Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Antikoncepce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před třemi měsíci jsem začala brát antikoncepci a v poslední době mám strašné změny nálad a pořád bezdůvodně pláču, myslela jsem si, že je to antikoncepcí, ale doktor říkal, že to není tím. Včera jsem si šla vyzvednout novou krabičku a zjistila jsem, že mi minule dala v lékárně omylem silnější antikoncepci, takže mohly by být ty změny nálad a všechno okolo tímhle. Nechápu, jak si to mohou splést, mohlo mi to ještě něco udělat? Děkuji za odpověď.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dobrý den, osobně jsem rozhodně proti hormonální antikoncepci. Tohle jsou přesně stavy, které mohou nastávat, ale nikdy nevíte jestli je to z toho nebo ne. Určitě bych na nějakou dobu zkusila přejít na jiný způsob. Já používám už řadu let kondomy a jsem spokojená.. Zkuste se podívat na internetu na druhy a alternativy. Např. tady https://www.sexporadna.cz/druhy-antikoncepce/ jsou vypsané ty hlavní tak si udělejte obrázek sama.
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, měla jsem to stejné, hormonální je svinstvo. Podívejte se tady: https://www.bezpasaka.cz/blog/antikoncepce-bez-hor... - já osobně fandím v přirozenou metodu. Ale partner musí bejt jen jeden :)
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den NIkol. HA jsem již dávno vysadila, nechci si ničit zdraví. Používáme kondomy.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna V rodině se mnohé změnilo. Ještě nedávno to bylo příjemné a bezkonfliktní, ale teď se začínají…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Václav, Václava

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné