Maminka.czČtenářské testy

Zubní pasta Zendium

13.  2.  2017
Zubní pasta zendium je jiná! Chrání ústní dutinu podporováním její přirozené obranyschopnosti. Obsahuje enzymy a proteiny, které vaše ústa potřebují pro boj proti bakteriím. Pomáhají totiž vytvářet přirozené antibakteriální látky. Zendium tak podporuje přirozenou obranyschopnost našich úst a poskytuje nám více síly v boji proti příčinám dentálních problémů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zendium navíc neobsahuje SLS, pěnící složku, která může dráždit citlivá ústa. Je tedy vhodné i pro ta nejchoulostivější ústa. Více se dozvíte na: www.zendium.cz.

Doporučená maloobchodní cena pro zubní pastu je 109,9 CZK


Klepněte pro větší obrázek

Celá rodina velmi dbáme na zubní hygienu. Dcera sice měla první zoubky až v 10 měsících, ale hned od prvního zubu ji učíme pořádně čistit zoubky kartáčkem. Máme to štěstí, že dcera se čištění nebrání jako jiné děti. Čištění ji naopak velmi baví a často ji musíme spíše brzdit, aby si zuby nečistila několikrát denně. Proto je i pro nás důležitý výběr správné zubní pasty. Zendium jsme objevili až díky časopisu Maminka. Dcera si dětskou pastu zamilovala. Má příjemnou ovocnou chuť, mně samotné připomíná z dětství Perličku. Dětskou pastu doporučuji vyzkoušet těm rodičům, jejichž děti bojkotují čištění zubů. Skvělá příchuť děti přesvědčí. Pasta pro dospělé je taky výborná. Trpím na odhalené krčky, proto je pro mě bolestivé čistit si zuby pálivými pastami. Zendium pasta je velmi šetrná, přesto dokonale vyčistí zuby a v ústech máte svěží pocit. 

Pohlaví – žena

Věk – 36

Město – Mladá Boleslav

Cílené hodnocení – 5


Klepněte pro větší obrázek

Děkuji za zaslání zubní pasty Zendium pro  mě a pro dceru. Dcerka se na testování nové pasty vyloženě těšila. Velmi se jí líbil design produktu a i já mohu říct, že krabička i tuba mají jednoduchý, pěkný potisk. Otevírání je také praktické. Nicméně po vyzkoušení pasty mě nadšení trochu přešlo, pasta je řidší (až vodové) konzistence než na jakou jsme zvyklí a která nám vyhovuje. Mojí 3-leté  dceři při čištění hodně vytéká z úst, ještě si neumí čistit zoubky se zavřenou pusinkou. Ale chuť a vůně je příjemná. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na případné další testování jiného produktu.

Pohlaví – žena

Věk – 27

Město – Holešov

Cílené hodnocení – 3


Klepněte pro větší obrázek

Jsem otec na mateřské, a tak jsem byl nadšen, že i já byl vybrán k testu. Zendium je zubní pasta, která opravdu zaujme. Za prvé manipulací. Vroubkovaný široký uzávěr nemá snad žádná jiná pasta. Za druhé granulky uvnitř pasty navozují efekt peelingu. Příjemné a navíc se poté o ní dočtete, že má navodit pocit bezpečnosti přirozené mikroflóry v ústech. A to se jí daří.

Hlavně co je skandinávského původu, už předem mám důvěru. A pocit po prvním vyčistění zubů mi toto jen potvrzuje. Zubní pasta Zendium zaujala i našeho Leoška, který si teď poctivě čistí zuby ráno i večer bez odmlouvání. Chuť přirovnává ke žvýkačkám – tak nevím ? :) Díky za testování.

Pohlaví – muž

Věk – 32

Město – Praha

Cílené hodnocení - 4


Klepněte pro větší obrázek

Došly nám domů pasty – jedna pro dospělého, jedna pro naší malou. Pasta pro mě je ve velmi praktickém balení s širokým uzávěrem, hezky vypadá a i chutná. Zajímavá je i konzistence, taková hrubší, ale nevadí mi to. Co se týče té dětské, tak Gábinka vzala svou roli naprosto vážně a několik dní po sobě testovala – dokonce chtěla testovat i vícekrát denně, tak jsme jí musela vysvětlit, že moc čištění zoubkům taky neprospívá :) Pastička Gábince moc chutná, bez mrknutí oka ji chce vyměnit za svojí stávající. Říkala, že pasta se jí líbí a má ji ráda – toť její výsledky.

Pohlaví – žena

Věk – 28

Město – Žatec

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Bylo pro nás milým překvapením, když jsme obdrželi balíček z Maminka Klubu pro testování. V balíčku na nás čekali dvě zubní pasty skandinávské značky Zendium pro dospělé a pro děti. Největší výzvou pro nás bylo vyzkoušet pastu pro děti. Dlouhou dobu jsme zoubky čistili synovi jen vodou bez jakékoliv pasty. Měli jsme několik značek na vyzkoušení a žádná nám nesedla. Pouze jedna a té se sveřepě drží a jinou vyzkoušet nechce. Bylo velmi příjemné, že pasta Zendium Kids nemá žádnou příchuť. O to bylo snadnější syna přesvědčit k vyzkoušení. K našemu údivu čištění proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Syn si i sám vzal kartáček a čistil zoubky. Čištění zoubků je pro nás zábava i s pomocí pasty Zendium Kids. Děkujeme za příležitost testovat. 

Pohlaví – žena

Věk  - 32

Město – Ostrava

Cílené hodnocení - 4


Klepněte pro větší obrázek

Když jsem řekla synovi, že vyzkoušíme novou pastu na zuby, byl nadšený. Ihned rozeznal, která pasta patří mě a která jemu. U dětí je asi nejdůležitější vzhled a chuť věcí a tato pasta mu "chutná", nejraději by si ještě přidal. Večer opět běžel do koupelny se slovy, maminko: „jdeme si čistit zuby, ta nová pasta je lepší!“ I pasta pro dospělé sklidila úspěch. Pocit v ústech po použití byl příjemně osvěžující. Nemám ráda bylinkové či jiné speciální chuti, proto mě pasta Zendium potěšila.

Pohlaví – žena

Věk  - 27

Město – Roudnice nad Labem

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Obal dětské pasty se synovi moc líbil, je hezká. Pasta jej nepálila, je prý chutově dobrá. Pak jsem pastu testovala já a mám stejný názor. Má ideální tvar, dá se kamkoliv postavit. Pasta není nijak pálivá, její příchuť je taková jemná – nedělá moc pěny – což je dobře, nemám to ráda.Určitě v ní budeme všichni dále pokračovat. Děkuj i za možnost otestování.

Pohlaví – žena

Věk  - 31

Město – Horní Dunajovice

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Se zubní pastou Zendium se nesetkávám poprvé. Již dříve jsem ji pro naši rodinu koupila, protože mě zaujalo právě to, že proti bakteriím v ústech bojuje přirozenou cestou. Chuťově mě pasta nezklamala, je svěží a bez jakékoliv podivné příchuti. Mé děti byly z dětské ovocné pasty nadšené. Je jim více než 6 let, tak si po delší době vychutnaly opravdovou dětskou příchuť. Co nejvíce oceňuji, že pasty Zendium neobsahují složku SLS, která je v současné době považována ze ne úplně vhodnou pro lidský organismus.

Pohlaví – žena

Věk  - 37

Město – Znojmo

Cílené hodnocení – 4


Klepněte pro větší obrázek

Dostala jsem od časopisu maminka možnost vyzkoušet zubní pastu Zendium. Jak jsem se dočetla je vyráběna úplně jinou technologií a v ústech i funguje jinak než většina zubních past. Byla jsem na ni zvědavá a hned po doručení zkoušela. Jelikož jsem teď těhotná podruhé, určitě zvýšená pozornost hygieně dutiny ústní je namístě. COMPLETE PROTECTION ZUBNÍ PASTA pro dospělé je velmi příjemná, obal není šroubovací, nýbrž jednoduše se zavře pomocí klipu, je mírně svěží vůně a pěkně pění. Po vyčištění přetrvává pocit čistoty a hladkosti zubů. Též KIDS 1-6 YEARS ZUBNÍ PASTA je velmi příjemná a dcera si ji oblíbila, má ovocnou chuť, je trošku nasládlá, ale naprosto se to nedá přirovnat k přeslazeným dětským pastám Perličkám apod. Je velmi příjemná a pěkně pění. Za mě určitě vřele doporučuji. Zoubky budou jako ze škatulky :)

Pohlaví – žena

Věk  - 27

Město – Popovice

Cílené hodnocení - 4


Klepněte pro větší obrázek

Vybrat dobrou zubní pastu, která bude splňovat nároky na citlivé zuby a dásně, nebylo jednoduché. Zendium pro dospělé se vyrovná speciálním pastám z lékárny na citlivé zuby. Má příjemnou chuť, neobsahuje látky, které dráždí a nepění, což však někomu může vadit, ale přesto po vyčištění máte svěží pocit v ústech. Balení by mohlo být i větší (rodinné balení;-)). Dětské pastě bych vytkla jedinou věc, je velmi sladká, takže dcera by si chtěla čistit zuby každých 5 minut a pastu před ní musím schovávat :-), jinak pro malé zoubky je ideální. Nemám jí, co vytknout.

Pohlaví – žena

Věk  - 30

Město – Praha

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Zubní pasta mě mile překvapila svou jemnou chutí. Jak pasta pro dospělé, tak pro děti.

Příjemně voní obě pasty. Mému synovi se s ní dobře umývají zoubky. Rád si je umývá dobrovolně dvakrát za den a to má jen dva roky. Po umytí mám svěží pocit v ústech a přitom mi nevadí ta klasická chuť po normální zubní pastě. Stačí jen málo a je účinná.

Pohlaví – žena

Věk  - 23

Město – Brodek u Konice

Cílené hodnocení - 4


Klepněte pro větší obrázek

S pastou na zuby Zendium jsem spokojena já i můj muž. Její chuť je příjemná a svěží . Jsme spokojeni s tím, že pasta nepění je to příjemná změna na trhu zubních past . Po vyčištění zubů mám pocit svěžesti a čistých zubů. Naší malé dcerce se nelíbí obal pasty, nechtěla mi věřit, že pasta je určena malým dětem a že nepálí. Nakonec malá vyzkoušela a pastu začala používat. Neměly jsme moc času na vyzkoušení, ale i přes to jsme s ní celá rodina spokojeni.

Pohlaví – žena

Věk  - 36

Město – Rychnov nad Kněžnou

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Pasty na zoubky jsme obdrželi v pořádku a před tím než začnu psát recenzi chci moc poděkovat. Velmi mi vyhovuje, že pasty nijak nepění – je to velmi příjemná změna, mají příjemnou..né až tak výraznou chuť. Naše malá Lucinka nejdříve protestovala a nechtěla svojí zaběhlou pastu vyměnit, ale když jsem jí vysvětlila důležitost její role v testovacím klubu, tak svolila a poctivě si zoubky vyčistila J Pasta jí očividně sedla, protoře měla chuť si vyčistit zoubky znovu. Obě pasty bych doporučila.

Pohlaví – žena

Věk  - 28

Město – Sobčice

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Zendium pro dospělé

Zubní pasta příjemně pění, příliš nepálí a přitom zanechává dlouho pocit čistých zubů a svěžího pocitu v ústech. S pastou jsem tedy během zatím krátké doby spokojená. Dlouhodobý účinek poznám až při další návštěvě u zubaře J.

Zendium pro děti

Co se týče zubních past, tak je syn poměrně dost vybíravý. Chvíli mi tedy trvalo přesvědčit ho, aby vůbec jinou pastu vyzkoušel, ale nakonec to proběhlo bez problému a po čištění mi hlásil: „Mami, je dobrá!“

Za naší rodinu mohu obě paty doporučit.

Pohlaví – žena

Věk  - 30

Město – Znojmo

Cílené hodnocení - 4


Klepněte pro větší obrázek

Zubní pasta Zendium pro mě znamená příjemnou změnu od značky, kterou obvykle používáme. Pasta má příjemnou chuť i vůni, hezky pění a po jejím použití mám v ústech pocit svěžesti. Dětská verze pasty si u nás také našla svoje místo. Nejprve se děti tvářily, že změnu pasty akceptovat nebudou. Pak jsem jim ale ukázala tři barevné panáčky, které jsou na tubě zobrazeny a to upoutalo jejich pozornost a zvědavost. A bylo vyhráno. Pasta dobrovolně vyzkoušely, chutná jim a jsou s ní spokojeni. A každý panáček dostal své jméno a dělají nám společnost každé ráno i večer.

Pohlaví – žena

Věk  - 32

Město – Praha

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Pasta pro děti od značky Zendium se u mého synka osvědčila. Dříve jsme zkoušeli různé druhy zubních past, ale chuťově mu dlouhodobě žádná nevyhovovala. Na první vyčištění s pastou Zendium vypadal spokojeně, takže uvidíme, jak dlouho mu bude „chutnat“. Podle prvních reakcí je možné, že Zendium začneme kupovat pravidelně. Co se týče zubní pasty Zendium pro dospělé, já osobně mám citlivé zuby, tudíž musím používat šetrné zubní pasty, a dále si zubní pasty vybírám především vzhledem k ochraně chrupu před vznikem zubního kazu. Tato kritéria pasta Zendium splňuje, takže mi vyhovuje.

Pohlaví – žena

Věk  - 35

Město – Litomyšl

Cílené hodnocení - 5


Klepněte pro větší obrázek

Zapojila jsem se do testovacího klubu časopisu Maminka a jsem moc ráda, že se mohu s ostatními čtenářkami podělit o své zkušenosti s testovanými produkty. Tentokrát dorazily dvě zubní pasty od značky Zendium. Již v minulosti jsem se s pastou setkala v podobě vzorku. Pasta by měla chránit před zubním kazem ale starat se také o dásně. Moje dcera vyzkoušela pastu zendium kids a zuby si s ní čistí moc ráda. Je chuťově dobrá a zároveň opět chrání dutinu ústní.

Děkujeme časopisu Maminka také značce Zendium.

Pohlaví – žena

Věk  - 29

Město – Mladá Boleslav

Cílené hodnocení - 5

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Perlička, Dětský pas, Rychnov nad Kněžnou, Odmlouvání, Si zub, Click, Žvýkačka, Past, Roudnice, Příjemná změna, Popovice, Duna, Svěžest, Zen, SLS, Otestování, Kněz, Litomyšl, Žatec, Dunaj, Leoš
Mohlo by vás zajímat
Kojení: Ženy popsaly, co na něm milují a co nenávidí. Podívejte se na 21 snímků a přečtěte si upřímné zpovědi
Formánková Simona
Galerie
Rýmovník posiluje imunitu, pomáhá při rýmě, nachlazení i kožních problémech. Co všechno s ním můžete podniknout?
Procházková Simona
Zdraví
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Máma celebrita - otec neznámý. Které známé herečky se rozhodly vychovávat děti bez partnera?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci