Maminka.czDiskuze

čerstvé těhulky-říjen 2009

Bc. Eliška Džurbanová 13. 9. 2010 21:22:42
Tak já se opět hlásím. My teda teď poslední dobou s tou váhou nějak stagnujeme, přibíráme, ale ne už tak krásně jako ze začátku. Pozítří budou Aničce 3 měsíce, vážíme 5 kg (ale z porodnice jsme šly s 2,5 kg), takže to není zas tak hrozné. Ve čtvrtek nás čeká první očkování, tak mám trošku strach, jak to zvládne. Příští týden jdeme píchat ouška na náušničky, tak doufám, že ta bolavá trpeníčka všichni zvládneme =-O Jinak přes den toho stále moc nenaspinkáme, v noci už je to lepší, někdy 6 hodin, ale poslední dobou už zvládáme i 8 hodin v kuse, což je paráda, ale i tak celou noc nespím. Sotva si trochu povzdechne nebo se na chvilku probere nebo zavrtí, tak jsem stejně hned vzhůru, i když mě nepotřebuje a usne zas během chviličky. No, asi to jen tak nepůjde se celou noc v klidu a bez starostí prospat. Jinak už si pěkně "povídá" a směje se na nás, zvlášť, když děláme blbinky. Už je to zas o něčem úplně jiném. Je to pěkné šídlo, už chvilku nepoleží v klidu No, to je od nás asi tak všechno, jinak vše při starém. Tak se mějte krásně a zase se ozvěte. Ahoj
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme