Maminka.czDiskuze

čerstvé těhulky-říjen 2009

griet 28. 8. 2010 14:52:17
Ahojky, taky všechny moc zdravíme. Tak jak já byla ráda, že už mi maličká spinká celou noc, tak jsem to asi zakřikla...opět se budí 1-2x za noc na krmení a někdy už se jí nechce moc spinkat a raději by si hrála...vůbec nevím, kde na to bere tolik energie, když ani přes den moc nespinká My už ke kojení také přikrmujeme...bohužel nám malá asi před měsícem přestala tak pěkně přibírat, takže na radu dr. dokrmujeme Nutrilonem a začínáme pomalu zkoušet na noc kašičku a včera jsme zkusili první lžičku mrkvičky...byla to sranda i když mnohem víc mrvičky bylo na malé než v bříšku. Jinak jsme začali cvičit vojtovku...je to teda hrozný na nervy, ale když je to pro Štěpánčino zdraví tak se nedá nic dělat a musím zatnout zuby a ten křik vydržet. Cvičíme 4x denně V pondělí nás čeká ještě kontrola v centru vývojové péče, kvůli tomu, že se malá narodila dřív tak snad tam bude vše ok.... Lilian: My teda dokrmujeme z lahvičky. Moc se nám osvědčily lahvičky od aventu s 1 savičkou....mlíčko z nich samo neteče, takže si mimčo může samo regulovat tok jako při kojení....z nich mi Štěpka pije krásně, ale jiné taky nechce, protože se v tom mlíčku topí...a mají i takový kroužek co vrací vzduch do lahvičky. Jinak naše Štěpka už se převrací sama na bříško, všechno strká do pusinky, roste jí první zoubek a zjistila, že se ji hrozně líbí její hlas, takže teď pořád nahlas víská a "povídá" a naučila se dávat signál, že je pokakaná...jak začne dělat brrrr brrrr tak už víme, že má v plínce
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme