Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

aktovky do první třídy

VercaKK 15. 7. 2014 20:06
Ahoj všempotřebovala bych tipy na stylové aktovky pro prvňáčky.sháním aktovku pro naše dvojčata,holčičku a chlapečka,jsou nerozlučná dvojka takže by bylo super něco co by k sobě ladilo,moc se oba do školy těší takže jim chci udělat k narozeninám radostproto prosím jestli má někdo z vás osobní zkušenost s nějakým obchodem v brně kde se dají nějaký kvalitní a stylový aktovky sehnat,nejlíp kdybyste měli aktovky už vyzkoušené a věděli jestli nebyli pro vaše malé moc těžké a nebyli na něco moc velké.Za všechny tipy předem moc děkuju
Celkem 17 odpovědí Zobrazit jako strom
Simona 25. 10. 2017 14:46
@Sára A kde jsi objednávala?
Odpovědět To se mi líbí0
Gita 20. 7. 2016 9:20
@Sára No už jsem to taky začla hledat na internetu.Tu tašku bych chtěla spíš vidět a třeba se i poradit,ale je pravda že u nás v obchodech takový výběr není. budeme muset někam vyjet. jinak děkuji za info.
Odpovědět To se mi líbí1
Sára 18. 7. 2016 14:55
@Gita Ahoj, my jsme vše objednali na netu. Dostali jsme seznam co všechno musí mít sebou, tak jsem to podle toho vzala. Tašku jsme tam taky kupovali. Je lehoučká s vystuženýma zádama a pevným dnem. Dala jsem na doporučení sestry, má už syna ve třetí třídě, tak ví co a jak. Na netu mají větší výběr než v obchodech. Všechno jsem vzala v jedné objednávce.A nemusím pátrat někde v obchodech.
Odpovědět To se mi líbí0
Gita 12. 7. 2016 10:10
Maminky, jakou kupujete tašku pro prvnáčka? My chystáme dceři výbavu do školy a u nás v obchodech teda tašky nic moc. Buď se mi zdají těžké nebo to jsou ty bez pevných zad a to nechci.
Odpovědět To se mi líbí1
Jana 6. 3. 2015 15:48
@Pavlína my máme každý rok zatím ( jsme ve 3.třídě) s obrázkama, až bude třeba v 5.té, asi užse mu samotnému s obrázkama líbit nebude
Odpovědět To se mi líbí0
Pavlína 27. 2. 2015 6:58
maminky, volíte aktovky s obrázkama nebo radeji bez, aby vydrzela déle?
Odpovědět To se mi líbí0
Mamča 25. 8. 2014 21:55
@Lenča Naší aktovku už dětí neteř a my už jdeme kupovat novou, protože naše malá má pocit že už je na takovou aktovku velká :D nejradši by se už malovala a chodila na podpatcích jako dospělá slečna :D
Odpovědět To se mi líbí0
Lenča 24. 8. 2014 18:36
My kupovali aktovku Herlitz a jsme moc spokojení, počítáme s ní i na tenhle rok, protože je pořád jako nová, a naše malá si jí moc oblíbila, protože je v její oblibené růžové a růžová je prostě nejlepčí :D navíc je dobře tvarovaná a není nikde tvrdá, a velikostně je taky akorát, všechno se do ní vejde ale není moc veliká
Odpovědět To se mi líbí0
lily17 21. 8. 2014 17:00
Tak jsem koukala, že se dělají i mini modely aktovek pro předškoláčky, to kdybych věděla, tak už bych jí malé koupila do školky, ale koupila jsem aktovku Herlitz a je vážně lehká a taková měkká a zkoušela jsem do ní dát už i nějaké věci a dobře drží tvar, navíc teda ty designy co tam měli, nemohla jsem se rozhodnout, ale malá už s ní chodí teď takže myslím, že spokojená je i ona :)
Odpovědět To se mi líbí0
Aneta.Motylova 18. 8. 2014 9:53
@Jurasovaa Také doporučuji tento obchod, jsou tam příjemní a prodavačky rády pomůžou i s výběrem:-)
Odpovědět To se mi líbí0
janca 16. 8. 2014 19:01
@Jurasovaa No já si tam chodím kupovat věci do kanceláře, ale vím, že tam mají i tyhle věci pro prvňáky, vždycky se rozplývám nad těma malýma růžovýma aktovkama :) až mě to bude taky čekat tak tu nakoupím :)
Odpovědět To se mi líbí0
Jurasovaa 7. 8. 2014 18:06
@ doporučuju zajít do toho respe, je to v brně na pekařské 28, a pomůžou se vším, kamarádka tam šla i se seznamem co dostala pro prvňáčka ve škole a byla spokojená, ochotně jí prý všechno nachystali. Proto jsem k nim šla taky vybírat tu aktovku :)
Odpovědět To se mi líbí0
5. 8. 2014 7:26
chci se zeptat ,kdo má jaké zkušenosti s vychystáváním věcí dle seznamu jedná se mi o Brno .Předem děkuji za radu. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Jurasovaa 3. 8. 2014 17:46
my jsme kupovali aktovku herlitz model mini, přišlo nám to takové milé, nechtěli jsme kupovat klasický baťoh, a hlavně je na ní i reflexní páska, která na spoustě baťohů není. A já si tam chodím teda ještě kupovat fimo :-)
Odpovědět To se mi líbí0
VercaKK 25. 7. 2014 14:26
Tak jsem ještě tu :) ještě jednou chci poděkovat za radu, obě aktovky jsem právě přinesla domů a jsem moc spokojená, byli tam moc ochotní takže mi odpověděli na všechno moje dlouhé dotazy, koupila jsem ty aktovky Herlitz compact, malé tu růžovou s motýlkama co mají na stránkách a malýmu tu s náklaďákama, tak doufám že se jim budou líbit tak jako mě, přeju pěkný den ahoj :)
Odpovědět To se mi líbí0
VercaKK 24. 7. 2014 21:41
Koukám na ty stránky a hned ta první dvojice by se mi pro ně líbila :) tak tak zajdu hned zítra mrknout, nejradši bych vzala děcka sebou aby vyzkoušeli velikost ale když to má bejt to překvapení tak mi tam snad poradí oni, děkuju za tip :)
Odpovědět To se mi líbí1
Junka87 16. 7. 2014 13:13
Zdravím..neteř chodí do druhé třídy a od první nosí aktovku, má takovou růžovou s Ariel a když jí dostala nosila jí celé prázdniny než šla poprvé do školy:)ta aktovka kterou má ani nepůsobí velká jak některé a co vím tak těžká na ní taky nebyla to by jí jinak asi netahala celé 2 měsíce ještě před začátkem školy:)..zeptám se ségry kde jí sehnali a dám vědět;)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu