Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Cvičíme s proteiny

Ahojte ženy, snazim se po porodu neco zhubnout a kamaradka mi doporucila, az neco zhubnu a budu chtit tvarovat, vyhledat si nejake proteiny aby mi to šlo snáž, doporucili by jste mi nejake? :) Vubec se v tom nevyznam.:)
Celkem 31 odpovědí Zobrazit jako strom
Já osobně teď třeba ujíždím na bílkovině můj bílek. Když nestíhám, tak ho jen rozpustím a vypiju, ale mnohem raději s ním vařím kvalitní proteinová jídla.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieHeleď, zkoušela. Není to nejhorší, pokud ti chutná sušený sojový mlíko, tak ti bude chutnat i toto :)
Odpovědět To se mi líbí1
@Terkapromiň, ale větší kravinu jsem neslyšel...takže když budu sedět doma a jest protein, tak ze mě bude hrana?
Odpovědět To se mi líbí0
@LucindaJa mam protein active pro nevim jestli znate ale obsahem je nejlepsi :) mam rada cokoladovou prichut
Odpovědět To se mi líbí0
@Olaa nezkousela jsi sojovy?? mne to laka, ze je to veganske, ale nevim nevim...
Odpovědět To se mi líbí0
@silákSouhlasím se silákem, kdo někdy vyzkoušel cvičit bez proteinu i s ním, určitě poznal změnu, hlavně co se týká regenerace. Jídlem to prostě uplně reálně dohnat nejde.....
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieJj, ja beru normalne syrovatkovy 80%, na chut je nej.
Odpovědět To se mi líbí0
@Irena TTaky se poohlížím po proteinech, ale zatím kojím a cvičení odkládám. Ale které by byly dobré kvalitou i chutí? Ocením pár tipů. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@RenátkaSlyšela jsem, že je hlavně důležité to složení. A pokud to není úplně neznámá značka a má už své příznivce, tak dobrý. Spíše pak záleží na té chuti taky, aby ses do toho užívání vyloženě nenutila a šlo ti to i přes krk.
Odpovědět To se mi líbí0
Maminky, ocením každý tip na nějaký dobrý protein, co jste zkoušely. Něco jsem si tady už načetla, ale ještě se orzmýšlím stále. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@adlininkaAdlininko tak co už sis nějakej vybrala? Možná bych ti mohla poradit, ale musíš napsat toho víc o sobě. Jak dlouho cvičíš, jestli chceš jen zhubnout nebo také nabrat svalovou hmotu. Dej vědět;)
Odpovědět To se mi líbí0
@AnnaHolky poradily by jste mi jaký protein berete? 80%?
Odpovědět To se mi líbí0
@kocanda123souhlasim naprosto, hlavne zadek proste mi nesel nabrat at jsem posilovala jak chtela az po proeinu se pekne zvetsil
Odpovědět To se mi líbí0
taky cvičím a taky používám proteiny jako doplněk, prostě to tak je... a nikdo s tím nic neudělá, takhle bych se svalů nikdy nedočkala...
Odpovědět To se mi líbí0
prostě sou důležité ;) při pohybu kor a když chce člověk přibrat svalovou hmotu, tak to prostě musí být!!!
Odpovědět To se mi líbí0
adlinko zkus se kouknout po obchodech s fitness výživou nebo tak ;) tam určitě najdeš, hlavně se koukni na obsah proteinů, ten je důležitý.. Čím víc, tím líp...
Odpovědět To se mi líbí0
no já právě jsem slyšela že je potřeba aby se jedly doplňky stravy ke cvičení, k posilování, ale hlavně proteiny a to nevím teda které si mám sehnat :/
Odpovědět To se mi líbí0
já si cvičení bez doplňků stravy nedovedu představit, je to prostě pomocná ruka jak se říká... takže když chcete hodně nabrat svaly, tak s proteiny... ale s mírou ;)
Odpovědět To se mi líbí0
taky s tím teď bojuji a vůbec nevím které ty proteiny mám koupit a které ne... a na druhou stranu se mi nechtějí vyhazovat peníze za rady odborníků...
Odpovědět To se mi líbí0
@AncaPneberte to osobně ale nemyslim ze mate tak upně pravdu jelikoz kdyz pouzije spravne tipy proteinu pomuzou ji presně tak jak potřebuje ano mate zcela urcite pravdu ze by mela v prve rade zacit jidelnickem ale pokud to chce urychlist a zkvalitnit proteiny ji pomohou
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme