Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

časopis maminka srpen 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč když jsem předplatitelka časopisu maminka mi nepřišel žádný dudlík, který jsem viděla na ostatních časopisech maminka na stánkách. Časopis maminka je na stáncích o hodně dříve než mě chodí domů. A když jsme ho se starší dcerou viděly a takové pěkné různobarevné dudlíky tam byly (máme doma 5 měsíčního kluka), tak jsme říkali to je dobrý nápad a vsadili jsme se jaká barva nám přijde domů. A čekali jsme netrpělivě jaké překvapení v barvě nás čeká a která z nás bude mít pravdu a ouha žádný dudlík nám nepřišel tak jsme s toho byly smutní. Otázka? proč nemáme jako předplatitelky takový krásný dárek???????????? zdraví alena
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
@ POkud tohle někoho zaujalo, tak se podívejte na www.bluespiral.cz nebo napište na bluespiral@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0
Když jsem v roce 2010 začínala s kurzy „Hravé malování“, tak jsem vůbec netušila, jaký to bude mít dosah na děti a jejich rodiče. Věděla jsem, že je to aktivita, která zde chybí, a která posune vývoj dětí někam vpřed. Moje předpoklady se potvrdily. Dnes toho vím však mnohem více…

Ráda pozoruji maminky a jejich ratolesti při práci. Krásně se zde zrcadlí jejich vzájemný vztah, vzájemné souznění, vzájemné naladění. Přítomnost maminky dodává dítěti jistotu v neznámém prostředí. Později je pro něho kotvou v prostředí již známém. Počáteční nesmělost a nedůvěra k novému objektu – barvám se u dětí rychleji vytrácí, pokud jim ukazuje cestu maminka. Proto začínám pracovat nejdříve s matkou. Přirozená zvědavost dětí se projeví velmi rychle. Děti si chtějí vyzkoušet to stejné jako jejich maminka… V průběhu šesti lekcí se u dětí prodlužuje doba, kdy dítě udrží pozornost a aktivně pracuje. Postupně si také projde malováním všemi barvami. Naučí se zpracovávat celou plochu papíru. Vzhledem k tomu, že používáme velké formáty, je dobré si uvědomit, že dítě pomaluje papír, který je často tak velký jako ono samo. A to vše za pouhých 45 minut. Je to velký fyzický výkon, při kterém děti vydají množství energie a tak je třeba ji rychle doplnit. Maminky kromě čistého oblečení a ručníků jsou připraveny se svačinkou a někdy je třeba dětem poskytnout i odpočinek formou spánku. V závěru kurzu je patrný posun v přístupu dětí. Otevřou se jako květinky. Mizí úzkost, bojácnost, nesmělost, uzavřenost… Nastupuje důvěra, sebedůvěra, klid, pozornost….

Proto stojí za to věnovat svým dětem krásné, nestandartní zážitky.

Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Olájo. No kdyby se někdo zeptal mě, jestli si časopis předplatím, tak řeknu že ne. Já sem se v nich velice zklamala. Měla sem časopis moc a moc ráda, pro mě byl ten Nej......... ze všech možných časopisů pro těhule a maminky...........ale od jisté doby (můj příspěvek napsaný níž) už sem si časopis nikdy nekoupila. Buď mají v redakci šílený bordel, a nebo sou tak sprostí....... A vím o jedné mamince, která z nich hodně dlouho vymáhala svoji výhru v soutěži........ tuším to byl kočárek .......... a měla s tím veliké trápení. U mě tento časopis skončil. Web je super, ale časopis už nechci.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, přemýšlím, jestli po roce znovu předplatit dceři časopis.Když jsem poprvé časopis objednávala, čekala jsem , že také přijdou takové dvě knížečky,které jsem zakřížkovala při objednávce. Žádné knížečky, ani jiný dárek nikdy dceři nepřišel !
Odpovědět To se mi líbí0
@Lukášek Dobrý den, fotografii už nemůžete nahrát, proto možná systém zlobil a objevily se chybové hlášky. Nyní probíhá poslední kolo hlasování o fotky, co byly nasbírány poslední týden.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte, zkoušela jsem vložit fotku do soutěže,co právě probíhá a vůbec mi to nejde načíst. Nejprva tam píšou,že fotka nemůže být větší než 3MB a pak mi vyskočí hláška,že nesmí být větší než 1MB a má fotka nemá ani půl mega a stejně to tam nejde načíst,tak co tam mají za bordel?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj ahoj. myslím si, že je to těžce nefér............. nevím, jaké problémy v poště způsobí např. přibalený dudlík k časopisu......navíc dárečky v časopisu nejsou nijak objemné.........Ale já už časopis nekupuju a nikdy nebudu. Nebyla sem sama, které neposlali výhru nebo slíbenou odměnu za článek nebo foto. Jedna holka vyhrála kočárek, a stálo ji mnoho sil a času, než jí ho poslali. Mně odměnu za článek neposlali vůbec. Ani na mé mejly nijak nereagovali. A volat sem nevolala........bych provolala víc než by stál celý balíček kosmetiky, který sem měla dostat. Web maminka mám ráda, chodím sem často, ale časopis už nikdy víc.
Odpovědět To se mi líbí0
@Nattalii Tady je přesná odpovšd z facebooku : Dobrý den, předplatitelům se příbaly neposílají z několika důvodů, hlavním je fakt, že by to bylo v řadě případů technicky těžce proveditelné. Předplatitelé jsou zvýhodněni finančně - časopis s příbalem na stáncích je prodáván za vyšší cenu než jej získávají předplatitelé. (Viz dodací podmínky předplatného na www.mf.cz.)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,na to maminka odpovídala na facebooku,předplatitelům dárky nechodí,je to kvůli balení nebo tak nějak,my předplatitelky máme levnější časopis než je na stáncích..
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme