Maminka.czČtenářské testy

Zákrok estetické gynekologie

Úplnou novinkou estetické medicíny je estetická gynekologie, která kromě omlazení intimních partií dokáže odstranit také stresovou inkontinenci a další případné potíže po porodu. Laserová metoda je rychlá, bezbolestná a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
18. 5. 2015
Zákrok estetické gynekologie

Markéta, 39, maminka Alenky a Tobiáše, Praha, pracující

Jsem šest let po porodu holčičky, který nebyl úplně lehký, a mám 4,5letého syna narozeného neplánovaným císařským řezem. Od porodu trpím nějakými menšími problémy, o kterých si vždy povídám jen se svými nejbližšími kamarádkami. Je to prostě „tam dole“ jiné a ani nedokážu popsat, co přesně kromě problému lehké inkontinence se tak změnilo.

Když jsem kýchla či se opravdu ze srdce rozesmála, stala se mi někdy menší nehoda a to byl asi největší popsatelný problém. Jsem po zákroku, který uvnitř zpevňuje vaginu a otvor se tak stává na pocit užším. Cítím se opravdu dobře a nebojím za dětmi popoběhnout… Na klinice Asklepion na mě byli všichni opravdu moc milí, po příjemném přijetí mě paní doktorka informovala o zákroku a všem, na co jsem se ptala (rizika, bolest…).

Samotný zákrok pak v klasickém gynekologickém křesle trval asi 40 minut a byl naprosto nebolestivý! Již při vstávání z lůžka jsem se cítila jako znovuzrozená a „pochvaly“ jsem se dočkala i doma od manžela. Doporučuji všem, které jsou po porodu a nemají čas řešit sebe, třeba jako tip na dárek k narozeninám či k Vánocům, pocit být v tomto ohledu „jako zamlada“ se určitě minimálně rovná luxusní kabelce.


Jana 38, maminka Honzíka, 5 let, Praha, pracující

Přiznám se, že jsem před zákrokem byla trochu nervózní. Zbytečně! Prostředí kliniky Asklepion v Praze na mě hned při vstupu zapůsobilo přátelskou atmosférou a profesionálním, velmi milým personálem. Zákrok samotný dopadl dobře a splnil má očekávání.

Asi každá žena po porodu řeší změny ve svém intimním životě a v tom, jak vypadá „tam dole“. Díky testovacímu klubu rodičů časopisu Maminka jsem měla příležitost na vlastní kůži vyzkoušet účinky procedury PROTEGE INTIMITA zaměřené na modelaci a omlazení genitálu. Jde o speciální nebolestivé laserové a ultrazvukové ošetření  trvající 30 min. Účinek se dostavil po pár dnech. Především v určitých okamžicích se cítím sebevědoměji.

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu