Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

čerstvé těhulky = termín duben 2011

Ahojky, chtěla bych se seznámit a pokecat s čerstvýma těhulkama, kteří mají termín porodu v dubnu. Jestli jsi i ty těhulka tak určo napiš :)
Celkem 765 odpovědí Zobrazit jako strom
@suzanetak jsem dopadla tak jak jsem si myslela i kdyz je malej dneska vic aktivnejsi v kopani nic nemeni na tom ze jeste rodit nebudu. aspon hlavicku ma vysoko jako pred tydnem. takze vcerejsi horka vana ani nepomohla. aleaspon prokopal ozvy ty jindy prochrape. ted ma peknou skytavku zase. a na ozvy ted budu chodit 2x v tydnu takze jdu jeste v patek. no takjsem teda zvedava.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1¨taky bych pockala ;) a uvidis bud se to rozjede nebo ne, muzes to mit jen z vysetreni :)
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Já bych ještě vydržela,kdyby se to nějak zhoršovalo,asi bych jela do porodky.Ono vlastně už o nic nejde.Já jsem taky jednou z vyšetření krvácela,ale ne jasně červenou krev,spíš taková do hněda.Třeba se ti to už konečně rozjíždí.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Holky,tak sehlásím z poradny...dnes vše ok a zatím se vyvolávat nebude,nějak nemáme kontrakce... :'( :-X no moje nervy...jenže se nedá nic dělat...primář mi jen doporučil pořád souložit naplno Jo holky chtěla jsem se zeptat,dnes když mě vyšetřoval mě to dost bolelo...než jsme přijeli domů,měla jsem intimku od krve....vím že se to stává ale překvapily mě kousky sliznice....krásně červený...trochu mě začíná bolet bříško,tak nevím jestli je to v pořádku nebo mám doktoru volat,nebo jet do porodky.....
Odpovědět To se mi líbí0
j UZ chci taky.... kdo se ma tahat s takovym micem kdyby ste videli to moje obrovsky bricho dneska jdu na kontrolu tak jsem zvedava jesi nam povi neco noveho. dalsi kamaradka mi odrodila nikdo na me neceka
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Tak do rána nic nového...tak nastupujem do nemocnice.Jsem zvědavá,kdy si budu toho našeho drobečka pohladit a přitulit se k ní Tak se tu mamky čekatelky mějte,at se něco začne dít i u vás A vy mamky s mimči si to vychutnávejte Holky,stejně to uteklo že?Hned jak se vrátíme se ozvu.
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaJani,to je moje tel.č.777 142 778,taky nás to mohlo napadnout dřív
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaJj,díky.No jasný,že se bojí každá.Třeba zítra v tuto dobu už to budeš mít za sebou.Třeba to bude rychlý.Musíš myslet tak.Já vím,mě se to mluví,ale když mě chytly bolesti,tak jsem se najednou bát přestala a chtěla jsem to mít za sebou.To už ani nemáš čas se bát.Škoda,že na tebe nemám jiný kontakt,než tady budu nedočkavá,jak seš na tom.Ale vydržím.Tak se mamino drž,to bude dobrý a hlavně je to naposled!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaPosílám,posílám,neboj.Už jsem malého ukazovala i mojemu,je krásnoučký. A co děti,co říkají na pourozence?No,musím to zvládnout,ale strach mám,ale to každá.
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rNo nenastřihávali mě,ani nebylo potřeba,když jsem dojela s hlavou venku.Nastříhávali mě u druhého porodu a ani jsem to nepostřehla.Neboj to zvládneš,když jsem to zvládla já a to jsem měla panickou hrůzu z porodu.Jestli zítra odrodíš,budeš o víkendu doma. Posíláš nám hlasy?? =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneTy máš dobré,že máš děti tak brzy po sobě,porodní cesty máš ještě otevřené,budeš to mít brzo,horší já po 14letech,ale prý si to tělo pamatuje,tak jsem zvědavá
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rvid taky si rikam, ze jak se to blizi jak o tom clovek vic premysli. to ja se bojim prenaseni a pak vyvolavacky i kdyz mam jeste 10 dni cas do terminu ale i tak no. malej kope ale co mi to je platny
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rvid taky si rikam, ze jak se to blizi jak o tom clovek vic premysli. to ja se bojim prenaseni a pak vyvolavacky i kdyz mam jeste 10 dni cas do terminu ale i tak no. malej kope ale co mi to je platny
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rJani díky.Tebe vůbec nenastřihávali?Mě u obou dětí jo,ted jsem zvědavá,sice jsem masírovala hráz,tak uvidím. Taky se těším jak vyrazím s kočárkem,třeba už za týden
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rTak se Romčo drž,budu na tebe myslet a pak se hned ozvi,jo?Já jsem dnes poprvé byla s kočárkem vyřizovat na úřadech potžebné věci,takjsem si to užívala.Nebojte holky budete si taky užívat,už se to blíží.Myslím,že do konce týdne odrodíte všechny.
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneTak jsem z poradny doma.Zítra mám nástup do nemocnice......tak jsem zvědavá,myslím že začnou vyvolávat ve středu Jen at je všechno v pořádku,začínám mít strach Už je to tady a člověk víc přemýšlí Nejlepší by bylo kdyby mě to do rána chytilo samo
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1acha tak to chapu... no ja jdu taky zitra tak uvidim co mi povedi ja mam termin az za 10 dni ale chtela bych to tenhle tyden tak uvidime. jinak mi je dobre az moc
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneAhojky,ale celý víkend mi nebylo moc dobře...tak jsem jen ležela a vegetila u telky...ani jsem nějak neměla náladu na PC..no zítra jdem na ozvy a do poradky a tam se definitivně dohodnem na tom vyvolání < Já už fakt nemůžu,už jsem protivná i sama na sebe...a jak je tobě???Jak dlouho to ještě vidíš na 2v1???
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rto teda jo je fakt krasnej, drobounkej , ja uz chci takyyy
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rNo je to naše zlatíčko.Holky,děkujeme za hlasy!!!!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme