Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

červenec 2011

Celkem 953 odpovědí Zobrazit jako strom
já už mám tak půlku, říkala jsem si, že i když to bude dřív, tak to bude na ten začátek stačit a přinejhorším se to dopere a dožehlí, jak přijdu z porodnice :-[ :-[ . Už to utíká, už jenom měsíc do termínu porodu, to je hrozný jak to letí <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky , tady je taky chladno, včera v noci pršelo a pak přes den přeháňky a dneska je chládek, sice svítí trochu sluníčko a fouká chladnější větřík, takže je to příjemný :) když neprší, tak se mi to líbí už mám vypranou první várku věciček pro malýho, dnes to vyžehlím a vyperu další hromadu už se nám to krátí
Odpovědět To se mi líbí0
Dobré ráno, jak se máte ? Já jsem dneska celkem v pohodě, je u nás zataženo, poměrně chladno, tak mě to vyhovuje
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole, po 3 týdnech, jsem 34.tt, malej má 2,150kg a už měsíc (nebo co jsem tam byla minule) je hlavičkou dolů, tak doufám, že se nám neotočí.. ale jako tlačí mi ta jeho kebulka pěkně na močák, má ji fakt vraženou snad nejníž co to jde.. dnes mu ji doktorka nemohla ani změřit, měl ji tam nějak divně natočenou... včera jsme byli s mužem v aquaparku, naštěstí tam bylo skoro prázdno, tak to bylo moc příjemný :) chviličku výřivka, nějaký ty trysky a vodopády nebo nějaký masážní atrakce a dalo se jen tak se položit na vodu a relaxovat, byli jsme tam jen hoďku, ale stačilo to, no bylo to super, uvolnění šla bych hned zase a dnes jsme měli sraz po 10 letech s kamošema z intru, tak jsem se tak nasmála že mě bolí záda a malej je pěkně natřepanej tak jsem zvědavá, kdy se zas dostanu někam mezi lidi :-X furt sedím doma, je to hrozný :-X :'( :'(
Odpovědět To se mi líbí0
@maates nechci te strašit =-O to neee.. to vis ze se neotoci
Odpovědět To se mi líbí0
@Ráďa23 jejda nestraš :-S :-S :-S , já jsem ráda, že je malá otočená a doufám, že už se nepřetočí.
Odpovědět To se mi líbí0
@maates tak to uz utece maates.-)my jsme se otocili v 37 tydnu,a doufam ze uz se zpatky prdelkou neotoci.-)nebot kamaradka mela rodit stejne jako ja pristi patek,a tyden pred se ji mala otocila prdelkoudnes sla na cisare..
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča No já si taky normálně jako reklama na hlad nepřipadám, měřím asi 170 a vážím mezi 52 a 54 kg, ale jak jsem měla těch 49 kg, tak už jsem fakt vypadala hrozně.
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča No já si normálně taky jako reklama na hlad nepřipadám, měřím asi 170 a vážím 52 až 54 kg, ale jak jsem měla těch 49 kg, tak už jsem fakt vypadala hrozně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ráďa23 no okolo 8 - 9 záleží jak kdy. Termín mě pořád mění, ale asi tak v půlce července, už aby to bylo, malá je už natočená hlavičkou dolů a zjistili mě , že mě docela tvrdne děloha, tak jsem zvědavá, jak to dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
@maates ahoj maates,tak to ti věřím že jsi byla dost unavená,takové běhání za celý dena kolik mas ten cukr?kdy mas presny tremin?tak to jsem ráda že ti na 150%potvdily holčičku
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Kykčo, uvidíš, že to bude v pořádku, že se všechno upraví. A když ti vyvolají porod, tak to budeš mít aspoň za sebou a budeš vědět, že je malý v pořádku <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, měla jsem napsat už včera, ale byla jsem tak unavená, že jsem na to neměla vůbec náladu . Ráno jsme vyrazili v 7 hodin k doktorce na diabetologii, tam mě řekla, že mám ten cukr pořád moc vysoký, ale, že už mě do porodu trápit nebude. . Pak jsem jela na pásy, kde jsem také ztvrdla asi 45 minut. Potom jsem šla ke svému gynekologovi, kretý mě udělal prohlídku a řekl, že už mě pošle do ambulance na gynekologicko - porodnické oddělení v nemocnici, a že už do porodu budu chodit tam. Tak jsme jeli do Zlína ( od nás asi necelá hodinka cesty ), kde jsem čekala další skoro hodinu v čekárně, než mě vezmou na kontrolu. Tam mě doktorka udělala znova prohlídku, a jelikož mě doktor nedal s sebou žádnou dokumentaci :'( :'( :'( :'( :'( , tak mě poslala na nový ultrazvuk a znovu na pásy. :-X :-X . Šla jsem na ultrazvuk, ale malá nespolupracovala, měla plný moč. měchýř a ještě navíc byla blbě otočená, tak mě doktorka poslala, že se mám procházet a tak za hodinku přijít znovu. Tak jsem mezitím šla na to natočení monitorů na porodní sály, kde jsem slyšela hekání maminek, tak mě to ani moc na náladě nepřidalo =-O =-O =-O =-O . po půl hodině jsem šla zpátky na ten ultrazvuk, kde nám mimochodem na 150 % potvrdili holčičku, že to šlo krásně vidět <3 <3 <3 <3 . Potom jsem musela jít s výsledkama zase zpátky do ordinace, kde mě řekli, že je všechno v pořádku, ale že už k nim budu dojíždět každý týden :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( , až do porodu. Tak jsme přijeli domů bylo půl 4 odpoledne, byla jsem unavená a hladová, a večer mě z toho i rozbolela hlava. Ještěže je dneska u nás pod mrakem a bude asi pršet, tak se krásně prospím. Malého jsem zavedla do šklky, akorát jsem mu slíbila, že pro něj dneska přijdu po obědě, tak snad semnou půjde po obědě spát
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča ahoj kykco,tak to vám přeji krásný vikend s malou uvidis ze ty vyzivove injekce zaberou,a bude vsechno v poradku
Odpovědět To se mi líbí0
Napsala jsem,že vážím 167 místo měřím
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak jsi mě tam dr.chtěla nechat,ale já nechtěla,řekla jsem že ted nemám kam dát malou,chtěli jsme jsi udělat s manžou ten víkend pro sebe tak ona řekla,žeto na ten víkend ještě necháme,ale že mě to příští týden nemine,takže v úterý jdu na ultrazvuk a už tam s největší pravděpodobností zůstávám!Přívodové cesty byli v pořádku,takže mě díky tomu pustila,ale mimísek moc malej,takže bych v úterý nastoupila na výživové injekce pro mimíska a kdyby to nepomohlo,tak porod vyvolají.Jinak Lendulko,já šla s malou taky se 63kg do porodnice a naspátek s 57kg a během měsíce,jsem měla svých 54kg Píšeš že jsi si připadala jako reklama na hlad a kolik měříš?Asi jsi vyšší,protože já vážím 167,ale jako reklama na hlad zase jinak nevypadám
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky,u nás je taky teplíčko jakpak se máte?já jsem stále taková po ranu zeslábláv noci skoro vůbec nespim kroutim se v posteli jako žížala take nastesti tenhle tyden uz nemusim k doktorovi,jdu v utery ke gynekologovi.s cukrem uz nastesti nemusim po 6 nedeli udelaji testy a pak se uvidi taky na vas myslim kykćo a matýs at vam to dnes u doktoru dobre dopadne a pisnete ja jdu tedka uklidit a vytirat a varit...po obidku jdu pro honzika do skolky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, u nás už je opět od rána teplíčko, no žádná změna poslední dobou. Já odvezla Domču do školy, cestou zpět jsem si dala v kavárně snídaničku a teď půjdu zalévat kytičky na terasu, mám jich tam mraky a včera opět nepršelo, aby je to zalilo, a pak se tam asi natáhnu na lehátko a něco si přečtu, dokud mám na to klid. Tenhle týden už mám s doktory pokoj, tak až zase příští týden. Jinak přeju Kykče a Matýs, co jdou dnes po prohlídkách, ať jim to dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
@Rá´da23 Ono je to asi individuální s těma kalhotkama, mě se tedy bříško stáhlo asi během týdne po porodu, jak jsem je začala nosit hned, jak už jsem tu psala, ale je fakt, že já moc nepřibrala, když jsem šla s Domčou do porodnice, měla jsem 63 kg, a když jí byl měsíc, vážila jsem 49 kg a vypadala jak reklama na hlad. A to jsem jedla normálně, ale měla jsem fofry, muž byl tenkrát v zahraničí na služebce, a Domča byla i docela žravá, tak jsem zhubla hrozně rychle. No ale myslím, že nic nezkazíš, když si je pořídíš, já už je mám teď koupené taky.
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Jo, to je přesně ona, modrožlutá, tak to máš stejnou, já jsem taky ráda, že jsem ji tak dobře koupila. Tu po Domče jsem musela vyhodit, jak byla zničená, dostala jsem ji už starší a ještě jsme jí dost používali, vozili na dovolené a k babičce, tak už byla pak hrozně ošoupaná a ta síťka roztržená, no jsem ráda, že mám novou.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme