Maminka.czDiskuze

Co umět do školky...

Petranka 1. 1. 2011 20:46:31
No fotku tady mám jen jednu,ale přidám ať se můžeš kouknout No to věřím že v létě tam budete mít rušno,ale vše má své pro a proti.. A v zimě to věřím není nic lehkého,ale všechno má svou cenu... Tady zase máme některé strašné sousedy,třeba pod náma bydlí nějací s puberťákem a ten jak začne pouštět hudbu tak je konec se spaním,tak tam musím zajít ať si uvědomí že panelák není jeho a ať to ztlumí a nad náma mají psa který pořád štěká a když tam zajdem jestli by s ním nemohly něco udělat,tak mi řeknou že to jejich pes neštěká,no a hádej se s něma nějak jsme si už zvykly a už nám to pomalu ani nepříjde,stejně s tím nic neudělám... bohužel no... No a s autem je to vždycky lehčí,já jsem třeba strařšně ráda že nemusím tahat nákup,děláme jednou za měsíc velký nákup a pak už jen dokupuju co dojde a takhle nám to vyhovuje,než běhat denně pro nákup na oběd... No a hlídání mám teda musím říct super,když jdeme jednou za měsíc s holkama posedět a pořádně se odreagovat a přítel je třeba v práci nebo vstává na ranní,tak hlídá moje mamka. Já mám super že mamka mi pohlídá vlastně kdykoliv,když ji to řeknu předem.Je to pro mě strašná pomoc,i když jdu třeba něco vyřizovat,tak mi ho na odpoledne vezme ať ho nemusím tahat. Tchýně-teda ještě není ale jak jinak ji taky nazvat že? No mamka od přítele nehlídá vůbec,přítel ma ještě mladší sestry 16 a 11 let,takže to ani moc nejde,ale abych řekla pravdu,tak mi to ani moc nevadí Ale jednou nebo dvakrát ho měla na asi 2 hodiny venku,ale pak už malý hledá maminku a tatínka a ona ho dobrovolně vrací a na noc bych jí ho ani nedala,nemůžu říct že je špatná,ale nějak mi nesedla..Ale nijak najevo to nedávám,beru ji takovou jaká je..Ale ona stejně neví jaké ma malý zvyky,co má rád atd,takže na noc by mi tam Matýsek ani nechtěl jít.. Snad až bude větší... Moje mamka si ho bere ráda a dobrovolně,kolikrát s ním jednou i na hory,takže to neřeším Jsem za to strašnš ráda Jejej jsem se nějak rozepsala Já ti také přeji krásný šťastný ale hlavně ve zdravý prožitý Nový rok < < Noo a taky trošku penízků,ty nejsou nikdy na škodu Papa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme