Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Čerstvé těhulky-porod v srpnu 2010

Ahoj budouci maminky,pokud mate termin jako ja v srpnu,tak nas vsechny ceka leto s briskem a pokud se budete chtit podelit o sve zazitky nebo trapeni budu rada,kdyz budete pisat jsem v 9tt a termin mam stanoveny na 19.8. podle ultrazvuku a zitra jdeme na druhy ultrazvuk,tak jsem zvedava jak nam miminko za dva tydny povyrostlo jsme s pritelem po umelem oplodneni a hned se to povedlo a proto spadam rovnou do skupiny rizikoveho tehu a jsem doma na neschopence,takze jsem pozastavila zivnost a praci si presunula domu do klidu.Delam nehtiky a doufam,ze budu zvladat nejake zakaznice i po porodu jako hezky privydelek
Celkem 108 odpovědí Zobrazit jako strom
@musculilus.MAhoj Musculilus Byl to opravdu krásný zážitek <3 Dostala si fotky a videa? My jsme dokonce viděli jak zívá Byli jsme tam asi 45 minut a jsem moc ráda že jsme ji viděli
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Bubble bylo to hezký viď.My na tom byly před dvě týdny a bylo to krásný.Viděla jsem jak si strká ručičky do pusinky.Ale pak se posunuly a byly přes sebe,takže pak už to nešlo.Doktor se snažil dvacet minut a nic.Ale pustil mi i srdíčka,jak jim hezky tlučou
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Tak jsme v pátek byli na tom 4D ultrazvuku a byl to krásný zážitek <3
Odpovědět To se mi líbí0
@tatranekAhoj tatranek
Já jsem na tom testu byla v Praze konkrétně na poliklinice Lípa v Butovicích. Sestřičky na nás byli moc hodné a čekárnu jsme měli zvlášť..mohli jsme si lehnout takže to nám to hodně usnadňovalo
Trochu špatně mi bylo poté co jsem do sebe do 5 minut musela dostat ten extrémně přeslazený čaj ale naštěstí jsem to ustála a vydržela až do konce, ostatní těhulky taky tak
Takže se neboj určitě to zvládneš
Odpovědět To se mi líbí0
Omlouvám se,že píši ještě znovu,ale neuvědomila jsem si,že jsem pod anonymem. Teď už je to v pohodě.Chtěla jsem se ještě zeptat kdo jste byl na OGTT (glukosový toleranční test), bylo vám nevolno nebo se to dalo snést. V životě jsem na tom nebyla a teď mě tam paní doktorka posílá =-O . Jsem ve 25 týdnu,mám z toho trochu obavy. Děkuji za odpověď. Jak jsem už říkala držim všem palečky a hodně zdravíčka. Ahoj :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Chtěla jsem se ještě zeptat je tu někdo mezi Váma z Plzně nebo okolí? Já jsem z Rybnice od Kaznějova.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj tak koukám,že srpen bude ve znamení miminek . Jsem těhotná poprvé a termín mám 23.8. Všechny co jste předemnou tak vám držim palečky ať to dopadne dobře . Nejdůležitější vyšetření mám za sebou a vypadá to dobře. Čekáme chlapečka. Tak všem hodně štěstí a krásná zdravá miminka :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem taky objednaná na 4D ultrazvuk asi za 2 týdny a už se moc moc těším <3
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryTesAhojky,já jsem na to taky zvědavá.My jsme objednaný na příští úterý hned na osmou hodinu rano.A my jdeme na 4D zobrazení.A taky nám říkal,že budu mít na DVD záznam a pár foteček.Už se nemůžu dočkat.A třeba na tom už konečně uvidí pohlaví toho spodního miminka,protože se nám pořád schovává
Odpovědět To se mi líbí0
@Třeba mi to řekne sama ve čtvrtek a nebo se jí na to zeptám.Asi mě nechtěla nikam posílat dopředu,když neví jak to s náma dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,já jdu na test s cukrovkou za 2 týdny....dnes jsem byla na 3D UZ a jsem z toho nadšená,jak je ten náš špuntík krásnej...máme ho nahranýho na DVD a k tomu pár foteček...je kouzelnej.... <3
Odpovědět To se mi líbí0
@musculilus.MAhoj na ten test se chodí ve 24 týdnu a v Praze se těhulky musí objednat aspoň 2 týdny dopředu..tak se na to doktorky zeptej až půjdeš na kontrolu jo a držím palečky ať to dobře dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
@Ahoooj taky už bych to chtěla mít za sebou.Ještě mi ani pani doktorka neřekla,kdy na něj mám jít.Já jdu ve čtvrtek na kontrolu,protože jsem se začala otevírat.Tak jsem na to zvědavá.Brala jsem teď magnesium a snad to bude dobrý
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky Tak jsem dnes úspěšně absolvovala test na těhotenskou cukrovku, nebylo to příjemné ale dalo se to vydržet Máte to už taky za sebou?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak jsme byly v plzni na genetice kde mě odebrali plodovou vodu a udělali rozsáhlejší ultrazvuk...diagnóza: cysty choriodálního plexu?? Ať je to co chce,zní to stejně hnusně jako ta dilatace... výsledky plodové vody nám řekli hned druhý den, jsou v pořádku,genetického původu to neni. Šla jsem potom ještě ke svýmu doktorovi který nás ujišťoval že to bude dobrý,cysty by se do sedmého měsíce ztratit... ani netušíte jak obrovský kámen nám spadl ze srdce...dva dny jsme s manželem nebyly vůbec ničeho schopni,hnus,fuj!! Teď už jen čekáme do 5.5.2010 na další kontrolu v genetickém centru a jestli cysty nepovyrostou anebo se dokonce zmenšuji máme vyhráno úplně!! Nikomu tohle ani žádné jiné špatné diagnózy nepřeji,ta bezmoc která vás pak úpně zahltí je šílená!!! :-X
Odpovědět To se mi líbí0
@E+Mahoj,ty blaho takova oskliva zprava,ale je to zatim pouze podezreni,tak treba to nic nebude.Je asi zbytecny Te tady utesovat a rikat,ze to bude dobry,ale uvidis,ze to dobre dopadne.Dej potom vedet ju.Drzim palecky pa
Odpovědět To se mi líbí0
@E+ME+M: to mě moc mrzí, doufám že to dobře dopadne..budu vám držet palečky
osobně s tím nemám zkušenosti, na internetu jsem našla tuhle diskuzi http://www.emimino.cz/diskuse/dilatace-leve-moz... tak doufám že ti to pomůže
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak jsem dneska byla na kontrole a řekli mi jednu dobrou a jednu špatnou zprávu, ta dobrá je že budeme mít holčičku, ta špatná je že nás poslali na další ultrazvuk do plzně pač pán doktor má podezření na dilataci mozkových blan :'( :'( co teď...jsem totálně vystresovaná a hrozně se bojím... =-O jak jen vydržím do příštýho týdne a co když to bude opravdu špatný??? Ani pořádně nevím co to znamená a jestli jsem to zavinila já nebo z čeho to je...??? Nemáte stím nějaká zkušenost?? Opravdu se strašně bojim!!! :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji děkuji Byl to krásný zážitek, viděli jsem každou část tělíčka dokonce tvářičku <3 Moc vám všem přeji aby jste měli zdravá a krásná miminka
Musculilus držím palečky aby tam byla holčička a chlapeček, dej nám pak vědět jak to dopadlo
E+M myslím že si zatím nemusíš dělat obavy, četla jsem že prvorodičky miminko někdy cítí až ve 20 týdnu
Odpovědět To se mi líbí0
TERRYTESS já jsem z Klatov...jinak jsem v 19. týdnu a máma se mě každý den ptá jestli už něco cítím a ono furt nic.. včera jsme s manželem byly na předporodním kurzu kde nám pustily video o porodu a manžel se rozhodl že u porodu chce být...mám radooost!! Jinak na kontrolu jdeme AŽ 7.4. a pevně doufám že už nám teda řeknou co to bude, už se nemůžu vůbec dočkat...to čekání je strašný.
Všem maminkám který už pohlaví znají moc gratuluju a i nadále držím palečky ať i nadále proběhne vše tak jak má.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme