Maminka.czDiskuze

RE: Adipex retard

udonetka 18. 10. 2018 13:38:35
já ho mám od dr.na recept, ale pomáhá jak kdy, já ho musím brát odpoledne,abych nejedla večer a pak tedy fakt blbě spím ale také jen občas - no a někdy zabere a někdy ne, beru ho v kombinaci s magrilanem též na předpis té samé lékařky. Více méně si jím udržuji váhu,že už nepřibírám - mám problém s invaliditou - nemohu se dost dobře hýbat a procházka i na 10 MINUT JE UTRPENÍ,JAKÉ MÁM KŘEČE V ZÁDECH A JAK MĚ BOLÍ KOLENA a to jsem před tím hodně sportovala. No a za půl roku co mám cystu v páteřním kanálku jsem přibrala 30 kg a pak cca 8 KG RA za každý ROK, tak by mě také zajímalo,jak cvičit, protože já mohu jen v bazénu a ten tu dostupně nikde není, tak v létě zhubnu tak 4 kg ale pak je zase přiberu reterd neretard....mám kolem 115kg a až do 40 jsem vážila vždy jen kolem 55-56kg.Přestala jsem kouřit a po 40 jsem měla ještě dvě děti a vážím více jak 2x tolik!4 roky chodím na obezitologii a nic....Teď půjdu na nějaké operace,pokud to půjde,mám vynikající paní doktorku,co se o mě stará jak může,protože mám ještě spoustu dalších komplikací.Tak nedopadněte jako já!!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme