Maminka.czDiskuze

Co umět do školky...

Very 31. 12. 2010 6:01:30
Petranko, moje řeč.......zdraví je prostě zdaví, a za peníze si ho člověk nekoupí, a su taky moc ráda, že Davídek měl zatím jen dvakrát rýmu a jednou horečky od zubů............... a jinak je prostě v pohodě, a to je pro mě moc důležité. ....No a to naše bydlení, a okolí, a prostředí....tak to musím přiznat, že z toho mám radost velikou, je tu čisto , klid, snad jenom v létě je tu lidí dost, když je sezóna a jezdí chataři a lidi k vodě...ale jinak je tu mocdobře. No ale zas to má třeba jiné nevýhody...bez dvou aut ani ránu, a musí byt ve stavu, kdy se na auto může člověk spolehnout, když sněží, tak nám nikdocestu neodhrne, můj to musí sám (si sestrojil pluh za auto a frčí o dušu ) ...ale jinak to prosředí je super, to jo. Mám i nejaké fotky ve fotogalerii, můžeš hodit očičko. Dívala sem se, že t y nemáš žádné fotečky, nedáš nějaké? Bych se mrkla, na vaše malé zlatečko, a tak Tu babičku máte super, a i hlídá někdy? .....to u nás nehlídá nikdo. Moje mamka je daleko, tchýně už na to nemá věk, na hlídání Tak zatím pa pa a krásný vstup do nového roku přeju <
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme