Taťána Knapová 3. 7. 2010 11:18:39
Byla,ale tady nikdo nepíše..... Jinak,mě se to teda hodně krátí,mám od středy po poradně nařízený klidový režim,posouvá se mi už čípek,takže můžu každým dnem začít rodit,tak jsem doma,v klidu,odpočívám,čtu si v posteli v leže knížky a snad se mimušek ještě aspoň 2.týdny udrží.Každopádně diabetičky přijímají k hospitalizaci mezi 36.-37. týdnem,takže počítám,že za 2.-3. týdny (pokud nezačnu rodit teda doma dřív) si už půjdu lehnout do porodnice.A porod prý vyvolávají v 38.týdnu,takže za měsíc už každopádně bude mimušek na světě Letí to,ty se šetři jak jen můžeš,já se celkem poslední dobou přepínala-rekonstruovali jsme ještě byteček-kuchyň,koupelnu a výměna oken,takže jsem hodně uklízela a asi jsem to trochu přecenila a už musím být v klidu.Takže ty se šetři,nohy na stůl,nech se hýčkat partnerem(manželem) a opatruj se,ju.Zatím papa,snad tu ještě nejsem naposled před porodem Pa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme