Maminka.czDiskuze

Cítím se osamělá a hledám kamarádky

Missulka 25. 7. 2011 21:14:33
Ahojky Mamísku <3 Tak mám pocit, že ten svět bereme nějak podobně.Je zajímavý, jak někteří lidi jsou v klidu, nic je nerozhází a ničeho se nebojí Cítíš se někdy úplně fajn, bezstarostně a šťatsně a jindy se bojíš i jen vystrčit nosík z domu, viď. Musíme se nějak povzbudit navzájem, ať je to s náma lepší a začneme užívat život plnými doušky Někteří lidi vůbec netuší, jaký mám trable s psychikou, né, že bych byla blázen , ale prostě jsem ze všeho hrozně nervózní a pak lítám na wc, nejde s tím nějak nic dělat-je to docela úsměvný, viď :-[ A neplánuješ třeba ještě miminko, ať si odpočneš od práce a rozjasní ti tvářičky malý človíček <3 Moc bych Ti chtěla pomoct..pročpak jste tak najednou zmizli ze svého a utekli..někdo vás tam trápil, tak jste chtěli začít znovu?Já bydlím celý život na jednom místě a mockrát jsme chtěla pryč, ale teď si nedovedu představit, že bych sbalila své žití a šla někam do neznáma S těma holčičkama tě úplně chápu, člověk by chtěl, aby si vodily kamarádky domů a bavily se, ale co máma, že? ..musí je hlídat, vymýšlet program, přemýšlet, co si říct s ostatními maminkami..ale zas na druhou stranu, pozvat třeba jen jednu, která vypadá, že také moc přátel nemá a možná by jste si padly do oka a nebyla bys tak sama Vždycky jsem si přála mít jednu kamarádku, které řeknu opravdu cokoliv a ona by stála vždycky při mě, jezdily by jsme spolu na dovču a tak...kolikrát mi to přišlo líto, že jsem taková ze všeho vystrašená..třeba to někdy přejde Třeba si budeme psát dlouho a budeme si rozumět a někdy se potkáme <3 Hlavně se opatruj a usmívej se, ju..Budu na tebe myslet a přát si, abys našla skutečnou kamarádku a já bych ti dělala alespoň počítačovou kamarádku, jestli budeš chtít Papa a dobrou noc <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme