Maminka.czČtenářské testy

Zubní pasta Signal Kids Fruity

2. 5. 2015
Zubní pasta Signal Kids Fruity
Zubní pasta Signal Kids Fruity byla vyvinuta speciálně pro děti od dvou do šesti let. Obsahuje kalcium, vitamin E a fluorid pro mléčné zoubky a účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu. Děti pro vás testovaly příchuť Fruity.

Iva 30, maminka šestileté Aničky a čtyletého Jakuba

Klepněte pro větší obrázek

Musím se přiznat, že dětskou zubní pastu Signal Kids s ovocnou příchutí si u nás oblíbila skoro celá rodina. Naše šestiletá dcerka je z ní nadšená a čtyřletý syn najednou tak urputně neprotestuje, když si má vyčistit chrup. Já oceňuji praktickou tubu, kterou je možné postavit na víčko.

Anča si dokonce o víkendu chtěla čistit zoubky i po obědě a ne jen ráno a večer, jak je zvyklá. Když jsem se jí ptala, co jí na pastě baví nejvíc, odpověděla, že jí chutná žvýkačková příchuť a líbí se jí veselý obal s postavičkou myšáka.

Nedalo mi to, a pastu jsem při jednom čištění také vyzkoušela. Je fakt, že ovocná chuť je vážně dobrá. Zaujalo mě i to, jak v puse pěkně pění. A modrá pasta se na kartáčku pěkně vyjímá.

Ale nejdůležitější je stejně složení. Podle informací na obalu jsem se dozvěděla, že obsahuje vápník, vitamin E a fluorid v množství vhodném pro mléčné zoubky, čímž u dětí účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu. Ale přece jen je pasta vhodná pro děti od 2 do 6 let, tak raději zůstanu u osvědčených dospěláckých past a Signal kids s manželem přenecháme dětem.


Monika 30, syn Jakub 1,5 roku, Zlín

Klepněte pro větší obrázek

O zoubky se synovi starám poměrně pečlivě už od prvních prořezaných. Problém je, že mu nechutná žádná pasta, respektive i u těch dětských křičí, že ho pálí v pusince. Proto jsem sáhla po Signal Kids, byť je až od dvou let.

Při prvním použití Kubík pokašlával, jako by ho škrábala v krku, pak mi došlo, že nemůže, protože ji nepolyká. Konzistence pasty se mi líbila, protože nestékala nikam do stran z kartáčku a nebyla tak špinavá celá koupelna. Pro děti si ale myslím, že pěnila trochu málo. Pěna se dětem podle mého názoru dost líbí a je to jeden z účinků, jak je na čištění zoubků nalákat.

Zuby si Kubík čistí už pomalu sám a je spokojený. Já jsem hlídala, aby všechny pohyby vykonával správně, jak jsme se naučili na prohlídce u dentální hygienistky. S pastou jsme tedy byli ve finále spokojení oba, zda ale bude fungovat i jako prevence proti zubnímu kazu, zjistíme až při delším užívání. Držte palce.


Míša 41, šestiletá dcera Lucinka, Praha

Snažila jsem se od prvního zoubku Lucince „pracovat v puse“ vatičkou, vlhkým hadříkem. Naštěstí je Lucinka šikovná a zoubky si odmala čistí pečlivě. Je hravá a každou činnost bere jako zábavu, tak musím říct, že nácvik hygieny nebyl žádné drama.

Díky tomu, že zubní pasta Signal Kids je speciálně pro děti, výrobci vědí, co jim chutná, co je zaujme. Pro nás dospělé (samozřejmě jsem ochutnala) jde spíš o voňavou žvýkačku, ale pro děti nejspíš slast. Když přidám atraktivní obal a proužkovanou „housenku“ na kartáčku, nemáme s čištěním žádný problém.

Cílovka je myslím zamířena skvěle. Já matka zase koukám spíš na složení, takže jsem právě ocenila kalcium, vitamin E a fluorid, který mi dětská zubařka oporučila kvůli rodinné zátěži.

Sourozenecké předplatné - únor 2020
Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Myšák, Vlhký hadřík, Past, Koupelna, Vlhký hadr

Mohlo by vás zajímat
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Barunka málem přišla o prst! Její máma varuje před nebezpečnou hračkou
Obyčejný den očima mámy a dítěte. Tohle video vás dojme
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?

Horoskopy

Váhy Hurá! Konečně je za vámi ten zcela vyčerpávající týden na pracovišti. Všechno by bylo snadnější,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Horymír, Rufin, Horymíra

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné