Maminka.czDiskuze

Březnová miminka-2010

berušák 8. 11. 2010 10:08:01
Beru přesně tak, jak říká Paffi..Každý mimčo je jiný.. Od kamošky chlapeček má 10 měsíců a už chodí..je prej skoro o 3měsíce dopředu.. No, Lůca se zatím postaví, občas chce udělat krůček, ale musí se držet buď mně nebo nábytku..Včera se jí hrozně zalíbil vysavač pokud ho teda neměla jako odsávačku.. Paffi, když ono je to těžký, mě si třeba malá nesedne sama, ale když se zvedáme ze zad na hačání, tak pak sama sedí..a má i rovný zádíčka.. Ale ona na to za chviličku přijde, zatím se z kleku dokáže posadit na bok, že má jednu nožku pod sebou.. No, ona mi začla lézt po čtyřech asi po měsíci plazení, to dělala taky stříšku a houpala se v kolenách. Před týdnem začla lozit a za čtyři dny si stoupla.. Bere to holka hopem.. Ještě si chci užít toho sladkýho miminka, co moc nic neumí..než aby mi tu začaka cupitat Berco, opravdu bych se vůbec nebála, že je Terezka pozadu.. Některý děti si dřív sednou, jiný stoupnou.. Vy zas umíte hačat, my ne :) Paffi, no jo, misky sou nejlepší.. Moje sestřenka, ta psovi taky brala granule.. Jedla jenom je nějakou dobu.. A malá je teď má jako bonbonky..a ručičky jak strká do vody.. Přítel mi vždycky říká, proč ji nedám napít
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme