Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

cukrovka

keterina 16. 6. 2010 9:11
Ahojky děvčata,máte tu některá cukrovku ale normální a ne těhotenskou?????????????????
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Taťána Knapová 3. 7. 2010 11:18
@keterina Byla,ale tady nikdo nepíše.....:-( Jinak,mě se to teda hodně krátí,mám od středy po poradně nařízený klidový režim,posouvá se mi už čípek,takže můžu každým dnem začít rodit,tak jsem doma,v klidu,odpočívám,čtu si v posteli v leže knížky a snad se mimušek ještě aspoň 2.týdny udrží.Každopádně diabetičky přijímají k hospitalizaci mezi 36.-37. týdnem,takže počítám,že za 2.-3. týdny (pokud nezačnu rodit teda doma dřív) si už půjdu lehnout do porodnice.A porod prý vyvolávají v 38.týdnu,takže za měsíc už každopádně bude mimušek na světě:-) Letí to,ty se šetři jak jen můžeš,já se celkem poslední dobou přepínala-rekonstruovali jsme ještě byteček-kuchyň,koupelnu a výměna oken,takže jsem hodně uklízela a asi jsem to trochu přecenila a už musím být v klidu.Takže ty se šetři,nohy na stůl,nech se hýčkat partnerem(manželem) a opatruj se,ju.Zatím papa,snad tu ještě nejsem naposled před porodem:-) Pa
Odpovědět To se mi líbí0
keterina 1. 7. 2010 12:17
@Taťána Knapová Ahojky copak je sstebou už jsi tu dlouho nebyla? =-O
Odpovědět To se mi líbí0
keterina 17. 6. 2010 8:00
@Taťána Knapová dĚKUJI TI TÁNIČKO,JSI MOC HODNÁ,PROSÍM TĚ JAKÝM VYŠETŘENÍM MUSÍM PROJÍT?DĚKUJI.
Odpovědět To se mi líbí0
Taťána Knapová 17. 6. 2010 7:57
Takže nejsi na inzulínu ani na pumpě? Já ti to řeknu tak.Mě doktoři řekli,když jsem na začátku těhu ležela v nemocnici,kvůli úpravě režimu-jídla a hodnot inzulínu, že bych naopak měla vynechávat všechny dia výrobky,umělá sladidla atd.že si mám raději dobře spočítat na výmenné jednotky jídlo a dát si třeba tatranku nebo tak.Takže já občas taky zhřeším-v uvozovkách,protože ty chutě jsou úplně normální.Nic se nemá přehánět,člověk se musí hlídat,musí být opatrný,to je jasné,ale všeho moc škodí.Tak mysli pozitivně,všechno bude dobré! Tak to jsi na začátku-já už mám termín za cca 8.týdnů,takže to mám za pár.Jediné co tě asi nemine,pokud sladké budeš baštit dál,že budeš mít trochu větší miminko....Ale dneska se rodí i úplně zdravým holkám děti přes 4 kg,takže já se tím netrápím,aspoň to nebude žádný drobeček :-) Tak papa a s jakoukoli další otázkou se na mě obrať,ju.Zatím pa.
Odpovědět To se mi líbí0
keterina 17. 6. 2010 7:00
@Taťána Knapová Ahojky,tak to jo,mě vzal doktor léky a nechal mě na dietě ale stejně neodolám sladkému,je to normální?Dám si hlavně večer a pak mám víčitky,nevím zda se nemuže nic stát? =-O Díky moc že jsi se mi ozvala,jsem ráda aspon se člověk něco dozví.Já mám asi 2.typu byla jsem na lékách a jsem 13 tejden.Písni zase díky moc Katka.
Odpovědět To se mi líbí0
Taťána Knapová 16. 6. 2010 19:02
Ahoj,já mám cukrovku I.typu od 12.ti let,jsem na inzulínu,ale nemám pumpu,píchám si perem.Jsem ve 31+4 tt a zatím je všechno v pořádku,jen miminko je trochu větší,ale jinak je vše O:K. Co ty?
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu