Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Co na krásné vlasy?

Ahoj dámy, chtěla jsem se vás zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s nějakým přípravkem, vitamínem nebo doplňkem stravy, který opravdu pomůže na zplihlé, nehezké a nerostoucí vlasy. Vyzkoušela jsem toho mnoho, tak bych ráda věděla, jestli existuje něco, co pomohlo vám.
Celkem 80 odpovědí Zobrazit jako strom
A co z přírodní kosmetiky má podle vás největší přínos? já používám poměrně kvalitní šampon i kondicionér. Bez sulfátů a čistě přírodní složení. Od té doby co je používám to je na vlasech trochu znát, ale přijde mi že to není zase takový zázrak. Má smysl zkoušet měnit značku nebo k tomu spíš ještě něco přidat?
Odpovědět To se mi líbí0
jestli je chceš mít opravdu krásné, zdravé a neškubané, doporučuji používát přírodní vlasovou kosmetiku a ne tu fuj chemii z obchodu za kar korun. Vlasy jsou korunou naší krásy, tak si samy sobě neškodme
Odpovědět To se mi líbí0
@Dája O tom mechu právě také uvažuji, že ho ještě vyzkouším. On je také právě na imunitu, protizánětlivý, na vlasy a pokožku hlavy a další super věci. Což by mohlo být dobrý právě teď na léto, když hodně svítí sluníčko, chlorovaná voda, slaná voda z moře, to všechno dělá vlasům zle, tak to asi prubnu. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára Ta houba mě docela zaujala, tak jsem si ji vyhledala a dost jsem se divila, že jsem o ní ještě neslyšela. šok Tak jsem ji hnedka objednala i mamce. A ještě mě tam zaujal ten Irský mech s tím nemáte zkušenosti? Já jsem viděla že teď je to hodně oblíbené v Americe, tam si to strašně vychvalují, že je to hrozně zdravé.
Odpovědět To se mi líbí0
@AdinaPavlov Ten je super, sama si magnezium kupuji, plus ještě jejich Cčko a tu houbu Chagu. Houby všeobecně jsou hrozně zdravé pro náš organizmus i když jsem se toho prvně bála. Přestala jsem být tolik unavená, nemám křeče a hlavně mám lepší pocit sama ze sebe a víc energie na sebe, děti a zvládání všeho. láska
Odpovědět To se mi líbí0
@ZoriŽeli Ahoj, můžu si potřást rukou tady s uživatelkou ZoriŽeli, stejný vzorec - Nervy, pleť a vlasy na houby, nechutná už i sama sobě. Výpověď jsem teda nedala, ale přestala jsem tolik vše řešit a nakoupila taky zinek a magnesium a maňána, nervy v klidu a vzhled se dal taky dokupy :) Kupovala jsem tenhle https://vitaslife.cz/product/organicky-zinok-n... , tam i hořčík glycinate.
Odpovědět To se mi líbí1
@Aidi3 Ahoj, já měla období, kdy jsem měla brutální stresy v práci a ne jen, že jsme byla vynervovaná a hnusná na všechny kolem, začaly mi ještě k tomu padat vlasy, lámaly se mi nehty a pleť jsem měla samý pupínek. Kožní mi místo prášků doporučila klid a zinek. Tak jsem na základě doporučení koupila kvalitní zinek a dala výpověď v práci Za měsíc jsem měla pleť jak mimčo, nehty i vlasy se zlepšily a na nervy jsem dokoupila ještě hořčík, všem doporučuju
Odpovědět To se mi líbí1
Holky a tipy a nějaké vitamíny, prosím?Já mám trošku pocit, že dražší vitamíny na vlasy, nehty, zuby, kosti, prostě na všechno a budu superman, jsou ve své podstatě stejné, jako když si koupím klasický zinek do stovky.Děkuju moc.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,možná zkusit i změnit stravu.Zařadit zdravé rostlinné oleje a tuky - Oříšky, avokádo, aj. Hodně to pomáhá na nehty a pleť, tak určo i na vlasy to může mít efekt. Na netu je spousta tipů na stravu pro krásné vlasy.Andy.
Odpovědět To se mi líbí0
@Silva Ahoj Silvi,a můžeš mi doporučit značku, prosím?Díky,Andy.
Odpovědět To se mi líbí0
Musíš prostě najít tu správnou kosmetiku, která Ti bude sedět. Trvalo mi to docela dlouho, ale nakonec se mi podařilo najít správný šampón i kondicionér .
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj, já používám přírodní vlasovou kosmetiku a snažím se pravidelně jíst zinek...ikdyž občas zapomenu Ale vlasy mám zdravější :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám kvalitní kosmetiku a barvím se přírodní barvou, to dělá s vlasy zázraky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Zajímalo by mě co všechno použivate na vlasy a pomáháa vám. Já se o péči o vlasy začala zajímat teprvee nedavno, takže zatím spíše jen experimentuju. Na co se ale hlavně zaměřit jestli chci zlepšit celkovou kvalitu vlasů? Nejde mi ani tak o to, aby vypadaly hezké na oko, ale aby byly opravdu zdravé, husté a tak znáte to. Nerada vyhazuju peníze za věci, které pak odložím do šuplíku a nikdy nepoužiju.
Odpovědět To se mi líbí1
já sem vsadila na příčesek, protože ze svých vlasů neudělám vůbec nic ať dělám co dělám, takže asi tak
Odpovědět To se mi líbí0
holky a prosím kde přesně to kupujete? jakože přes internet nebo si to jdete zkusit někam do salonu? na netu je toho totiž hrozně moc a mě by se hodil nějaký konkrétní typ
Odpovědět To se mi líbí0
holky tak to je přesný, já jsem do přípravků a všeho možnýho investovala tolik peněz a stejně nic, že jsem nakonec přešla taky na clipy, kdo mě neznal, tak nic nepoznal, netahá to a je to super, lepší než koupit zajíce v pytli v podobě přípravku a čekat co bude a jestli vůbec, tady je to 100% jistota
Odpovědět To se mi líbí1
taky používám klipy a jsem s nimi psokojená. Vlasy mám dlouhe a vypadaji moc hezky
Odpovědět To se mi líbí0
a co nějaké zkušenosti s klipama na culík, zkoušela jste to některá? Jaké to je? netaka to moc vlasy?
Odpovědět To se mi líbí0
používám vlasovou kosmetiku na přírodní bází a o vlasy hodně pečuji. je to ale i tím, že je mám prodloužené, používám klipy. Holt jsem chtěla dlouhé vlasy, tak jsem si je nechala napojit
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme