Bojím se o tom mluvit

Lenka 12. 8. 2016 23:51:53
Dobrý den všem, potřebuji poradit s jednou záležitostí. Dlouho jsem chodila s jedním klukem, s kterým jsem následně otěhotněla. Dnes jsou dceři tři roky, s otcem dcery nevycházím, již po pár měsících jsme se rozešli z důvodu jeho agresivního chování vůči mé osobě. Nechci ale, aby si někdo myslel, že ho chci od dcery odloučit, proto se chci zeptat na váš názor a rady. Dcera tráví u otce víkend jednou za čtrnáct dní, pokaždé je to pro ní velké utrpení, pláče, je smutná, po víkendu si o tátovi povídat nechce, ještě před rokem o něm mluvila velmi ráda, o komkoliv a čemkoliv jiném vypráví bez problémů a s velkým nadšením stále. Vždy po tomto víkendu má určité zažívací a trávicí potíže a odmítá chodit na toaletu, trpí zácpou, nechce o tom s námi mluvit, velmi se stydí. Tento problém jsem se snažila dlouho řešit v klidu, ale následovalo pro mě něco naprosto nepochopitelného. Dcera za mnou po jedné návštěvě u otce přišla, čichla mi mezi nohy a řekla „fuuuj, tobě smrdí buchta“. Vysvětlila jsem jí, že tohle se neříká, ale bohužel se to opakovalo a začala to dělat i jiným lidem z rodiny. Protože nad tím již dlouhou dobu přemýšlím, vzpomněla jsem si na několik situací z dob, kdy jsme ještě byli spolu. Několikrát se stalo, že jsem ho přistihla, jak očichával kusy mého spodního prádla, často měl potřebu čichat k různým částem mého těla, po narození dcery jsem si všímala toho, že pro něj pachy hrají velkou roli. Když jsem se ho ptala, proč to dělá, říkal mi, že sám neví. Nechci ho z ničeho obviňovat, sama nevím, co se u nich děje, jen chci, aby byla dcera v pořádku. Je možné nějak zjistit, co se děje, když je má dcera u otce? Jak se taková věc dá zjistit, řešit? Setkal jste se s tím někdy někdo? Jak by jste se k takové věci postavili?
Moc děkuji za odpověď
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Panna S blížícím se víkendem jste veselejší a těšíte se, jak si odpočinete od povinností. Můžete být rádi, že…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ingrid, Ingeborg, Inna

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné