Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

barák na vesnici nebo řadovka za městem?

Ahoj,řešíme dilema, máme možnost postavit barák na vesnici za městem cca 8km do centra města, ale do toho se nám vyskytla možnost mít i řadovku v příměstské části, takže také skoro za městem, dojezdové vzdálenosti do centra města podobné jako z vesnice. Rozdíl by byl v hypotéce, že baráček na vesnici by byl o cca 800tis levnější. A teď babo rad, co vzít?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj.Pokud je dojezdová vzdálenost do centra stejná. Šla bych do té vesnice... A když to vyjde levněji... Tak určitě.Ještě záleží.. Jak potom do školy děti... Zda ti jezdí autobus, vlak.. My do školky vozily☹️ až do 3. Třídy.. Teď jezdí buď na kole a dali nám nový autobusovy spoj.. Tak i autobusem 😉My bydlíme na vesnici.. Cca 150 lidí.. Naštěstí pro děti, tu mají dcera 1 vrstevníka, syn, který je o 2 roky mladší 4 vrstevníky (3holky a 1 kluka) a nejmladší 5 vrstevníků.. Vrstevníka počítám jen děti narozene ve stejném roce. Máme tu krásné dětské hřiště.. Moje sestra je ve městě.. Chválí si, že tam mají obchody, pekárny, zdravotní středisko, školu, školku, vícero dětských hrist... Apod.. Ale její děti u nás tráví většinu víkendů a i přes týden jezdí sem.. Za našimi dětmi (máme ty starší stejně staré) a na hřiště..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, záleží, co bude vyhovovat vám. Mně by se víc líbilo postavit si domeček podle vlastních představ na vesnici. Navíc pokud to vychází levněji...Navíc na vesnici asi bude větší klid.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Jeden z kolegů, který vám nepřeje a stále se vám motá do cesty, skončí. Prostě se jeho společnosti…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vít, Vítek, Lothar

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné