Výživný krém Nivea Care

20.  3.  2017
Výživný krém Nivea Care
Proč si máte pořizovat další krém? Třeba proto, že aplikace toho krému nadchne nejen vaši kůži, ale i smysly. Mimořádná konzistence, výrazně ženská vůně, okamžitý efekt u vás vyvolá čistou závislost. Základem zcela nové pečující emulze jsou jemné vosky. Lépe řečeno unikátní složení krému spočívá v lehké gelové textuře na bázi vody s obsahem miniaturních kapiček výživných hydrovosků - jedním z nich je bambucké máslo (přírodní vosk ze stromu máslovníku afrického). A právě ty jsou tajemstvím nečekaných pocitů – po kontaktu s pokožkou jemné krystalky vosků okamžitě roztají. Na pokožce vytvoří hladký film, který se rychle vstřebá, aniž by na ní zanechal jakýkoli pocit mastnoty. Tím poskytuje pokožce vynikající vyživující účinek a zároveň přináší vše, co ženy od pečujících krémů očekávají. 50 ml, 63 Kč; 100 ml, 100 Kč; 200 ml, 145 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Laura (31 let), maminka Nikolky (2 roky) a Marianky (1 rok), žijící v Litoměřicích:

Klepněte pro větší obrázek

Nic k vytknutí!

Nivea nás provází od dětství, každý zná její typickou vůni a snad každý má tuto značku rád. Já nejsem výjimkou, a proto jsem byla moc potěšené, když mi tyto produkty dorazily od časopisu Maminka na testování. Nivea care krém na tvář, ruce a tělo je velice praktický. Krásně voní a hezky se vstřebává. Není nic, co by se dalo vytknout. Menší balení jsem si dala hned do kabelky, a tak ho mám stále při sobě. Používám ho hlavně na suché ruce. Větší balení mám v koupelně a vždy po mytí si s ním natírám tělo i obličej. Produkty od značky NIVEA rozhodně doporučuji všem ženám. Děkuji, že jsem mohla být součástí testovacího klubu časopisu Maminka a značce NIVEA za to, že opět nezklamala.


Markéta (30 let), maminka Lucinky (6 let) a Zlatky (4 roky), žijící v Rychnově nad Kněžnou:

Klepněte pro větší obrázek

Mám úctu!

K Nivee mám úctu jako k tradiční kosmetické značce. Ještě nikdy mne nezklamala. Ani nyní po použití této nové Nivey. Speciály drahých značek jsou fajn, ale přemýšlím, proč se nakonec vždy vracím ke značce Nivea. Není ani mastná, ani suchá. Není drahá. Je příjemná barevně, tvarově, v praktickém obalu. Oceňuji malé balení, které je snadné vzít na cesty a do kabelky. Vozím ji všude s sebou. Tu velkou mám doma a kdykoliv mám pocit sušší pleti, rukou, jdu pro Niveu. Asi bych to vystihla spojením „Prostě Nivea“. Děkuji za šanci dostat se do testovacího klubu.


Gábina (31 let), maminka Lukáška (2,5 roku), žijící v Rychnově na Moravě:

Klepněte pro větší obrázek

Krásná vůně!

Na testování jsem dostala Nivea Care krém na tvář, ruce a tělo. Značku Nivea a její produkty mam moc ráda a často si je kupuji domů. Byla jsem moc potěšena, že mi dorazil právě tento produkt. Mám problémy se suchou pokožkou a dlouho hledám vhodný krém. Jakmile jsem si ruce i tělo namazala, tak se krém krásně vstřebal a příjemně voněl. Musím říct, že mě mile překvapil, po pár dnech používání vidím výsledky. Ruce i tělo mám hebké a hydratované. Rozhodně doporučuji a já sama budu uvažovat o další koupi.


Věra (29 let), maminka Mišky (1 rok) a Martínka (v bříšku),  žijící ve Zlíně:

Klepněte pro větší obrázek

Vzpomínka na dětství!

Dostala jsem možnost otestovat krém Nivea care. Je určený na tvář, ruce a tělo. Hned po prvním namazání jsem ucítila typickou krásnou vůni Nivey, která mi připomíná dětství. Krém mi nadchl v jedné věci, a to že na rozdíl od klasické verze nezanechává mastný film. Okamžitě se vpije do pokožky a hydratuje. Pokožka na dotyk je jemná a hladká. Vřele doporučuji. Oceňuji i malé kapesní balení do kabelky, které se hodí na cesty. Hned jsem ho využila cestou na hory, kde jsem ho dokonce vždy přibalila i na sjezdovku a všem se nám při pauze hodil na namazání tvářiček. Moc děkuji za příležitost.


Michaela (28 let), maminka Daníka (2,5 roku), žijící v Rumburku:

Klepněte pro větší obrázek

Baví mě!

Nivea mě doslova baví už od dětství, takže mě balíček potěšil. A nejen mne. Moji kluci mi větší balení zabavili. Líbí se nám všem ta jemná nenásilná vůně. Krém se rychle vstřebává a snadno roztírá. Nemá mastný film a je prostě báječný.


Miroslava (31 let), maminka Matěje (4 roky), žijící v Otrokovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Lehká a příjemná konzistence!

V rámci testovacího klubu časopisu Maminka jsem já i moje rodina měli možnost otestovat krém Nivea Care, určený na tělo a obličej. Z vlastní zkušenosti mám raději krémy buď na obličej, nebo na tělo. Proto jsme krém testovali spíše na tělo. Mohu říct, že se velmi dobře roztírá, má příjemnou vůni a je lehké konzistence. Po nanesení na tělo se krém velmi rychle vstřebává. Spíše bych ho doporučila na normální pleť pro denní použití. I když krém primárně není určen pro děti, občas jsem je natřela, protože chtěli testovat také a vždycky se pak dožadovali natření tím doslova "voňavým krémem " :) Takže za naši rodinu hodnotíme krém pozitivně a určitě doporučujeme ostatním k vyzkoušení :)


Tereza (28 let), maminka Elenky (2 roky), žijící v Kadani:

Klepněte pro větší obrázek

Zpět do dětství!

Jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet Nivea krémy, tímto moc děkujeme. Dceři krém tak voněl, že ho pořád chtěla papat :-) ale když jsem jí namazala  obličej, tak se osypala, takže jsem ho na ní víckrát nezkoušela, ale možná je to tím, že není zvyklá na žádnou kosmetiku. Mě krémy Nivea moc krásně voní, připomínají mi mé dětství. Mazala jsem si s ní tělo a pokožka byla příjemně vláčná, cítila jsem se po namazání dobře. Trpím na suché ruce a i tam mi vyhovovala, mé ruce si libovaly. Když jsem se zmínila dědovi, že testujeme Niveu, přiznal se, že ji má nejradši, tak jsme mu věnovali menší kelímek a byl moc spokojený.


Iveta (25 let), maminka Julinky (2,5 roku) a Sofinky (6 let), žijící v Rožnově pod Radhoštem:

Hezky voní!

Krém Nivea jsem vyzkoušela jak na sobě tak na manželovi. Je velice příjemný velice rychle se vstřebává a krásně voní. Manžel si krém velice oblíbil po holení. Já ho používám na celé tělo. Až ho vypotřebuji, půjdu si jistě koupit další. Všem doporučuji vyzkoušet 


Vlaďka (28 let), těhotná maminka, žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Rychle se vstřebává!

Nová Nivea Care se dobře roztírá a rychle vstřebává do pokožky. Osobně nemám ráda pocit mastných rukou, takže oceňuji, že nová Nivea Care není tak mastná jako Nivea Creme. Díky tomu nyní používám Niveu mnohem častěji než dřív.


Radka (26 let), maminka Miy (1 měsíc), žijící v Roudnici u Prahy:

Klepněte pro větší obrázek

Novinka jak má být!

Krém Nivea Care ve mně probouzí takovou příjemnou nostalgii, vždy když si ji natřu na pleť a ucítím tu vůni, tak jsem rázem v dětství u babičky na chatě, kde se Nivea vždy kupovala ve velkém. Tu značku milujeme a kupujeme od ní i více výrobků než je jen krém. Nivee věřím natolik, že jsem namazala nožičky i mé malé dcerce a v pohodě. Děkuji moc za testování.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Mastný film, Maminka žijící, Kadaň, Příjemná konzistence, Holení, Otrok, Mariánky, Rožnov, Kněz, Rychnov nad Kněžnou
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství