Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Anglická školka

Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
Zdravím:) poradite mi proim dobrou skolku v Praze, kde se uci anglictina? Chtela bych aby deti meli dobra zaklad!
Odpovědět To se mi líbí0
@Vera Nevedela jsem ze jsou uz i takove skolky, jak ji jde tedy anglictina?
Odpovědět To se mi líbí0
Nase Ema chodi do anglicke skolky v Ostavě a je to tam super
Odpovědět To se mi líbí0
@Marťa Je možnost přihlásit dítě do té anglické školky kdykoliv během roku, nebo musíme tak aby začalo chodit od září kvůli výuce?
Odpovědět To se mi líbí0
@pokorná Děti jsou rozděleny do tříd a podle věku i podle znalostí, a je tam třeba 6 dětí na jednoho učitele takže věnují se jim opravdu maximálně
Odpovědět To se mi líbí0
@Marťa Dobrý den, a jak se v této anglické školce vede výuka? Jsou tu děcka nějak rozděleni podle toho jak dobře anglicky umí nebo je to podle věku?
Odpovědět To se mi líbí0
@Alena Jak píše Ivana, i já tu mám v této školce syna a je to obrovský rozdíl oproti státním školkám a že výuku vedou rodilí mluvčí mne zaujalo hned při vstupním pohovoru s paní ředitelkou. Spousta lidí na soukromé školky nadává protože si musí připlatit ale ono to někdy není na škodu. Na kroužky bych asi doporučovala se podívat přímo na stránku jsou tam nádherné fotky.Syn chodí na koně říkají tomu hipoterapie nebo tak nějak
Odpovědět To se mi líbí0
@Ivana Dobrý den Ivanko, zaujalo mě co tu píšete. Kde přesně je možné tu Maxíkovu školku najít? Ráda bych tam zašla a podívala se jak to tam vypadá, případně si promluvila s učitelkou jestli by mi prcka vzali taky. A jak je to tam s kroužkama?
Odpovědět To se mi líbí0
@Míša My máme syna v soukromé školce v Praze a to v Maxikové jazykové školce a jsme horzně spokojeni. Neměnila bych, druhé dítko dám taky určitě do soukromé školky, už jen kvůli výuce jazyka. Vyučuji je rodilí mluvčí, což je super a celkově ta denní nápln a to jak se dětem věnují je obrovský rozdíl oproti státním školkám. Ale určitě stojí za to navštívit více školek, pak se rozhodnout.
Odpovědět To se mi líbí0
@Míša Naše malá chodí do jedné soukromé školky v Plzni. Mají 2x týdně anglické dopoledne a 2x týdně odpolední kroužek s rodilým mluvčím, který učí AJ metodou Wattsenglish.Já jsem spokojená a malá také. Je ve školce od 2 let a v říjnu jí bude 6. Příští rok jde do školy, ale do státní školky jí určitě nedám!!! hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, vidim tu založené téma Agnlická školka ale žádný příspěvek? Máte někdo díte v anglické školce, nebo nějaké soukromé, kde se věnují jazyku hodně?
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Jste naprosto spolehliví a všechno jde jako po másle. Pracovně naprosto vynikáte a nadřízený vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kryštof, Christopher, Krištof

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu