Maminka.czDiskuze

Cítím se osamělá a hledám kamarádky

Missulka 26. 7. 2011 8:51:21
Ahojky Mamísku, teda, jsi raníčkové ptáče To já taky, i když nedobrovolně, Nellča si prostě kolem páté až šesté vstane a já nic nenadělám :'( Ale je to lepší než vstávat brzy, honem se obléct a utíkat do práce..nevím co si počnu po mateřské, protože jsem dělala servírku a to teď rozhodně nepůjde být 14hodin v práci..no nevím, ale ještě mám pár let čas S tou minulostí je to teda síla, musela sis projít hodně blbým obdobím, hlavně mě fascinují naše zákony, že už s chlapem nejsi, on si dělá dluhy a ty i když máš děti a své věci musíš platit ještě za chlapa..Nedivím se ti, že máš strášek, ale podle toho, jek píšeš, tak tvůj ninější mužík je určitě hodnej a nic takovýho se nestane..je fajn, že mu holčičky říkají táto a že je bere jako svoje <3 S těma penízkama je to taky těžký, nejsme žádný socky, ale musím přiznat, že když jsem byla zvyklá na celkem normální výplatu a teď mám mikro mateřskou a nežiju z toho jen já ale i prcek, tak je to mazec.Nemít tatínka, tak asi chodíme v botičkách od ťamanů a papáme párky z myší(fuj) Včera jsem na aukru vyhrála kočárek, tak máme radost, sice už je to 4. co kupuji, ale už poslední, můj z toho nebyl nadšenej, ale kočár, co mám teď se nevejde do výtahu, tak musím sundávat kolo a kolikrát vjedu do bobka, takže nic moc A to umělý oplodnění, to nebudete potřebovat, seš mladice, takže když se trochens zasnažíte tak to bude hned Je to krásný, i když náročný, ale neměnila bych...nevěřila bych, že budu někdy někoho tolik milovat, jako tu naši panenku <3 Musím letět, malá zrovna křičí Měj se krásně a moc nepracuj Papa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme