Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Bojím se,že je přítel gay.

Dobrý den,jsem nešťastná a potřebovala bych poradit.Mám přítele u kterého se obávám,že má bohužel jinou orientaci.Můj přítel je asi o 15 let starší,než já.Na pevní pohled by se zdál tím nejlepším možným partnerem.Je velice dobře zabezpečený,má svou firmu,dům a velice rád cestuje.Zdálo by se,že žádné ženě s ním nemůže nic chybět,ale faktem je,že nikdy s nikým nevydržel natolik dlouho,aby z toho bylo popřípadě dítě či delší budoucnost.Vždy jsem věděla,že se mu líbím a i on se líbil mně.Ke vztahu jsem ho musela udolávat delší dobu a je fakt,že tomu napomohli i společní přátelé.Teď jsme spolu přibližně rok.Na první pohled vypadáme jako šťastný pár,podnikáme různé výlety,jezdíme na dovolené,ale doma je to jinak.Sexu se vyhýbá a když už,tak preferuje pouze anální sex. Jiný druh něžností či erotické prádlo apd. ho nevzrušuje.Nedokáže na mě sáhnout jako na ženu a ani mě tak vnímat.Vždyť muži jsou vzrušení z toho,když vidí ženu třeba v hezkém prádle.On ne,snaží se mi vštípit daný model toho,jak před lidmi mluvit,chovat se či jak vypadat.Líbí se mu ženy rovné postavy bez křivek,což se ze mě snaží i udělat.Před lidmi mluví o tom,že je opravdu na ženy a jaký sexuální život máme i když spolu spíme cca 2x do měsíce.Což je někdy i problém.Rád má vše pod kontrolou a před všemi působí,že je proutník skrze to,že se rád baví se ženami.Hodnotí rád lidi a to obou pohlaví skrze vzhled,značky oblečení,doplňky a i on to u sebe preferuje.Připadá mi,že má předmětnou tajnosti,protože se předemnou zamyká. Zároveň je mi však divné,že mu vadí,když se bavím s jinými přáteli a i já si chci života užívat a jít třeba na vínko.Je gay ? Prosím o radu.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Ty jo, to je dost síla... To by mě asi úplně položilo... Být tebou, tak si s ním promluvím a hlavně bych se od něj nenechala nijak omezovat. Všechen ten luxus ti za to nestojí, to radši odejdi!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Petro,to, co píšeš je opravdu divné. Hlavně mně zaujalo to sledování vzhledu, značek oblečení a doplňků. Neznám chlapa, který by tohle nějak víc řešil.Určité by to stálo za rozhovor, abys věděla na čem jsi. Kdo ví, jestli si případnou jinou orientaci přiznal sám sobě.
Odpovědět To se mi líbí0
Bohužel mám doma to stejné.Jsem sama dost náruživá a hlavně se ráda pritulim. Sex je u nás ojedinělý, hodně o mém přemlouvání, prošení,breku...pusu si dáme,ale nějaké vášnivé líbání už si po 2 letech vztahu ani nepamatuji. Připadám si jako hnusná nebo stále hledám důvody,proč na mě nesahne... Vymlouvá se na únavu,chodí spát buď dřív nebo později než já...Je to opravdu divné..že jako muž si nepotřebuje ...ulevit.
Odpovědět To se mi líbí0
Bojím se,že ano.Chtělo by to s ním probrat.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Váhy Berličkou vám bude v tomto období výborná nálada a optimismus. Vždyť jste už od přírody přátelští a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Josef, Jozef, Josefa

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu