Maminka.czČtenářské testy

Vláček Lego Duplo

25.  11.  2016
Vláček Lego Duplo
Malí řidiči si zamilují postrkování tohoto vlaku po kolejích a zastavování kvůli nakládání beden čerstvých jablek a dýní. Najdete zde také železniční přejezd a auto, které se dá ovládat, takže můžete se svým dítětem promluvit o dopravní bezpečnosti, zatímco s ním budete vytvářet nové příběhy. LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené, aby byly bezpečné a zábavné pro malé ručky. Obsahuje 2 DUPLO figurky. Cena: 799 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Klepněte pro větší obrázek

Petra (27 let), maminka Sofinky (3,5 roku) a Emičky (2 roky), žijící v Nymburku:

Klepněte pro větší obrázek

Kvalitní!

LEGO DUPLO Vláček je v pořadí naší třetí sadou od této značky. Kostky jsou vyrobené z kvalitního tvrdého plastu, neprohýbají se, dobře do sebe zapadají, jsou barevně stálé a vydrží ne vždy šetrné zacházení. Tato sada obsahuje snadno sestavitelné koleje, které lze spojit pouze do kruhu, nákladní auto s přepravkami (ty u nás slouží jako kupé pro převážení princezen) a několik doplňkových kostek pro stavbu stromu. Dcery se velmi rychle naučily postavit koleje i manipulovat se závorami, chvíli je i bavilo jezdit vláčkem dokola. Potom si ovšem vyžádaly další kostky pro vystavění nádraží, laviček a dalších nezbytností a ke hře přibraly princezny, které sloužily jako cestující. Tuto sadu bych tedy volila jako doplněk k zásobě jiných LEGO DUPLO stavebnic - samostatně mé děti nezabavila moc dlouho.


Jitka (31 let), maminka Toníka (3,5 roku), žijící v Olomouci:

Klepněte pro větší obrázek

Fantazie!

Obdržení Lego Duplo nás velmi potěšilo. Hlavně z důvodu, že je u nás Duplo velmi oblíbené a náš 3,5letý syn je většinou dostane na Vánoce nebo narozeniny. O to byla větší radost, když na něj čekala krabice doma bez ohledu na důležité dny v roce. Část stavebnice byla zabalena v sáčcích, část byla volně vložená - snaha o postupné rozbalování ale nevyšla - muselo se rozbalit vše hned. Sestavení bylo velmi jednoduché, nabízí mnoho možností pro úžasnou fantazii dětí a dá se samozřejmě volně kombinovat s dalšími Duplo výrobky. Zvlášť mašinka s vlečkou (nebo dalším vagónkem) je jistě pro každého malého kluka velmi přitažlivá, a když čeká na přejezdu ještě dodávka se zeleninou nebo ovocem, je kombinace ideální. Postavičky výpravčího a řidičky dodávky jsou roztomilé a podzimní zelenina se perfektně hodí ke stromečku s jablíčky - nezapomnělo se ani na vidle.


Kristýna (32 let), maminka Adámka (2,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Trefa do černého!

Když jsem se dozvěděla, že obdržíme na testování Lego DUPLO, říkala jsme si, že již nějaké máme, ale Lega není nikdy dost:o) Syn měl doposud sady se zvířátky a obchod – takže když dorazila krabice a již na jejím obrázku byla mašina a auto – nadšení bylo obrovské ještě než jsme vůbec rozbalili. Můj syn totiž nyní nejvíce miluje vše co má kola a jezdí to po silnici či kolejích, takže Lego DUPLO Vláček byla hóóódně velká trefa do černého. Samozřejmě jsme ihned postavili koleje a mladej hned vyzkoušel všechny varianty co může na mašince vozit – jak auto, tak všechny přepravky s ovocem i strom, který je součástí sady. Lego DUPLO je obecně úžasná stavebnice, která díky kompatibilitě lze rozšiřovat o další a další sady, syn se kreativně vyžije při sestavování variant a možností, co vše jde poskládat a zdokonaluje jemnou motoriku a trpělivost. Myslím, že s blížícími se Vánocemi je Lego DUPLO jednou z jasných voleb, co najde naše dítě pod stromečkem, jelikož Lego udělá radost vždy a jen tak neomrzí!


Radka (31 let), maminka Adámka (3 roky), žijící v Hovorčovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Barevné a variabilní!

Lego Duplo nám pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a kreativitu. Svou barevností a variabilitou tvoříme tisíce kombinací, které udělají radost jak Adámkovi, tak dospělým. 

Když nám Lego přišlo domů, následovalo jedno velké nadšení, Adámek pobíhal ze strany na stranu a hlásal, že Ježíšek přišel o něco dříve, že byl asi opravdu hodný. Stavění Lega se ujal ochotně tatínek…již máme několik druhů stavebnic od Dupla atak to na sebe skvěle navazuje a pasuje. Jsme opravdu nadšení. Moc děkujeme za testování a těšíme se, že budeme brzy zase vybrání.


Nikol (30 let), maminka Nicol (2,9 roku), žijící v Pečkách:

Klepněte pro větší obrázek

Stavebnice vydrží vše!

Vláček Lego Duplo je pro nás velmi pěkný. Stavebnice je pevná, kvalitní tak vydrží i odhození naší skoro tříleté dcery. Dcera je trochu vzteklejší a když se jí něco nelíbí, tak hned vše bourá a hází. Kostičky naštěstí vydrží dost. Jen koleje, když se sestaví, tak jdou lehce oddělit. Vláček je moc pěkný, jen škoda, že nejezdí sám. A proto nám letos ježíšek donese od Lega Dupla Můj první vláček a koleje. Těšíme se, až oba vláčky spojíme dohromady.


Veronika (28 let), maminka Vítka (2,5 roku), žijící v Lounech:

Klepněte pro větší obrázek

Vláčky a zase vláčky!

Testovali jsme produkt LEGO DUPLO v rámci projektu časopisu Maminka "testovací klub rodičů! Vláčky vláčky a zase vláčky na světě snad není nic jiného, co by náš Vítek miloval víc. Jeho výraz, když jsem mu ukázala krabici lega byl naprosto úžasný a hned bylo jasné, že tato hračka nás bude bavit. Celý večer jsme jezdili s vláčkem po kolejích a nakládali do beden jablka a dýně. Lego duplo budeme určitě pořizovat i pod vánoční stromeček, protože má prostě úspěch. Děkujeme celému časopisu Maminka a LEGO DUPLO doporučujeme všem dětem.


Bára (31 let), maminka Zitušky (3,5 roku), žijící v Příbrami:

Klepněte pro větší obrázek

Dostala jsem od testovacího klubu překrásné Lego Duplo, bohužel však mé dítko si s tím moc nehraje,  a proto jsem se rozhodla stavebnici dát své švagrové, která má již dvě děti, které lego milují. Lego Duplo se hned stalo nejoblíbenější hračkou, nejen že je zábavné ale pomáhá dětem tvořit a rozvíjet jejich schopnosti, objevují spoustu možností jak si hrát. Navíc lego obsahuje velké kostičky, čili nehrozí jejich spolknutí a tak se hodí i pro předškolní děti.


Tereza (29 let), maminka Amálky (3 roky), žijící u Kladna:

Vláčky překvapily!

Máme doma už velkou sadu krabic z kolekce LEGO Duplo, ale převážně ji tvoří postavičky z oblíbených pohádek, zvířátka a domeček. Čekali jsme teda, co bude princezna říkat na vláčky. A byli jsme překvapení. Náramně se bavila, LEGO sadu složila celou sama jen s lehkou pomocí od tatínka. Následně jsme vláčkama vozili i všechna zvířátka a další postavičky, takže tuhle sadu bych určitě doporučila nejen pro kluky. Pohyb po kolejích chytne i holčičky!


Eva (31 let), maminka Johanky, žijící v Praze:

Vláček nám udělal velkou radost!

Moje Johanka Lego Duplo miluje, je do něj úplný blázen. Kostičky od Lega jsou mnohem kvalitnější než od jiných firem a skvěle do sebe zapadají. Tříleté dítě tedy nemá žádný problém s jejich skládáním ani rozkládáním. Také sestavení mašinky i kolejí je jednoduché, zábavné a jako vždy podporuje kreativitu dítěte. Rodiče k tomu ani nepotřebuje. Mašinka jezdí po kolejích skvěle a spouštění závor jízdu dětem ještě zpestří. Skvělé je, že se dá vláček kombinovat s dalšími výrobky Duplo, takže kolem kolejí můžete postavit spousty dalších věcí. S postavičkou výpravčího, který byl v balení u vláčku, bude teď Johanka asi každý večer usínat ve své postýlce. Takže za nás: skvělý dárek, doporučujeme klukům i holčičkám!
 

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Mášina, Mašinka, Celý večer, Johanka, Testovací klub rodičů, Spolknutí, Nejoblíbenější hra, Dodávka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Únava, strie a poporodní kalhotky. Maminky po porodu však vnímají jediné - pocit štěstí!
Formánková Simona
Galerie
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
Dříve normální, dnes často nemyslitelné! Podívejte se na retro snímky, jak se bavily děti v minulosti
redakce
Hry pro děti