Císařský řez-zklamání?!

Handulinka 26. 8. 2009 16:42:09
Ahoj! Tak Vám přidám i své poznatky. Prvního chlapečka jsem porodila klasicky. Porod normální, manžel u nás, mrňouska hned do náručí.Jen to kojení nás potrápilo- měla jsem málo mléka. Druhý porod byl naplánován na SC, kvůli mým zdrav.komplikacím. Přijali mě večer předem, ráno příprava, napíchnout záda (epidurál byl úúúžasný- vřele doporučuji!!), mezi tím se mnou doktoři vtipkovali a hned jak byl malý venku, ukázali mi ho, mohla jsem si ho pohladit, na box kde ho sestra otírala, měřila atd. jsem celou dobu viděla. Když byl malý hotový, přinesla mi ho k poňuchání- mohla jsem hladit i opatrně se přitulit a snad hodinu ho držela, abych se dosytosti vynadívala. Pak ho odnesli k sobě na novorozenecké, kde ho prý celou dobu choval manžel se starším bráškou. Jakmile jsem byla po SC, převezli mě na pokoj a hned přinesli malého k přiložení a potom každé 3h a na noc jsme se domlouvali, podle toho jak jsem se cítila. Podle mě opravdu pohodový porod, ale byl plánovaný, takže žádný spěch a já s tím počítala a byla připravená. Samozřejmě to pak bolelo, ale dalo se to vydržet. Vztah k synům mám myslím stejně vřelý, takže super!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Střelec Když odejdete z práce, tak z vás opadne stres a nervozita. S nimi se však budete potýkat i během pátku.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lydie, Lýdie, Livie





Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné