Maminka.czDiskuzePočetí

Ano či ne?

Michaela Kozová 30. 1. 2013 23:09
Ahojky holky, prosím Váš , měla bych na Vás dotaz Jsem sice maminka už dvou dítek,ale i tak jak se občas něco stane, tak člověk potřebuje poradit Mám partnera, při sexu si dáváme pozor, ví že neberu antikoncepci, už nějaký ten pátek bohužel teď ji mám nepravidelnou (co 21dni) měla jsem ji 21.ledna, 25.ledna mi skončila, a z noci 26 na 27 jsme měli nechráněný styk, ujelo nám to tak poprvé,ale pořádně sama jsem byla v šoku z něho.. no a dneska mi začala ovulace ( poznám ji podle bolesti bříška ) myslíte si , že můžu otěhotnět??? Já se uklidňuji tím, že to bylo po MS ... další věc je, že od 16 dne cyklu mám brát Proveu na úpravu cyklu, ale nevím jestli si jí vzít nebo ne.. děkuji za každé vaše rady Mišpule
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Lemule 11. 3. 2014 20:14
Já bych na to moc nespoléhala já mám vždycky všechno nějak obráceně, tak menstruace nebo ovulace to je fuk a jsem těhotná hned ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 6. 2. 2013 20:04
No já takto nějak podruhé otěhotněla. ;-) Takže možné je všecko, když se milujete s partnerem bez ochrany. 8-) Měla jsem den po MS, tak jsem manželovi řekla, že můžeme bez kondomu, že z toho asi nic nebude, a ono bylo. :-[ To jsme si tak nějak říkali, že bychom se mohli začít snažit o druhé, a bylo to hned. Ale nevím, kdy jsem měla ovulaci, to jsem nikdy nesledovala, ale asi byla v tomto případě dřív než obvykle. :-) MS jsem mívala vždy nepravidelnou. :-[ S proveou neporadím, neznám.
Odpovědět To se mi líbí0
Michaela Kozová 30. 1. 2013 23:18
Zapomněla jsem dodat že menstruaci mám nepravidelnou :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu