Maminka.czČtenářské testy

Vlhčené ubrousky Babydream Extra Sensitive Comfort

1.  5.  2015
Vlhčené ubrousky Babydream Extra Sensitive Comfort
Vlhčené ubrousky Babydream Extra Sensitive Comfort čistí dětskou pokožku zvlášť jemně a šetrně. V ubrouscích obsažené tělové mléko s aloe vera zklidňuje pokožku a chrání před jejím vysoušením a opruzeninami. Pro velmi citlivou pokožku je doporučuje i Německý svaz pro alergie a astma.

Maminka Jaroslava

Klepněte pro větší obrázek

Na svém děťátku jsem vyzkoušela vlhčené ubrousky značky babydream a při používání jsem zjistila, že jsou příjemné, jemné, šetrné a výtažek z aloe vera, kterým jsou napuštěné, působí blahodárně na dětskou pokožku, kterou zklidňuje a také ji chrání před vysoušením.

Vlhčené ubrousky se dají koupit v praktické plastové krabičce, která se dá jednoduše doplnit. Ubrousky v krabičce nevysychají, zůstávají stále vlhké. Velice oceňuji, že vlhčené ubrousky neobsahují alkohol, parfém ani barvící látky, které pokožku vysušují. Jsou obzvlášť vhodné pro pokožku dětí, které mají problém s alergií. Testované ubrousky babydream bych doporučila všem maminkám, které chtějí dát svým dětem tu nejšetrnější péči.


Lucie 37, maminka Kláry 3,5, Liberec

Klepněte pro větší obrázek

Líbí se mi, že tyto ubrousky jsou bez parfému, přesto však mají vůni, nazvala bych to vůně čistoty. Ubrousky jsou dostatečně veliké, takže se jimi dobře utírá a nehrozí újma ruky, navíc je ubrousek pevný, hodí se i na větší zadečky než-li jsou zadečky miminek. 

Když jsem ubrousek používala, tak dcera byla opruzená, měla jsem strach, že jí bude utírání tímto ubrouskem nepříjemné, což bylo v minulosti u jiných značek např. vlhčené ubrousky zn. DM drogerie, ale hlásila, že to je příjemné a nic nepálí.

Krabička na uložení ubrousků je pevná a myslím, že spotřebitelům dlouho vydrží, otevírání jednoduché a rychlé, takže v případě pohromy, krabičku snadno otevřeme jednou rukou a ubrousek rychle vytáhneme a hurá na utírání.


Olga 37, maminka tříměsíční Natálie, Praha

Klepněte pro větší obrázek

S vlhkými ubrousky Babydream se velmi dobře pracuje. Nejsou ani moc mokré ani moc suché. Jsou dobře poskládané, dobře se vytahují po jednom kuse, ne jako spousta ostatních značek, kdy vytáhnete celého “hada” ubrousků.

Líbí se mi design krabice, má lepší základnu. Dítě se mi po těchto ubrouskách neoprudilo, to by bylo zásadní negativum. Tudíž žádná negativa neregistruji.


Klára 33, maminka tříměsíční Adélky, Praha

Klepněte pro větší obrázek

K otestování jsem obdržela vlhčené ubrousky Baby Dream v uzavíratelné krabici. Krabice se jednoduše otevírá a dobře těsní, takže nedocházi k vysychání ubrousků.

Ubrousky jsem si vzala s sebou na víkend v Krkonoších, kde jsme většinu času trávili na výletech v přírodě. Ubrousky jsem tak používala jak na očištění vlastních rukou, tak při přebalování dcerky či očištění jejích ručiček. Ubrousky jsou přiměřeně vlhčené, takže pokožka snadno a rychle oschne, což se nejen při přebalování mimo domov hodí. Ubrousky jsou z příjemného materiálu, který je zároveň dostatečně pevný. Za celou dobu používání se mi nestalo, aby se ubrousek roztrhl. Čištění pomocí ubrousků je rychlé. Většinou jsem jich při jedné „akci“ nepotřebovala více než 2. 

Další oblastí pro hodnocení u mě byla vhodnost použití pro citlivou pokožku. Pro miminko je to pro mě samozřejmá volba, ale i já sama mám citlivou a suchou pleť. Za dobu používání se ani u dcerky ani u mě neobjevila žádná negativní reakce na pokožce, takže po této stránce je hodnotím velmi dobře. Na testování ubrousků jsem měla pár dní, takže dlouhodobější užívání nemohu hodnotit, ale podle mých dřívějších zkušeností s jinými výrobky - pokud došlo k nějaké negativní reakci, bylo to velmi rychle.

Balení obsahuje 80 ks ubrousků. Možná by bylo praktické, pokud by existovala i zmenšená verze (případně i s menší krabičkou) na cesty - když vše nesete v baťohu na zádech, každá úspora místa se hodí.

Mé zkušenosti s výrobkem jsou pozitivní.


Dana 25, maminka pětitýdenního Šimona, Nový Knín

Klepněte pro větší obrázek

Ubrousky Babydream používáme na dětskou hygienu při přebalování. Musím říci, že oceňuji především velmi praktické plastové pouzdro, ve kterém vlhčené ubrousky jsou, protože se krásně vyndavají a nevysychají jako většina ubrousků jiných značek a také stabilně stojí na podložce.

Ubrousky Babydream mají dobrou velikost a syn na ně neměl žádnou alergii a to je používáme už 8 dní. Velkou výhodou je také to, že nejsou převoněné a mají příjemnou vůni. Jsou také velice pevné, netrhají se a jdou od sebe snadno oddělit.  

Jako nevýhodu vidím to, že mi přijdou málo vlhké a já musím na jedno použití použít více ubrousků.


Tereza 26, maminka 2měsíčního Michálka, České Budějovice

Klepněte pro větší obrázek

Ubrousky

+ jemné a hebké na dotek

+ vlhké tak akorát a všechny stejně – některé ubrousky jsou příliš vlhké, takže prdelka miminka je pak moc mokrá a musíte ji ještě potom vysušit třeba osuškou nebo látkovou plenkou (nebo by se následně v plínce zapařila). Některé ubrousky jsou zas tak vyschlé, že s nimi prdelku dostatečně neomyjete. Často se mi také stává, že po otevření balení ubrousků jsou ty horní ubrousky sušší a ty úplně na spodu naopak velice mokré. Tyhle ubrousky byly vlhké všechny stejně, což je optimální.

+ snadno se vytahují z krabičky a vytáhne se vždy pouze jeden – některé vlhčené ubrousky nejdou vytáhnout jednotlivě, ale „lepí se“ na další ubrousek, který je pod ním. To je celkem nepraktické, když jednou rukou držíte miminku nožičky a druhou rukou se snažíte od sebe oddělit nalepené ubrousky. Tyhle ubrousky to nedělají a to je příjemné a urychluje to práci.

+ čistí dostatečně – tyto vlhčené ubrousky opravdu důkladně omyjí jak např. mé špinavé ruce tak i zadeček mého miminka. Zároveň díky jejich jemnosti a hebkosti mám pocit, že toto očištění je zároveň i šetrné k pokožce

– vůně – jejich vůně je taková zvláštní. Na můj vkus moc chemická…

– obal – je psaný německý. Chápu, že vzhledem ke snižování nákladů je to levnější varianta, ale stejně bych si asi v obchodě spíše vybrala ubrousky, které nebudou působit tak moc „cize“ a budou popsané česky

Krabička

+ hezky barevná – není přeplácaná barvami. Bílá a modrá je celkem neutrální (jak pro kluka, tak pro holku)

+ dobře se otvírá i zavírá – mechanismus otvírání a zavírání je praktický a plní svou funkci více než dobře. Já ocenila hlavně snadné otvírání

+ praktická – je fajn, že ubrousky se do krabičky dají krásně „schovat“. Líbí se mi praktický a omyvatelný materiál.

– nenašla jsem

Shrnutí

Vlhčené ubrousky mě mile překvapily. Již jsem vyzkoušela několik značek ubrousků a vlhčené ubrousky Babydream určitě patří mezi ty lepší. Jsou opravdu heboučké a jemné a vlhké tak akorát, takže když s nimi čistíte zadeček Vašeho miminka, tak máte opravdu pocit, že jste pro jeho pohodlí a čistotu zvolila to pravé, maximálně šetrné k jeho citlivé pokožce.


Jaroslava 25, maminka měsíční Anetky, Praha

Anetka se narodila předčasně, takže pečlivě dbám na to, jaké přípravky pro ni vybírám. A jedním z největších problémů byl výběr vlhčených ubrousků. 

Vyzkoušela jsem hned několik druhů, některé byly suché už po otevření, jiné naopak „stály“ v tekutině a ani jedny nedělaly Anetce dobře. Měla zadeček 
buď odřený, nebo v horkých dnech z přemíry tekutiny s parfemací opruzený.

Vyzkoušela jsem tedy ubrousky Baby-dream a zjistila, že jsou příjemné, jemné, šetrné a výtažek z aloe vera, kterým jsou napuštěny, opravdu funguje. Ověřila jsem si, že jsou vhodné pro citlivé děti a děti bojující s alergiemi, že to není jen marketingový slogan, který je na krabici napsaný pro maminky, jež tápou stejně jako já před časem. Navíc jsem ocenila krabičku, která se snadno otevírá i zavírá jedním prstem, i příznivou cenu.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Prdel, Negativum, COM, Anetka
Mohlo by vás zajímat
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko