Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

čerstvé těhulky = termín duben 2011

Ahojky, chtěla bych se seznámit a pokecat s čerstvýma těhulkama, kteří mají termín porodu v dubnu. Jestli jsi i ty těhulka tak určo napiš :)
Celkem 765 odpovědí Zobrazit jako strom
@omik.rjee ja to tušila Romčo :) moc moc gratulujuuuuu a mam z vas hroznou radost fakt to citim az u srdicka :)) ja mam termin ve ctvrtek zitra jdu na kontrolu ale kluk se mi zda porad hrozne vysoko tak se bojim abych neprenasela kycle me bolej jak nevim co uz chci mit prdelku taky u sebe. jinak cekatelky jsme tu jen ja uz a Lucka . ale myslim si jesi uz to lucka taky nema za sebou. Mala je nadherna a tech vlasku co ma :) kolik mela a jaky si mela porod? snad se moc nevyptavam ale zavidim ;) snad uz to brzo taky prijde i u me
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Holky ahojte,tak se vám hlásím i s Viktorkou Tak nás dnes pustili domů.Moc vám ten pocit ze srdíčka přeji už zažít.Pro mamky čekatelky-holky nebojte máte to už za pár.Já vím,člověk se nemůže dočkat,je to tak nádherné.Jsem strašně štastná přidávám do galerie fotečky.
Odpovědět To se mi líbí0
@suzanetaky jdu v utery na kontrolu tak jsem zvedava co mi taky hezkyho povi. nejak se nechce malymu moc dolu prijde mi porad hrozne vysoko. tak se drz tehule :)
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneAhojky holky,taky se hlásíme ještě pořád 2v1 :-X já pořád doma něco dělám,jakože dřu parkety v obyváku,a lino v kuchyni...každou chvíli se nahřívám horkou vodou,poskakuju na balonu a dělám vše proto aby UŽ a ono vůbec nic.... =-O sice mi od včera dost tvrdne bříško,asi každou hodinu tak na minutu a bolí mě podbříšek ale to je tak vše....Jiínak jdem v úterý na ozvy a do poradky a myslím že už budu nastupovat do nemocnice na vyvolání...no uvidíme co zase primář vymyslí Pokud se nic nestane tak se v úterý po ozvech ozvu tak krásný víkend všem
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankalucka ma termin 22. tu psala ja mam termin 21.
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneVydržať už to určitě nějaké bude.Ty máš nakonec ještě čas,ale Lucie se nějak nehlásí,že by?Ty máš termín až poslední,tak asi budeš i poslední.Ale hlavně,aťr jste oba v pořádku!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankajinak ze gratulujiiiii <3
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaja jsem porad 2v1 dneska jsembyla na ozvach a vse v poradku a zas v utery do pordny uz se z toho zcvoknu
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Ahoj budoucí maminy,tak je tady nějak podezřele ticho,že byste se konečně už rozrodily,nebo jste pořád v očekávání?? Jinak vám mám od Romči vyřídit,že to má za sebou.Včera se jí narodila Viktorie,vážila 3950g a 51cm.Takže další mamina mezi námi,a co vy pozůstalí?Jak jste na tom?
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaV té anketě můžete hlasovat každou hodinu
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankajdu vam dat opet hlasek ;)
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1no ja mam termin 21. takze jesi vydrzim jak rikam do utery tak mu to taky rikam ze mu o to reknu. nebo se nastvu a pojedu tam driv aha tak ze na Romcu myslime a at se drží holka nase.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Holky pošlete nám prosím hlasy,už jsme klesly na třetí příčku. :'( :'( Děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Holky,tak vám ty vaše stavy nezávidím.Jsem ráda,že už to mám za sebou.Luci o tom hmatu něco vím,mě ho teda nedělali,ale spoustě mých kamarádek jo a většinou se porod rozjel.Tak ti držím palce.Mimochodem Romča je ve špitále,zítra ji to začnou vyvolávat.Taky se chudera bojí.Psala mi sms.
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneNeboj se při mojí smůle půjdu ještě příští úterý na ozvy a do poradky....termín mám 22.4 ale dr pořád říká že musím porodit dřív...a to moje Je to divný že tu Romča už dlouhop nebyůa malé klíště dělá jako by dr neslyšel Je to divný že tady Romča už dýl nebyla viď???
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1tak to si me nepotesila tak jesi do utery neporodim tak mu o to reknu no asi jo, i kdyz si myslim ze budu ja ta posledni co tu porodi ;) ani bychse nedivila kdyby si zitra uz drzela prdolu ;) koukam ze sme tu zvostali uz jen my dve tak ze by romča taky presla z role tehulky na roli maminy?
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneNeboj jsem s tebou...my to tady ty čerstvé těhulky -duben 2011 zavřem SPOLU :'(
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneHamiltonův hmat, který pomáhá porod vyvolat. Pro maminky je často bohužel nepříjemný. Při poševním vyšetření, je-li hrdlo alespoň pro prst otevřené, se lékař pokusí prst zavést co nejhlouběji a následně „odloupnout“ vak blan od děložní stěny. Tím pak dojde k vyplavení prostaglandinů, tzv. tkáňových působků, které mají pozitivní vliv na spouštěcí mechanismus porodu,kdy jako první začne odcházet hlenová zátka...................TAKŽE DRAHÁ,TY SI TO SAMA NEUDĚLÁŠ,ALE MŮŽEŠ O TO DR.POPROSIT....PRÝ SE TO DĚLÁ I NA ŽÁDOST PACIENTKY.....
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1no to teda je tak najdi jak se ten hmat dela ja si ho udelam taky ty vado uz aby to bylo zamnou fakt ty uz to budes mit urco brzo za sebou ale co jaaa
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneTeda ty děti nám dávaj sodu co??Ten můj mamánek je zase úplně dole jen jsme byli dnes úplně bez kontakcí....jinak to mé krvácení se změnilo na hnědý výtok,ale i tak jsem volala doktoru a ten řekl že mám být v klidu že odchází hlen z čípku....a pokud nezačnou pravidelné kontrakce či neodejde voda mám bejt v klidu,pomalinku se to bude rozjíždět....prý mi chtěl trochu pomoct a tak udělal nějaký Hamiltonův hmat( naškrábnutí ) či co.....tak čekám a nic no nic,jdu si to najít na netu a poučit se
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme