Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

červenec 2011

Celkem 953 odpovědí Zobrazit jako strom
@Werýk ahoj
jsem v 16tt a zle mi bylo jen párkrát...naštěstí jinak jsem se cítila dobře až do včerejška když mi doktor řekl že testy z genetiky nevyšli uplně ideálně a že budu muset jít na odběr plodové vody. Takže ted mě ovládá momentálně stach z toho jak to dopadne.
S výbavičkou zatím čekáme, myslím že lepší když budeme nakupovat postupně
Když budeme mít holčičku tak to bude ELiška a kluk bude David....
A co vy ostatní?
Odpovědět To se mi líbí0
Jojo, to mě taky celkem nic není, sice mi bylo asi 14 dní blbě, jsem spavější a citlivá na vůně jsem byla strašně, hlavně naftový auta jsem nemohla ani cítit hrůza... ale te'd je vše už ok..... snad jinak termín mám 22. 7. tak jsem na to zvědavá. a Lendulka01- prý se říká že když je člověku hodně zle v těhotenství tak je to pak holčička, třeba to teď bude chlapeček .. a jak se cítíte vy ostatní?? už máte vybraná jména, či nakupujete výbavičku? co by jste raději, chlapečka nebo holčičku??? ......
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk ahoj, také mě to čeká v červenci - koncem, termín mám zatím 29.7., jsem zvědavá či to zvládnu a jak? Jinak jsem z Jižní Moravy, je mi 28 let, svobodná, je to moje první dítě!!!! Moc se už na něj těším, co to bude zatím vůbec netuším, ale chci to vědět!!!! papapa
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte, jsem tu dneska poprvé - první dítě - mám termín asi 29.7.2011?
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk Ahoj, tak to je super, těším se, že si pokecám s někým, kdo je na tom podobně jako já. Jinak já čekám druhý, už mám devítiletou dceru. Tohle těhotenství probíhá úplně jinak než první, s dcerou jsem první tři měsíce stále zvracela, točila se mi hlava a bylo mi celkově zle, kdežto tentokrát mi celkem nic není, jen první tři měsíce jsem byla citlivější na některé vůně a dost mě bolely záda, ale teď už je to v pohodě.
Odpovědět To se mi líbí0
No určitě, budud jedině ráda.... stejně sem skoro nikdo nepíše... takže už čekáš druhý??? a jak probíhá těhotenství???
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
mohla bych se přidat do vaší diskuse? Mám sice termín 30. 6. 2011, ale první dcera se mi narodila 14 dní po termínu, tak čekám, že budu asi taky červencová. Tak jestli vám to nebude vadit, ráda si pokecám tady s vámi.
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk Ahoj , já mám termín 26.července a jsem tu dnes poprvé
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk moc dobře se necítím, celý den je mi divně od žaludku a jsem pořád ospalá. Jak se cítíš ty?
Odpovědět To se mi líbí0
@abpetra a jak se cítíš??? já mám termín až konec července a vůbec se mi ten datum nelíbí při představě, že budu někde v parnech s břichem...
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk Ahoj, já mám termín začátkem července.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, chtěla bych se seznámit a pokecat s těhulkama.. také vás to čeká v červenci??? Jestli ano, budu ráda, když někdo napíše...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky nastávající maminky,

předem Vám gratuluji k otěhotnění... a teď k věci: omlouvám se,že Vám vstupuji do diskuze,ale velmi ráda bych Vám nabídla oblečky po dcerce, mám 3 měsíční dceru a začínám prodávat velikost č. 56...pokud by jste měli zájem tak pište na email: radulinna@seznam.cz, všechny věci byli kupovány nové z důvodu,že jsem neměla po kom oblečení zdědit ....a jsou oblečky, které malá neměla ani jednou, pač se mi narodila začátkem září a už docela brzičko začala zima..
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme