Maminka.czČtenářské testy

Zákrok estetické gynekologie

Úplnou novinkou estetické medicíny je estetická gynekologie, která kromě omlazení intimních partií dokáže odstranit také stresovou inkontinenci a další případné potíže po porodu. Laserová metoda je rychlá, bezbolestná a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
18. 5. 2015
Zákrok estetické gynekologie

Markéta, 39, maminka Alenky a Tobiáše, Praha, pracující

Jsem šest let po porodu holčičky, který nebyl úplně lehký, a mám 4,5letého syna narozeného neplánovaným císařským řezem. Od porodu trpím nějakými menšími problémy, o kterých si vždy povídám jen se svými nejbližšími kamarádkami. Je to prostě „tam dole“ jiné a ani nedokážu popsat, co přesně kromě problému lehké inkontinence se tak změnilo.

Když jsem kýchla či se opravdu ze srdce rozesmála, stala se mi někdy menší nehoda a to byl asi největší popsatelný problém. Jsem po zákroku, který uvnitř zpevňuje vaginu a otvor se tak stává na pocit užším. Cítím se opravdu dobře a nebojím za dětmi popoběhnout… Na klinice Asklepion na mě byli všichni opravdu moc milí, po příjemném přijetí mě paní doktorka informovala o zákroku a všem, na co jsem se ptala (rizika, bolest…).

Samotný zákrok pak v klasickém gynekologickém křesle trval asi 40 minut a byl naprosto nebolestivý! Již při vstávání z lůžka jsem se cítila jako znovuzrozená a „pochvaly“ jsem se dočkala i doma od manžela. Doporučuji všem, které jsou po porodu a nemají čas řešit sebe, třeba jako tip na dárek k narozeninám či k Vánocům, pocit být v tomto ohledu „jako zamlada“ se určitě minimálně rovná luxusní kabelce.


Jana 38, maminka Honzíka, 5 let, Praha, pracující

Přiznám se, že jsem před zákrokem byla trochu nervózní. Zbytečně! Prostředí kliniky Asklepion v Praze na mě hned při vstupu zapůsobilo přátelskou atmosférou a profesionálním, velmi milým personálem. Zákrok samotný dopadl dobře a splnil má očekávání.

Asi každá žena po porodu řeší změny ve svém intimním životě a v tom, jak vypadá „tam dole“. Díky testovacímu klubu rodičů časopisu Maminka jsem měla příležitost na vlastní kůži vyzkoušet účinky procedury PROTEGE INTIMITA zaměřené na modelaci a omlazení genitálu. Jde o speciální nebolestivé laserové a ultrazvukové ošetření  trvající 30 min. Účinek se dostavil po pár dnech. Především v určitých okamžicích se cítím sebevědoměji.

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
7 tipů, jak naučit dítě jezdit na kole. Skvělou průpravou je odrážedlo
Tipy na hrady a zámky, kde se děti zaručeně nudit nebudou
Oblíbený banán: Pomáhá při průjmech, pálení žáhy i zánětech střev
Tipy na víkend: Hudba, kreativní tvoření, nebo sport? Festivalová sezóna začíná

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu