Maminka.czČtenářské testy

Velké staveniště Lego Duplo

25. 8. 2016
Velké staveniště Lego Duplo
Malí stavební dělníci si zamilují tyto 3 sestavitelné stroje. Vyčisti stavbu pomocí pásového buldozeru, než z náklaďáku sklopíš nový materiál na stavění. Potom použij jeřáb s jeho drapákem a upravitelným ramenem ke zdvižení kostek a ke stavbě budovy. LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Součástí jsou 3 DUPLO figurky stavebních dělníků, kteří podporují zábavu při situační hře. (1699 Kč)

Zuzana (28 let), maminka Miy (2,5 roku), žijící v Berouně:

Klepněte pro větší obrázek

Populární hračka!

Duplo a vůbec Lego je u nás nejoblíbenější hračkou. Já na něm vyrůstala a moje děti ho milují a nikdy se s ním nenudí. Mia je ten typ holčičky, která si ráda hraje i s autíčky, takže náklaďák a lopata jí udělaly upřímnou radost :) Máme doma ještě 3 měsíčního Daniela a už teď víme, že to bude opět populární hračka, která se bude dědit. Duplo prostě nikdy nezklame. Co jsem na tom nejvíce ocenila, že jsem o Mie něvěděla několik hodin, protože si k tomu sedla spolu s tatínkem, kterého „práce“ s legem odjakživa bavila. No skvělá věc na testování, děkuji Mamince!


Andrea (32 let), maminka Daníka (5 let) a Valentýnky (3 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Pro holčičky i pro kluky!

Moje dvě děti se na krabici vrhly a dvě hodiny jsme o nich nevěděli. Vše sestavily během chvilky a bez návodu. Navíc se jim to perfektně hodí k vláčku a domečku, který už od Lega mají. Jako jednu z největších výhod Lega považuji, že je genderově neutrální. I naše holčička si se stavbou krásně pohrála. Rozbalili si to na zahradě a krásně si s legem oba dva vyhráli. Kostky jsou velké, dobře uchopitelné, takže se dají velmi dobře chytnout do ručiček a nemáte strach, že je děti spolknou.


Sylvie (32 let), maminka Jiříka (4 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Barevná !

Když se mi před nedávnou dobou ozvala slečna z Testovacího klubu časopisu Maminka, byla jsem popravdě nejprve trochu v šoku, ale vlastně mile překvapená! Opravdu jsem uvítala možnost otestovat pro všechny ostatní maminky a jejich děti stavebnici  Duplo. Abych byla upřímná, tak jsem se zprvu docela bála, aby si Jiřík v záplavě svých hraček nové stavebnice vůbec všimnul. Mé obavy byly naprosto zbytečné. Jakmile jsem ji přinesla domů, tak se na ní Jiřík okamžitě vrhnul, rozbalil krabici a začal hned stavět. Jak se říká „kdo si hraje, nezlobí“, tak musím jednoznačně potvrdit. Stavebnice se navíc skládá z velkých kusů, tak nehrozí, že by ten můj stavitel nějaký kousek spolkl nebo vdechnul. Můžu si ho bez obav nechat hrát chviličku samotného. Stavebnice má pro mě jen samé plusy, je bezpečná a zábavná. Jiřík pomocí hry rozvíjí svou představivost, více se zajímá o okolní svět, aby poznané předměty mohl sestavit z dílků stavebnice a aby se samozřejmě mohl hrdě pochlubit mamince. Asi nejvíce oceňuji, že díky stavebnici se můj malý raubíř zlepšil v poznávání barev. Já i Jiřík jsme opravdu nadšeni. Doporučuji všem maminkám, které hledají spolehlivou zábavu pro své ratolesti.


Hana (29 let), maminka Honzíka (3,5 roku), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Každý den s legem!
Náš Honzík je typický předškolák, který začíná každý den s Legem v ruce! S novým LEGO Duplo si vydrží hrát opravdu celý den, už dlouho ho nic tak nezabavilo:) Asi nám doma roste mladý jeřábník, protože s jeřábem si vyhraje úplně nejvíc... Vítek, Honzíkův kamarád ze školky se do hraní tak zabral, že při odchodu z návštěvy dlouze plakal. Pláč ustal až ve chvíli, kdy se mohl část stavebnice odnést domů:))) A já jako matka jsem ráda, že si kluci hrají v opravdovými hračkami a nesedí jen tabletem v ruce:)


Michaela (27 let), maminka Marečka (4,5 roku):

Klepněte pro větší obrázek

Bezpečně a bez problému!
V tomto oblíbeném Legu najdou malí stavitelé spoustu nových kostiček, které malé ručičky zvládnou bez problému a bezpečně sestavit. Pásový buldozer, náklaďák i jeřáb. Jeřáb, který se otáčí s kabinou, pohyblivým ramenem a drapákem nadchne každého nadšence lega. Samozřejmostí jsou doplňky jako je zbíječka, dopravní kužely, kolečko a kostky tvarované k postavení zdi. Podle dětské fantazie se dá použit k postavení městečka, metropole. Meze se v tomto nekladou. Můj syn si oblíbil tuto stavebnici ke hraní na zahradě a pomocí bagru nabírá kamínky ke stavbě budov. Doporučuji tuto stavebnici, je námi velmi oblíbená.

Maminka Roku 2019
Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Nejoblíbenější hra

Mohlo by vás zajímat
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Matky jsou jak elitní vojáci ve výcviku, píše Marie Doležalová
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Bláznivá letní láska: Málem jsem utekla od dětí a muže. Doteď se stydím
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Proč pořád tak zlobí? Možná za to můžete vy! Ovládejte se
Jsem obézní. V těhotenství jsem cítila ze strany lékařů odpor a styděla se
Mají to těžší ženy, nebo muži? Marie Doležalová má jasno!
Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková

Horoskopy

Rak Milí Raci, ve středu jste dost přepracovaní a schází vám drahocenná energie. Nedívejte se na všechno…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zita, Nico, Konstancie

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu