Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

čelní teploměr

Maminky nemáte některá zkušenosti s čelním, ušním teploměrem? Jsme ted pořád nemocní a čekám druhé mimi a zvažuju koupi.Přijde mi to jednodušší namířit teploměr na čelo vědět výsledek.odpadne buzení dítěte a pracné měření miminka v konečníku. Cena se pohybuje kol 1000,- což mi nepřijde až tak hrozné, ale jde mi o to, aby to měřilo spolehlivě. Takže pokud máte něktrá zkušenosti, budu moc ráda, když mi poradíte, kterýi pořídit. Díky moc Aneta
Celkem 29 odpovědí Zobrazit jako strom
@Eliškaza kolik jsi ho koupila?
Odpovědět To se mi líbí0
Používáme Truelifecare. Nestojí moc a jeho funkce se mi líbí - podsvícený displey, pamět měření, a hlavně je výborné to, že nemusím děti budit, když jim měřím teplotu.
Odpovědět To se mi líbí1
@BacilNo, je na trhu tuším teprve čtvrt roku. ;)
Odpovědět To se mi líbí0
@Ella2To mi nic neříká, ale kouknu. Je nějaká novinka?
Odpovědět To se mi líbí0
@BacilJá teď slyšela o nějaké novince od truecamu, jestli znáte.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabriela Č.A prozradila bys nám také prosím značku?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Já mám doma už delší dobu infračervený Thermoval duo scan. Jsem spokojená a nestojí ani těch 1000,00. Dá se teď pořídit i s dárkem kolem 750,00 a bez dárku jenom kolem 600,00. Měříme na čele, co je právě super ve spánku. Taky jsem hledala teploměr, který mi umožní pohodlné a rychlé měření bez stresu. A tento nám plné vyhovuje. Doporučuji. Recenze a porovnání cen vždy ještě řeším na Heurece:http://teplomery-osobni.heureka.cz/thermoval-duo-scan/
Odpovědět To se mi líbí0
@galbatorixsnad
Odpovědět To se mi líbí1
@kapeduto je dobre
Odpovědět To se mi líbí0
Máme ušní Braun. Snad typ IRT 4520, ale nevím to přesně, koukám na obrázky. Spokojenost, malá se dá změřit i ve spánku. Přesnost se ale posuzuje špatně, není ji podle čeho zkalibrovat.V návodu doporučují měnit ochranný košíček po každém měření. Ale ten první tam máme asi už déle než rok, není to vůbec potřeba. Braun chce viditelně vydělat na spotřebním materiálu.
Odpovědět To se mi líbí1
Já mám doma digitální z DM-ky, značku nevím. A pak infračervený, ten je Thermoval duo scan, právě na mně kouká z poličky. Vždy po ruce. Jsem moc spokojená. Ryhlé a snadné měření a cena taky v pohodě.
Odpovědět To se mi líbí1
Zdravím I já už měla možnost vyzkoušet a jsem spokojená. Za 3 sekundy změřeno...SUPER!!!
Už žádné přetahování a stresovaní dítěte tím, že ho držíte, abyste alespoň neco naměřili.
Doporučuji
Odpovědět To se mi líbí1
Taky jsem ted mela moznost vyzkouset teplomer Thermoval, mela jsem jej pujceny od kamosky a musim tedy napsat, ze me fakt mile prekvapil. Mereni s nim je naprosto super, rychle, deti se u toho neprudi. Merila jsem hlavne na cele, kamaradka mi ukazala jak a je to fakt hned. Dobre se drzi a vyhovuje mi, ze uklada posledni manerenou hodnotu. Asi zakoupim, fakt to usnadni zivot
Odpovědět To se mi líbí1
@TeriFoxTo je pravda, to mi ani nedošlo, že u digi teploměrů displej podsvícený nebývá...Za podsvícení jsem také ráda, i když musím přiznat, že někdy v noci stihnu teplotu sotva přečíst a displej zhasne. Tlačítko pro podsvícení by se možná šiklo...
Odpovědět To se mi líbí0
Teploměr Thermoval máme doma asi měsíc a jsem velice spokojená. Teplotu máme změřenou hned a bez pláče. Ze začátku jsem trochu nevěděla jak na to, ale po prostudování návodu to bylo v pohodě. Naprosto mi vyhovuje podsvícený displej, protože nemusím v noci svítit a budit tím ostatní. Je to velký pomocník při nemocech. Určitě všem doporučuji .
Odpovědět To se mi líbí0
Taky jsme meli moznost vyzkouset infracerveny teplomer Thermoval Duo scan a i kdyz jsem tomu ze zacatku moc neverila, musim rict, ze super. Zmereno je hned, ve spanku o tom prcek ani nevi. Je potreba precist pozorne navod a pri mereni se jim ridit, ale pote po nekolika merenich je to fakt rychlovka a velice pohodlnne. Ocenuji i zvukove signalizace a pro nas je velice uzitecne a prakticke baleni teplomeru. Ten predesly digi se nam stale nkďe ztracel, coz u athermovalu fakt nehrozi
Odpovědět To se mi líbí0
Mám zapůjčen k vyzkoušení teploměr Thermoval Duo Scan od Hartmanna, přijde mi, že na čele měří dobře, jen se mi za ním můj syn (8m) snaží vehementně otáčet. Pokud ho někdo z vás má, jak držíte dítěti hlavu, aby ji neotáčelo? a máte nějaký tip na měření v uchu? to mi zatím moc nejde...Jinak mi velice vyhovuje hlavně při měření v noci a byla jsem překvapená, že ani zvuková signalizace ani podsvícení malého vůbec nevyruší ze spánku...
Odpovědět To se mi líbí0
My ho máme taky a jiný už nesháníme Máme doma téměř dvouletou slečnu a tak oceňuji zejména rychlost a spolehlivost a především zvukovou i vizuální signalizace. To především, když malá spinká a nechci ji budit. Teploměr je lehoučký a dobře se drží. Za nás velká spolehlivost a ráda doporučuji
Odpovědět To se mi líbí0
@jamateDobrý den, přesně jak píšete, taky ho máme doma jenom několik měsíců a jsem s ním spokojená.
Měření je jemné, nenásilné a rychlé. Dobře se mi taky drží a hlavně u toho už děti nebrečí. Doporučují všem teploměr Thermoval Duo Scan.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak my máme doma Thermoval Duo Scan - sice krátce, ale velká spokojenost. Nejlepší je, že se dá měřit dítěti ve spánku aniž ho probudíte. Je to velký pomocník.
Nevím jak u ostatních, ale tenhle má super tvarovanou rukojeť takže se i příjemně drží a jak jsem psala - měření je "zábava" než trápení a čekání na výsledek u klasického teploměru.
Za mě doporučuji.
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme