Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

batole a otec

Je to smutný příběh. Před půl rokem se stala tragická dopravní nehoda, která vzala mě ženu a mé dvouleté dceři maminku. Jsem na dceru sám, je velice divoká. Občas jsem z ní unavený, cloumá s ní období vzdoru. Možná to bude i tím, že jsem jí po mámině smrti toho dost dovolil. Chtěl bych jí i nahrazovat mámu, ale zdá se mi, že se mi to vymyká kontrole. Měl by někdo z vás nějaký osvědčený recept?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Jitka Za babičkou jsme byli o Vánocích, bohužel ale bydlí asi 100 kilometrů od nás. Do herniček taky chodíme, jen se aktivně nezapojuje do organizované zábavy. Děti má ráda,ale chce svůj prostor,volnost.
Odpovědět To se mi líbí1
Upřímnou soustrast. Nevím jestli je to osvědčený recept, ale mě pomáhalo na divočiny pořád udržovat pozornost dítěte a neustále mu vymyslet zábavu. Je to velmi pracné a vyčerpávající, ale nic jiného nezabralo. Dulezite je být trpělivý, pokud něčím "vyhrozujete" když to nesnis, nebude pohádka, tak opravdu dostát tomu co říkáte. Pro vás je to těžké, musíte taky umět chvilku si odpočinout, dejte třeba dceru k babičce nebo klidně na hlídání. Dcera vás potřebuje fit a musíte o sebe pečovat. Potřebuje vědět, že neodejdete, musí mít ujištění, že ji milujete, ze tam jste pro ni. Venujte se ji, snazte se nerozmazlovat tim, ze je jen s vami. Dobré je také chodit hodně do dětského kolektivu, do hernicek. Hodně pohybu. Vydržet, časem se í zklidní sama. Držte se.
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Vodnář Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, začne se vám blýskat na lepší časy. I…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Liliana, Lilian, Lily

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné