Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Antikoncepce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před třemi měsíci jsem začala brát antikoncepci a v poslední době mám strašné změny nálad a pořád bezdůvodně pláču, myslela jsem si, že je to antikoncepcí, ale doktor říkal, že to není tím. Včera jsem si šla vyzvednout novou krabičku a zjistila jsem, že mi minule dala v lékárně omylem silnější antikoncepci, takže mohly by být ty změny nálad a všechno okolo tímhle. Nechápu, jak si to mohou splést, mohlo mi to ještě něco udělat? Děkuji za odpověď.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dobrý den, osobně jsem rozhodně proti hormonální antikoncepci. Tohle jsou přesně stavy, které mohou nastávat, ale nikdy nevíte jestli je to z toho nebo ne. Určitě bych na nějakou dobu zkusila přejít na jiný způsob. Já používám už řadu let kondomy a jsem spokojená.. Zkuste se podívat na internetu na druhy a alternativy. Např. tady https://www.sexporadna.cz/druhy-antikoncepce/ jsou vypsané ty hlavní tak si udělejte obrázek sama.
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, měla jsem to stejné, hormonální je svinstvo. Podívejte se tady: https://www.bezpasaka.cz/blog/antikoncepce-bez-hor... - já osobně fandím v přirozenou metodu. Ale partner musí bejt jen jeden :)
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den NIkol. HA jsem již dávno vysadila, nechci si ničit zdraví. Používáme kondomy.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Vodnář Od nového měsíce očekáváte mnohé, ale ne vše půjde jako po másle. Vy však nepatříte mezi jedince, kteří…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Laura, Pamela, Nikodém





Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné