Maminka.czDiskuze

Co umět do školky...

Very 30. 12. 2010 6:22:47
Petranko, a copak to,že možná nebudeš moct mět druhého prcka? Nějaké hormon. poruchy, nebo tak? .....no věkově si super, já budu mět v květnu 3O, takže žádná sláva :'( a mám tak 4 roky abych si rozmyslela, jestli prcka jo nebo ne Jo jo, Karviná......tam sem nikdy nebyla, ale do Ostravy občas zajedem, do Ikei. A to k nám k přehradě to není daleko :-[ ....až pojedete někdy kolem, dej vědět :-[ .......No my máme domeček, takový chatodomeček, dřív to byla chata, ale předěláváme to.....no už máme i číslo popisné a ne evidenční....Ale Davidovi pokojík se musí přistavit. Ten zatím nemá. A taky to cosi stojí......dřevo máme svoje, ale zbytek se holt koupit musí, a počítáme tak 3O OOO,- na to, plus vybavení.......no furt je co platit, hypotéku máme taky, auta sou sice naše, alestarší kousky, takže taky to občas nějakou korunu chce........ no prostě, vždyť víš A já si taky musím udělat někdy aspoň nějakou radost, abych mohla dobře fungovat. A to k tomu i šetříme, zas magnáti nejsme, abych mohla rozhazovat prachy vidlema :'(
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme