženy, které mají různé gynekologické problémy a jsem velice ráda,že se tak stalo. Patřím bohužel k té skupině, která neustále s něčím bojuje a samozřejmě o to hůře v létě, čase koupání...

Doposud jsem měla měsíční léčbu antibiotiky, spousty tobolek, čípků a léků od lékaře, ale problémy se stále vraceli. Mohu říci, že jsem snad opravdu vyzkoušela vše co se na trhu jen objevilo, jen aby se mi stav zlepšil. Po vyzkoušení výrobků Nagyn a to otestování i delší dovolené u moře musím opravdu "zaťukat", ale doposud žádný problém a spíše naopak úleva. Takže jestli tento výrobek bude fungovat u mě jak doposud, tak jen a jen vřele doporučuji, neboť já budu vždy v pohodě, když budu mít tuto krabičku "první záchrany" ve své lékárničce.


Maminka Gábina 32let, syn Pája 4roky a dcera Andrea 6let, Cheb

Už jako menší teenagerka jsem trpěla na toto nepříjemné svědění. Už jsem s tím byla i u své gyndařky, ale nic jiného krom antibiotik mi nedala. Jelikož je nerada používám, hledala jsem nějaký produkt, který by mi pomohl a vyřešil tyto problémy aspoň v létě, kdy je koupání na denním pořádku. Nagyn musím pochválit, už mám po zkoušení nějaký ten pátek a zatím vše ok :-)


Maminka Dana 25let, dcera Kája 1rok, Chválenice

Letní koupání je pro mě pohroma. Vždy se každý rok bojím, co přijde. Tentokrát jsem viděla výzvu na FB na Mamince a moc jsem doufala, že mě vyberou na testování a ono to vyšlo! :-) Produkt jsem zkusila a musím zaklepat na stůl, zatím nic! Žádný výtok, žádné svědění. Produkt jsem zkoušela dle návodu a zatím nic. Věřím ale, že kdyby se tato nepříjemnost vrátila, produkt si koupím a zas použiju.

Mockrát děkuji za možnost testování!


Maminka Marcela 36let, dcera Karolína 6let, Praha

Milé maminky, tento produkt můžu jen doporučit, zkusila jsem a snad za co nejdelší dobu klidně použiji znovu. Moc mi pomohlo toto testování. Na tyto problémy trpím asi jako většina žen nejvíce v létě. Spousta mých kamarádek si to nechce přiznat a nic stím nedělají protože mají pocit, že to v podstatě není žádný velký problém, ale bohužel pro mě byl a bude a budu zkoušet cokoliv, abych to aspoň měla co nejméně. Velmi děkuji a produkt NAGYN moc doporučuji!


Maminka Veronika 45let, dcera Olinka 16let, Karlovy Vary

Celý život tyto problémy nějak přecházím a neřeším. Jednou jsem s tím byla u své lékařky, dostala jsem antibiotika a tím to skončilo. Za pár měsíců tu byl problém znovu, takže jsem to neřešila, jelikož 2x antibiotika za sebou během krátké doby nechci. Tento produkt mě nadchl, krabičku mám u postele a prostě když to přijde, mám ji po ruce a záchrana na letní dny, kdy je to nejvíce nepříjemné, je tu:-) Koupila jsem si pro sichr po zkoušení druhou, kdyby náhodou a zatím nic:-) tak mi jen držte palce a opravdu to zbytku nešťastných maminek doporučuji!

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Otestování, Cheb, Pája

Mohlo by vás zajímat
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
To vás pobaví! Sourozenci nafotili rodičům k výročí srovnávací fotky
Nechala jsem si zpracovat placentu, ale lesana nejsem, říká Eva Burešová
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte

Horoskopy

Rak Prožíváte docela pesimistické období, ve kterém nejde nic jak by mělo. S partnerem si vjíždíte poslední…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Karolína, Karolina, Lota

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné