Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Císařský řez

Ahoj holky, pravděpodobně budu mít plánovaný císařský řez protože se naše malá pořád neotočila a v bříšku leží úplným koncem pánevním tak se musím rozhodnout ve které porodnici si nechat udělat císařský řez a přemýšlím o Domažlicích anebo FN Lochotín v Plzni... Máte někdo zkušenost - s císařským řezem plánovaným nebo rozhodnutým akutně během samovolného porodu v těchto nemocnicích? Zajímalo by mě, kde mohl být tatínek dítěte - zda u matky nebo alespoň hned po narození u miminka? Rodili jste ve spinální nebo celkové narkoze? Kdy vám mimčo poprvé přiložili a jak to pak bylo dál? Přinesly vám ho na kojení na JIP? Případně kolik jste platili poplatek za přítomnost otce u porodu.Budu vděčná za všechny zkušenosti. O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@ a to jsi rodila v domazlicich?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj . Taky sem rodla císařem....... měla jsem spinál.... dávají ho radši, že je to šetrnější k dítěti i matce...nicméně se po něm musí ležet 24 hodin, po celkové narkóze jenom 12. S kojením nevím...malý musel do inkubátoru a na ATB...takže sem kojila až později. A na JIP sem nebyla....mně pak odvezli hned na normální pokoj na šestinedělí. JInak sem chodilacelkem brzy a v pohodě bez problémů, mě to moc nebolelo.......ale to je individuální samozřejmě. Jenom po císaři se nesmí brzo cvičit....tak jako po klasickém porodu. Můj u porodu přímo nebyl..ale by ve vedlejší místnosti.....kde se mohl dívat okýnkem. Ale to už je na každé nemocnici, jak to mají zařízené oni. Když malého "vytáhli" a šli umývat....mohl tam byt můj chvilku s nima....a vyfotit si ho...... pak zas musel odejít..aby udělali různá vyšetření a tak...ale za mnou mohl hned, a na druhý den kdykoliv i na novorozenecké,kde byl malý v inkubátoru.
Odpovědět To se mi líbí0
Rodila jsem císařským řezem 29 července.Vše se rozhodlo na poslední chvílí, měla jsem spinální narkozu.Vše bylo rychlé.Já jsem měla přítele u porodu nektré nemocnice povolují tatínka i u císaře vše se určitě dočteš na web stránkach porodnice kde chceš rodit.My jsme platili 660 kč jako poplatek.Jinak po porodu si mažu jizvu měsíčkovou mastí na doporučení lékaře,porodníka.Mám ji opravdu hezkou.Ničeho se neboj bude to rychle a v klidu,hlavně se neboj.
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Váhy Věnujte se ve společnosti svým přátelům místo toho, abyste se pokoušeli navázat kontakt s cizími lidmi.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Danuta, Liana, Ljuba

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu