Maminka.czDiskuze

co večeří vaše dvouleté děti ?

Lucinka.S 8. 9. 2009 22:50:16
Ahoj Libuško.To není tak, že by nejedla přes den. To většinou zvládá dobře. Problém jsou jen ty nedostatečné večeře. Už jí dávno nekojím, je na Sunaru. Právě že očekává po koupání tu kaši, ale přitom jí nevypije víc než flašku. Zkoušela jsem jí dát i druhou láhev, ale myslela, že žertuju.... Takže se kolem 17 h nají - buď třeba od oběda co zbylo, nebo rohlík ap.. A pak kolem 20h krupičnou kaši do flašky. Nechce ji z talíře.. Ale já pak po půlnoci a kolem 6 h ráno lítám a vařím mlíčko. Myslím, že už je velká na to, aby nespala celou noc. Uvažujeme o druhém dítěti a já mám pupínky, když si představím, jak budu vařit celou noc mlíčka na dvakrát.... :-S To nevydržím.. Třeba to na mě jen zkouší ? Taky jsem jí zkoušela dát jen napít, když se vzbudí, ale fňukala tak dlouho, až jsem vyměkla.. Tak nevim - je to hlady, nebo mně má omotanou kolem prstíčku ?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme