Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

budete mít porodní asistentku??

pěkný den maminky, už jsem tu otázku jednou položila v jiné diskuzi, ale chtěla bych slyšet víc názorů, nebo zkušeností, proto otevírám toto téma. Budete si hledat porodní asistentku-myslím především jako přípravu na porod a doprovod k porodu? Já bych moc chtěla, tak prácvě hledám.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj holky, moc se sice tady neorientuju, jsem tady poprve, nicmene bych se chtela zeptat jestli nemate nektera zkusenost se zmenou gynekologa v tehotenstvi. Jsem 23tt, chodim do rizikove poradny ale chtela bych prejit, tak nevim jestli je to vzbec mozne nebo ne.
Odpovědět To se mi líbí0
jééé děkuju za příspěvek, ja s tím souhlasím co píšete, taky mi přijde super ta možnost i poporodních návštěv, které by měly být hrazené.
I dkyž více mne teď zajímá předporodní příprava a doprovod k porodu.
Za kontak budu ráda-su ze Zlína :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak já jsem se už hned na začátku rozhodla , že asistenku chci i předporodní kurz..Mám to už všechno za sebou absolvované a šla bych do kurzu znova.. ;-) Jsem 37+4tt a díky skušenostem a vědomostem z kurzu vím , co je tak přibližně normální , když mě něco někde zabolí a co není.. :-) Já jsem z Vlčnova , okres Uherské Hradiště.Takže bych mohla dát typ na kurz v mém okolí.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Ale rozhodně do toho jděte , opravdu toho nelituji.Navíc nám na kurzech sdělovala porod. asistenka i rady z vlastní skušenosti a ze života a ty jsou někdy k nezaplacení..V obchodech vám chtějí prodat zboží , tak vám kolikrát napovídají , to si kupte , to určitě budete potřebovat , ale není tomu tak... :-\ Tak´že já osobně jsem pro kurzy. Mě ten můj stál 1200kč.Bylo to celkem 6lekcí , na každé se probíralo dané téma (přibližně k tomu týdnu těhot. , co jsme byly) , byli jsme i v porodnici s tatínkama , navíc , když půjde přítel k porodu , tak nebude muset platit 500kč.Mám to v rámci kurzu.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> A s porodní asistenkou ( z toho kurzu) jsem domluvená , že jak přijedu z porodnice , že jí zavolám a ona přijde k nám domů na poporodní návštěvu.Jsou to celkem 3 návštěvy a hradí je zdravotní pojištovna !!! :-P :-D Takže jakákoliv porodní asistentka , kterou si vyberete , by měla být hrazena ( ta její návštěva) vaší zdravotní pojištovnou.. :-) Myslím tím na tu poporodní návštěvu.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> takže kočky , pokud máte možnost , fakt do toho jděte , budete i o to samy klidnější , uvidíte !! <3 <3 :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Je dobře, že myslíte na svůj kariérní růst a neusínáte na vavřínech. Spojte své vnitřní síly a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu