Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Akné v těhotenství

Ahoj holky, máte zkušenosti se špatnou pletí v těhotenství? Obecně má pleť není uplně sametová, ale ted se dokonce bojím podívat do zrcadla, jsem v 16tt a mám pocit, že to je čím dál tím horší. Klasické krémy a vody z drogerie nepomáhají a bohužel ani např. zinková mast z lékarny.. Nemáte nejaké další typy? jaké jsou vaše zkusenosti? diky moc K.
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj jsem 15 tt,trpím akné,můžete mi poradit jestli můžu používat čistící,odličovací pletové mléko je to Bio kosmetika Cannabis obsahuje nejen konopný olej,ale i extrakt z celé zelené rostliny...děkuju za odpovědi
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky,
já vždycky trpěla na akné..až poslední 2 roky, co se léčím se šž se výrazně zlepšílo..Nyní jsem v 11tt a akné se mi dost zhoršilo-o zádech ani nemluvím-ty mám posetý celý.. ale na obličeji se mi dělají bolavé vřídky-na bradě. .Dřív jsem na akné měla napsané antibiotika, ale teď v těhu je brát nemůžu..tak doufám, že se to spraví.. =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, ráda bych se zeptala zda někdo neví či je možné v těhotenství používat Duac gel, je to jedniný lék v kombinaci s krémem Skinoren, který mne zbavil po vysazení antikoncepce (Diane35) těžkého akné, které teď v těhotenství opět propuklo. Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj všem, taky s akné normálně nemám problém, a teď v těhotenství to vypadá, jak by se můj obličej rozhodl vynahradit si všechno zpětně. Dlouho mi nic nepomáhalo, až jsem objevila CLINIQUE gel speciálně s.o.s... Přesně se to jmenuje ANTI-BLEMISH SOLUTIONS SPOT TREATMENT GEL, je ho 15ml a v sephoře jsem za něj dala 420kč (cena je tak mezi 400-500Kč, jak kde), ale fakt funguje, během dvou tří dnů pupínky změnší až zmizí. Potírá se jenom pupínek, a doporučuje se nejdřív vyzkoušet den předem lehce na kůži, protože je to fakt síla. Nejsou od toho oficiální vzorky, ale slečna mi normálně z testeru dala kousek do malého kelímku na vyzkoušení na doma. Může to trošku pálit na začátku, ale pokud nemáte vyloženě citlivý obličej, tak to je v pohodě. ja to ani nezkoušela na kůží předem. a taky je fajn si pořídit minerální vodu ve spreji, výborná je AVENE a používat to místo tonika. čistí to, osvěžuje...tu seženete v lékárně. cena podle velikosti balení. Není to sice nejlevnější řešení, ale jako jediné se mi opravdu osvědčilo... Mazat 2x denně, nejlépe před spaním a pak ráno, až se pupínky zmenší... Hodně štěstí...
Odpovědět To se mi líbí0
@VeryAhoj...mám s tímto zkušenosti. Mám 1 letou dcerku a za sebou jedno a půl těhotenství (to první nevydařené) To co se děje s mojí kůži během těhotenství je něco příšerného. Pupínky od obličeje přes krk po zádat atd. Mohla jsem si vybrečet očim, když jsem byla těhotná a teď už přemýšlím o dalším těhotenství, co mě zase čeká:o((. Doktoři s ničím nepomůžou, protože si nikdo nelajzne Vám v těhotenství cokoli dát. Vyzkoušela jsem mraky věcí a nic. Skutečně pomohl až porod. Jenže vydržte si 9 měsíců s něčím takovým, plus následné jizvy a fleky po tváři..že. Nevím, co se v mém těle děje a na co kůže tímto způsobem reaguje, ale nepřestávám mít víru v to, že na to jednou přijdu.
Jediná věc, která mi pomohla akné mírně zmírnit na povrchu je: Cetaphil, čistící voda. Musí se to objednat v lékárně, stojí cca 200kč. Je to taková hustá šedá voda, kterous i čistím pleť. Ona ji vysuší ale zároveň ji zanechá živou. Pomáhá akné hodně potlačit. Používám ji dodnes. Je tam napsáno: Lotion Nettoyante. Doporučuji. Žádné zinkové masti, nic jiného, žádné předražené krémy nikdy nepomohly.
Odpovědět To se mi líbí0
@misaahoj, omlouvám se za pozdní reakci, po 4tydnech, kdy zkouším všechno možné to vzdávám. Vyléčím si jeden pupínek a druhý den jsou tam hned dva-milion dalších.. Kdybych byla doma, tak mi to je jedno, ale v práci dost nepříjemná záležitost..no když si to tak člověk vezme, tak hlavně aby bylo mimčo v pořádku a čert vem celý pupence:)) Každopádně všem moc díky za rady..
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, já jsem měla v pubertě dost akné, po té ustálo po braní Ha a po vysazení vypadala pořád dobře..po 8 tt se rapidně zhoršila a to trvá do ted což jsem 25 tt..z 1 měsíce mám tak 7-10 klid a pak nával...někdy mě to tak pčřepadne že pláču,ale doufám, že po porodu se mi zlepší ..používám kosmetiku Cutis help - konopná kosmetika, jsem s ní spokojená,lae výsev nových boláčku se neovlivní.
Odpovědět To se mi líbí0
já měla v těhu pleť jak dětskou prdelku.......... no a teď? Hrůza :-S Občas su jak puberťačka největší. ale co už. No a jestli ti nic nepomáhá z drogérky nebo lékárny.......zkus přírodní nějaké věcičky.... heřmánek, okurku, bílý jogurt.......zjistíš i na netu, na co které věci používat.....třeba by to mohlo zafungovat.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, no hormony, s tím moc nenaděláte . já mám špatnou pleť odnepaměti, v těhotenství se mi zlepšila, teď při kojení zase zhoršila. Asi Vám moc neporadím, ale myslím, že ani neí co Musí se to vydržet. A asi dost záleží na tom, co jíte. Zdravá strava pleť čistí a je to účinější, než veškerá kosmetika. Ale to je s chutěmi těžké, co? Tak hlavně nezoufejte. S pozdravem Alena.
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme