Maminka.czDiskuze

Cítím se osamělá a hledám kamarádky

Missulka 25. 7. 2011 11:23:44
Berunko, je mi líto, co se Ti stalo, ale musíš být silná, když jsi zvládla najít nového tátu pro holčičky. Nemůžeš žít ve stálým strachu, že se to bude opakovat.První chlap, co jsi měla byl asi prevít, když se na vás takhle vykašlal, ale to byla náhoda a není možný., aby se to samé stalo znovu.Pokud je nový táta hodný k tobě i k dětičkám, netrap se s ničím. Já jsem také taková opuštěná, jsem na mateřské s osmiměsíční holčičkou, tatínek stále v práci, kamarádky jsem sice našla dvě, ale mám nějaké vnitřní problémy, na základce mě dost šikanovali a já z toho mám problémy do dnes, jednu dobu jsem se dokonce bála chodit mezi lidi a rok jsem strávila doma zavřená se strachem-ani nevím z čeho.Prostě mám nějak zničený nervy a i když teď po tolika letech je to lepší, stále mám strach se s někým seznámit blíž..neumím to popsat, ale kdykoliv mám jít ven s kočárem ještě s někým, tak jsem tak nervózní, že je mi zle, mám průjem a nedá se to nějak překonat..vím, že to zní směšně, ale je to trápení.Všem se vyhýbám a trápí mě to kvůli malé, mám strach, že kvůli mě bude stále bez kamarádů :'( Každý máme svý problémky a strach ze spousty věcí, ale musíme se s tím nějak poprat i kvůli našim dětičkám <3 Drž se a začni užívat života, ju...a klidně napiš, budu ráda, pa Míša
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme