Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Aktivní dovolená s dítětem

Ahoj, chystám se na dovolenou se svým prckem. Zaujala mě Zumba u moře s Dynamicem http://tsdynamic.cz/213-zumba_more_lokalita - pro děti mají doprovodný program a během lekcí Zumby je pohlídají. Co vy na to? Máme s podobnou dovolenou zkušenosti? A jak se vám zdá lokalita?
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
kvůli aktivní dovolené nemusíte k moři, teď mají animátorské programy i u nás, ale pro mě je aktivní dovolená s dětmi o tom, že jsem s dětmi,letos sme nachodili na VYsočině asi 20 km a úplně bez problému, zvládli i Devět skal
Odpovědět To se mi líbí0
Vysočina je super, taky tam rádi jezdíme, pokaždé na jiné místo, letos jsme zvědaví, jak to bude stejně fungovat, tak uvidíme, třeba wellness apod
Odpovědět To se mi líbí0
@Irena Je to na vysočině, kousek od toho je i Nové město na Moravě. S jídlem úplně nevím, jelikož jsme se stravovali sami. Lepší bude, když se podíváš na jejich web a zeptáš se přímo jich.
Odpovědět To se mi líbí0
@Nina A kde to prosím přímo je? Je tam možnost i jídla?
Odpovědět To se mi líbí0
My máme dobrou zkušenost s ubytováním na vysočině s resortem Sněžné, mají nádherné ubytování, super pro pěší turistiku i kola, letos jedeme znovu. Krásné a klidné okolí.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Rak Ve finále pracovního týdne jste rozmrzelí a nic nestíháte. Asi byste si měli dát pozor na to, co šéfovi…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kryštof, Christopher, Krištof

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné