Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Ahoj maminky!!!Mám CS 10 a to jsem 36+1tt

Na poslední prohlídce mi doktorka řekla že mám cervix score 10.Tak se bojim že malej příjde na svět o pár týdnu dřív..snad to nevadí nemáte s tím některá zkušenosti???Děkuji za odpovědi
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@Eva P.To já jsem v klidu, jen člověk má furt pocit, aby to neprošvihnul, já vim, že to zní hloupě, ale pořád si myslím, že bych mohla porod přehlídnout...
Odpovědět To se mi líbí0
@Maja1204Já byla na vyšetření v nemocnici v poradně, 40+1, a doktor řekl, že se ještě nic neděje a že to není připravené. Odpoledne mi doma začaly slabé kontrakce a ve 3 ráno druhý den byla malá na světě. A téměř to stejné bylo u prvního dítěte. Otvírat se většinou začneš až pár hodin před porodem. A ty máš ještě časuuuuu, takže klid. <3
Odpovědět To se mi líbí0
Mě zase na vyšetření v pátek, 37+5, paní doktorka sdělila, že to na porod vůbec nevypadá, tak nevim... asi to budu nosit jako slonice.. Byla bych radši otevřená a těšila se na mimčo, takhle mám pocit, že se svého vorvaňství nezbavím snad nikdy
Odpovědět To se mi líbí0
@MarčelaJéé moc děkujeme snad bude vše v pořádku!!přejeme taky hodně štěstíčka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj jestli mas CS 10 tak to znamena ze uz ses plne pripravena na porod a jen je otazka casu kdy se to rozjede..!preju hodne stesti a sil
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme