Maminka.czDiskuze

RE: Co mám vařit???

Eminkaa 22. 4. 2015 13:52:18
Ahoooj, já mám své oblíbené stránky
Pořád tam přidávají další a další, takže parádička a třeba dneska se na večeři chystám na salát s rebarborou :)
tady je recept:
1 řapík rebarbory
1 malý listový salát
1 hrst rukoly
1 hrst špenátových listů
8 cherry rajčat
1 hrst mandlí
1 pomeranč
1 PL jablečného octa
2 PL olivového oleje
1 PL agávového sirupu
1 hrst pažitky a petrželky
sůl
pepř
sýr feta

Postup:
Do mísy natrháme salát, přidáme rukolu a špenát.
Mandle spaříme, oloupeme a nasucho opražíme na pánvi.
Ve druhé misce si připravíme zálivku z vymačkané šťávy z pomeranče, agávového sirupu, jablečného octa a olivového oleje.
Dochutíme solí a pepřem.
Přidáme nasekanou pažitku a petrželku.
Zálivku přidáme do salátu spolu s cherry rajčátky nakrájenými na měsíčky a oloupanou rebarborou nakrájenou na tenké plátky.
Promícháme a navrch rozdrobíme sýr feta.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme