Maminka.czDiskuze

5,5 měsíční dítě se nepřetáčí na bříško a nechce dlouho např. 10 min pást koníky

BohunkaM 22. 7. 2013 10:24:48
Jestli je to nebo není normální to ti řekne jen neurolog. Že si cucá palec nic neznamená, ani to že je napřed. Syn se zase třeba jen plazil, pak moc nelezl po čtyřech a začal chodit. Prostě každé dítě to má jinak. A palec si snad nikdy necucal, fakt je že si tam strkal celé ruce :). Jinak Vojtovku jsme taky dostaly, protože otáčel hlavu víc na jednu stranu. Stálo to pěkně za prd, sice mi to tam slečna ukázala, ale já jsem to myslím nikdy nezacvičila doma správně. Celou dobu malej plakal. Klidně se k tomu přiznám vyprdla jsem se na to. Malej je v pořádku, naopak mě vždy chválili jak se to lepší. To není návod, že se na to máš vykašlat jen konstatuji jak jsem to udělala já. Dodnes si spíš myslím, že trošku dr. honila bodíky, protože tenkrát mi řekla ono se to srovná, ale pro jistotu ať se na to podívá tady dr.... chodily jsme tam půl roku, měla jsem to daleko a bylo to hrozné - chtěl spát, buzení, pak řev..vyčerpávající. Ještě dopoledne takže hodinové čekání na nízkopodlažní bus protože nikde nikdo kdo by pomohl do vysokého. Fakt maso.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme