Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Bojím se o tom mluvit

Dobrý den všem, potřebuji poradit s jednou záležitostí. Dlouho jsem chodila s jedním klukem, s kterým jsem následně otěhotněla. Dnes jsou dceři tři roky, s otcem dcery nevycházím, již po pár měsících jsme se rozešli z důvodu jeho agresivního chování vůči mé osobě. Nechci ale, aby si někdo myslel, že ho chci od dcery odloučit, proto se chci zeptat na váš názor a rady. Dcera tráví u otce víkend jednou za čtrnáct dní, pokaždé je to pro ní velké utrpení, pláče, je smutná, po víkendu si o tátovi povídat nechce, ještě před rokem o něm mluvila velmi ráda, o komkoliv a čemkoliv jiném vypráví bez problémů a s velkým nadšením stále. Vždy po tomto víkendu má určité zažívací a trávicí potíže a odmítá chodit na toaletu, trpí zácpou, nechce o tom s námi mluvit, velmi se stydí. Tento problém jsem se snažila dlouho řešit v klidu, ale následovalo pro mě něco naprosto nepochopitelného. Dcera za mnou po jedné návštěvě u otce přišla, čichla mi mezi nohy a řekla „fuuuj, tobě smrdí buchta“. Vysvětlila jsem jí, že tohle se neříká, ale bohužel se to opakovalo a začala to dělat i jiným lidem z rodiny. Protože nad tím již dlouhou dobu přemýšlím, vzpomněla jsem si na několik situací z dob, kdy jsme ještě byli spolu. Několikrát se stalo, že jsem ho přistihla, jak očichával kusy mého spodního prádla, často měl potřebu čichat k různým částem mého těla, po narození dcery jsem si všímala toho, že pro něj pachy hrají velkou roli. Když jsem se ho ptala, proč to dělá, říkal mi, že sám neví. Nechci ho z ničeho obviňovat, sama nevím, co se u nich děje, jen chci, aby byla dcera v pořádku. Je možné nějak zjistit, co se děje, když je má dcera u otce? Jak se taková věc dá zjistit, řešit? Setkal jste se s tím někdy někdo? Jak by jste se k takové věci postavili?Moc děkuji za odpověď
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@Zjéven Nesydný Nechápu, jak někdo takový jako Vy máte čas na takové myšlení a chování....je vidět, co máte za život....Ani bych se nedivila, že jste sám..
Odpovědět To se mi líbí0
@Zjéven Nesydný Ty asi budeš velký kurevnik, když se v tom tak vyznáš!!!Myslím, že paní problém už asi vyřešila, když je to 3 roky starý příspěvek!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Řešení je prosté: umyj si tu svou smradlavou buchtu a zajdi si na kožní, aby ti předepsali léky na tu tvoji zasyflenou pochvu. Až se vyléčíš, nebude ti smrdět a tvoje dcera už tě na to nebude upozorňovat. A pro příště se přestaň kurvit, aby ti chlapi do té tvé syflžumpy nenatahali zase další bordel.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Nastoupili jste do rozjetého vlaku pohodové neděle. Konečně nemyslíte na profesní věci a soustředíte se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Laura, Pamela, Nikodém

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné